KÜÇÜK ve İLGİNÇ BİR TEST MUTLAKA DENEYİN

ayy psıkolojım bozulcak valla burda herkes sola dondugunu soluyoo ben heriki yonede donuyo dıye ısrar ettıkce benden süphelenmeye basladılar.bende mi var bi acaiplik nedir.bana da inanmıyolar valla.

İstediğim zaman sağa, istediğim zaman sola döndüğünü görebiliyorum ...Canım nasıl isterse öyle döndürüyorum hadi şimdi sağa hadi şimdi sola ....

Ama bu şekilde görenlerin IQ sunun 160 olduğu da bence sacma...Sadece göz yanılması. Herkes görebilir bunu, zaten çoğu arkadaş da görmüş ne yani hepimiz dahi miyiz:Roflol: IQ ile ne alakası var..:bbo:

Sola dönüyor hep sola dönüyor benimde başım dönüyorkafamçokkarıştı

ben saat yönünde döndüğünü görüyorum .başkada bir yöne dönmüyor.hayal etsemde dönmüyor yani

kıslar bendede bi sağ bi sol yapıyo bu resimdeki hatun normaldedemi yön değiştiriyo yoksa ayh başım döndükafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

iki yöndede döndüğünü gördümkafamçokkarıştıyani çokmu zekiyim ne :uhm:

başta sola dönüyor gördüm sora sağa.şimdide bir türlü sola dönmüyor.valla yaklaşık on dakkadır bakıyom yok dönmedi.ben zekimiyim şimdi yani.kafamçokkarıştıfisfisfis

yok...saat yönünde...hiç şaşmadı valla...paylaşımın için teşekkürler...

Önce sola, sonra sağa döndü. Bilyordum aslında ben dahi olduğumu??????jeyyar

yine denedim ama nafile... sol tarafımı çalıştıramıyorum....imdaaaaaaat.....Kötü KazenKötü Kazen

Aramızda bir sürü dahi varmış, tatlicadiarzu öğrenmiş olduk böylece ...

walla bendede her iki yöne doğru dönüyor
gerçi IQ testindede çok üstün zekalı çıkmıştım ama
dahimiyim yoksa ben:Roflol::Roflol::Roflol:

X