KÜÇÜK ve İLGİNÇ BİR TEST MUTLAKA DENEYİN

Bu sürekli yön değiştiriyo önce sola sonra sağa sonra tekrar sola dönüyo... Bence dönüyo iki tarafada dönen bi kız prtresi var burda..Beyinle alakalı olduğunu düşünüyorum..

Konuyu ilk açtığımda saat yönünün tersine dönüyordu, birkaç saniye sonra saat yönüne dönmeye başladı. Eee ne olacak bundan sonra?? Benim IQ 130 zaten, şimdi 160 mıymış anlamadım??

Konuyu ilk açtığımda saat yönünün tersine dönüyordu, birkaç saniye sonra saat yönüne dönmeye başladı. Eee ne olacak bundan sonra?? Benim IQ 130 zaten, şimdi 160 mıymış anlamadım??

IQ nasıl ölçtün bende merak ediyorum valla ciddi bi şekilde ölçmek istiyorum...

Zekayla alakası olduğunu sanmıyorum valla. İki tarafa da dönüyor kadın. Üstelik saat yönünde dönerken sağ bacağı, ters yönde dönerken de sol bacağı havada.. :)

Son düzenleme:
önce saga dönüyodu sonra bidaha baktigimda sola dönüyodu:111::111:

bence bu iste bi yanlislik var.... kadin bi kac saniye veya dakka sonra yön degistiriyo gibime geldi:KK37: benim beynimde bi sorun yok yani:KK52:

hem sağa hem sola dönüyo :) ben zaten solağım, ama sağ elimi de kullanabiliyorum. beynimin 2 lobu da çalışıyor bu durumda :))

sonuna kadar okumadigim icin kendimden endiselendim cünkü her yöne dogru döndügünü gördüm bi ara tedirginlik yasadim, dedim bastan oku, megerse biraz daha asagiya gidince her iki yönede döndügünü söylüyor :) :)

X