KÜÇÜK ve İLGİNÇ BİR TEST MUTLAKA DENEYİN

isin en enteresan yanida ne biliyomusunuz bu donen kadina iki kisi birden bakin birkac dk ozaman dahada sasiracaksiniz
ben hala sasiriyorum
esimle ayni anda bakiyoruz ben saga derken esim sola diyo ben simdi sola diyorum o zaten sola donuyodu diyo biraz sonra esim saga dondu diyo ben hala solda diyorum ve kavga ediyoruz:)
aile saadetimiz bozulacak:))

hiç öyle olduğumu sanmıyorum ama her iki yönde de döndüğünü gördüm ve görmeye devam ediyorum :)

sağa doğru dönmesini istediğimde sağa dönüyo
sola doğru dönmesini istedeiğinde sola dönüyo yani görmek istediğim gibi görüyorum ben

önce sağa dönüyordu..
hiç sola dönmeyecek sanmıştım.ama düşüncenin gücü işte.biraz odaklandım solada dönmeye başladı.:KK9:ama kafamda yok sağa yok yok sola derken kızda ne tarafa döneceğini şaşırdı.yarım sol yarım sağ yapmaya başladı:KK60:.ilginç gerçektenn:26:

kendim burdan baktigimda sol tarafa dogru dönüyor,fakat kendimi kizin yerine koyarsam sanki o benmisim ben ordaymisim gibi saga dogru dönüyor iste bu kadar basit aslinda iki yöndede dönüyor !!! :)) :KK19:

enteresan başlangıcta sola doğru dönerken..
alttaki yazıyı okuyup bir daha baktığımda sağa dönüyordu..
çözemedim ben pek durumu:KK61:

evet her iki tarafada dönüyor ama sabit baktığında değişmiyor. sayfayı hafif aşağı kaydırdığımda farkettim değiştiğini :))

İki yönede dönüyor. Gözümü açıp kapamama gerek yok. Hangi yöne dönmesini istersem odaklanıyorum ve o yöne döndürüyorum

daha önce görmüştüm ben bunu ve iki yöne de çevirmiştim kızı şimdi baktım baktım baktım....geçenki yöntemi uyguladım sola dönüyor.....

IQ'm mu düştü ne...beyin tembelliği yaşıyorum galba :26: :KK53: :KK37:

yaşasınn oldu diğer yöne de dönüyor....bence bunun IQ ile değil odaklanma ile ilgisi var .... evet zeki sayılabilirim ama dahi??? hiç zannetmiyorum haahahaaa

bende yazıyı okuduktan sonra tekrar baktığımda sağa dönmeye başladı, sonra tekrar baktım yeniden sola dönmeye başladı böyle saçma ıQ testi olur mu :KK33:

X