Küfürden hakaretten bıktım

Şiddetin sadece bahanesi olabilir
İşsizlik stres vs vs diye ama seven insan kıyamaz yapamaz.
Eşiniz kendini ispatlıyor ailesinden başladı sonra toplum içinde sonra heryerde
Siz bunun çaresini susmak olarak görüyor duyulursa yanına bırakılmaz zannediyorsunuz.
Kimse elini pislige bulaştırmaz merak etmeyin.
Ama seviyorum herşey düzelecek dediginiz an susmaya gayret edin
Çünkü çözüm susmak

Yahu egitimli, ekonomik özgürlüğu olan bi kadin icin bi darp raporu alip bosanmak bu kadar mi zor? Aileniz sizin sacinizin teline kiyamazken psikoljisi bozuk adami siz mi tedavi edeceksiniz?
Yasiniz ve tecrubesizliginizden dolayi bosanmaya cesaretiniz yoksa korunun bari

Aman diyim lütfen hamile falan kalmadan boşanın.daha yolun başındasınız.bosanmak için dayak ve küfür yeterli bir sebep değil mi lütfen?

Çok haklısınız ama sonuç itibari ile bi boşanma gerçekleşiceksen bunun sevebini ailem en ince ayrıntısına kadar öğrenmek isteyecek hadi boşandım boşanma sırasında ailemin benim şiddet yüzünden boşandığımı öğrendikten sonra ne olacak hadi boşandım ailem bişey yapmadı boşandıktan sonra bana zarar vermeyeceği ne malum inannın her ihtimali düşünüyorum cıldırmak üzereyim
Ee endiseleriniz bunlarsa mevcut durumunuza üzulmek yerine öldü diye aglasin aileniz. Sizin akil sagliginiz da bozulmuş malesef, ölümden korkup sıtmaya razı oluyorsunuz

Hiçbir mesleğin zorluğu yahut insanların yaşadığı sıkıntılar şiddeti meşru kılamaz. Hele ki siz ailenizde hiç dayak görmemişken mesleği, işsizliği vs sebep oldu kendine hakim olamıyor diyerek olayi meşrulaştırmayin lütfen. Olayın vehametini mi anlamiyorsunuz nedir? Babanıza azıcık citlatsaniz durumu sizi bir saniye dahi tutmaz orada.

Yazıklar olsun kendinden güçsüzlere ellerini kaldiranlara.

Bunun sonu yok ben aynı şeyleri yaşadım bosandim cocuk olmadan.iyiki bosanmisim dedim daha sonra ve 2.evliliğimi yaptım kocam çok iyi davraniyo çok rahatım.sende bosan lütfen.kolay degil bu karari vermek ama daha sonra çok mutlu olcaksin.

Bizden yardım isteyin sizi yardımcı olacak tek kişi sizsinz o evde 1 dk bile durmayın ve suçun büyüğü sizdeki balayı günü bile dayak yediğiniz adamın yanında durmuşşsnz

Eşine acıyorsun ona karşı dayak yerken kendini savunmuyorsun .. peki kendine hiç mi acımıyorsun? Bekli bana kızacaksın ama sonuç değişmeyecek er yada geç boşanacaksın. Umarım en kısa sürede daha fazla vakit kaybetmeden bu iş biter ve önüne bakarsın, bu arada lütfen korun sakın çocuk yapma. Çocuk yaparsan düzelmez daha da kötü olur.

Adi insan ya kadına nasıl el kaldirabiliyor anlamıyorum şimdi böylesin ileride çocuğun oldugunu düşün bi böyle sagliksız bir ortamda çocuk büyütemezsin kesinlikle bu durumu ailenle paylaş ve gereğini yap canım

Bu kadar insan konu sahibinden daha çok dertlenmis gibi. Sürekli saçma bahanelerin arkasında bir adamdan kopamayan bir kiz daha. Yazık. Bile bile lades bir evlilik olmuş, ve yediği dayaklara, mağara devri karikatülerinde gördüğümüz yerde sürüklemelere rağmen hala ben bunu adam ederim umudunda. Ya hayvan bile denilemeyecek şu şahsi sen adam etsen ne olur? 3 ay yediğin dayak onurunu yeterince kırmadı mı? O onuru o yaralı ruhu kim tamir edecek?
İnşallah gerçek degilsindir. Gerçeksen o ana babaya yazık en çok. O kadar emek versinler, yeterki erkek sineğim başımda olsun zihniyetinde bi sonuç çıksın ortaya.

Son düzenleme:
Esin duzelmeyecek balayinda el kaldiran adam islah olmaz emin ol.
Cok kucuksun durma sakin birde cocuk yapma .

Kolay kolay söylemem ama sen boşan hemde hemen, dehşete düştüm küçük dilimi yuttum Allaha bin kez daha şükrettim.

3 aylık evlilik dayaklar yerde sürüklenmeler küfürler aman Allahım kendine bunu yapma bahanelere sığınma derhal zaman kaybetmeden ailenin yanına kaç kurtul o caniden.

Dayağa susan her kadına dayak müstehaktır bırak adam üstünde stres atsın nasılsa bosanmıyorsun adamın gözünde de acizsin dayagını ye otur buralara konu acıp adamı rezil etme bir de konu icin dayak yer oturursun.

Ben hakaret küfür ve dayağın hiç bir haklı gerekçesini göremiyorum. İstediği kadar zor zamanlar geçirmiş olsun dayak hiç bir şekilde kabul edilemez. Eşiniz sorunlarını babasının çocukluğunda yaptığı gibi dayakla çözmeye çalışıyor anladığım kadarıyla. Eşinizi tedavi olmaya ikna edin. İleride çocuklarınızın gözü önünde dayak yerken aşktan eser kalmayacak keza. Tabi çocuklarınızda bu şiddetle büyüyüp sağlıksız sorunlu bireyler olarak yetişecekler. O yüzden çözüm yolunu bulmanız şart. Bulamıyorsanız gerisi size kalmış.

Dayağa susan her kadına dayak müstehaktır bırak adam üstünde stres atsın nasılsa bosanmıyorsun adamın gözünde de acizsin dayagını ye otur buralara konu acıp adamı rezil etme bir de konu icin dayak yer oturursun.
Bu nasıl saçma bi düşüncedir . Farkındamısın yada yazdıgım yorumları okumadınmı bilmiyorum ama boşanmak çözümse zaten boşanacagımı belirtttim lakin boşanmak işin kısa yolu tedaviyle halledilebilicekse zor olsada bunu kabul ederim evlenirken hiç kimse boşanmayı düşünerek evlenmiyor .

Ben hakaret küfür ve dayağın hiç bir haklı gerekçesini göremiyorum. İstediği kadar zor zamanlar geçirmiş olsun dayak hiç bir şekilde kabul edilemez. Eşiniz sorunlarını babasının çocukluğunda yaptığı gibi dayakla çözmeye çalışıyor anladığım kadarıyla. Eşinizi tedavi olmaya ikna edin. İleride çocuklarınızın gözü önünde dayak yerken aşktan eser kalmayacak keza. Tabi çocuklarınızda bu şiddetle büyüyüp sağlıksız sorunlu bireyler olarak yetişecekler. O yüzden çözüm yolunu bulmanız şart. Bulamıyorsanız gerisi size kalmış.
Bende sizin gibi sorunun küçüklüğünde gördükleri olduğunu yaşadıkları oldugunu düşünüyorum tedavi olmasını çok istiyorum ve düzelmesinide . Düzelmezse yapacak birşey yok ayrılırım . Zaten şuanki duruma göre bu yuvaya çocuk yapmak aklımın ucundan dahi geçmiyor .

X