Kulak Çınlaması

Merhabalar arkadaşlar. 17 kasım gecesi kulaklikla müzik dinlerken başlayan felaket bi kulak çınlamam var. Ilac tedavisini yeni bitirmek zorunda kaldik. Ondan öncesinden odyolog ile de bi çınlama terapimiz olmuştu ama geçmedi,geçmiyorr😔 7/24 durmadan çınlıyor... Bazen uğultu eşlik ediyor bazen de kendi sesim beynimde yankilanip çekilme yapiyor tuhaf bi his tarifi çok zor gercekten. Seslere karşı çok hassas oluyorsun. Çok zor durumdayım. Eskiden en büyük huzurum gecenin sessizliğini dinlemekti artik o elimden gitti... Iyileşen veya tedaviye olumlu sonuç alanlar lütfen bakabilir mi buraya
Nasılsınız şuan

Geçmiş olsun. Doktorlar da hiçbir cevap bulamıyor bende onu anlamıyorum. Son 10 randevuma gittiysem birine bile düzgün net bi cevap vermediler göremiyorlar bana göre bilmiyorlar yani sistemi. Sürekli aldığım cevap şu '' çok mu streslisiniz? uykusuz mu kalıyorsunuz? kafaya çok mu takıyorsunuz? '' Tabi dünyanın yükü benim üzerimde kalan herkes çok mutlu :KK70: Neyse bu kulak çınlaması normal değildir elbet arada oluyor hepimizde ama siz sürekli diyorsunuz bi çözümü olmalı. Ben de 2 sne önce kulakta çınlama değil ama kalp atışı gibi tık tık sesler geliyordu hala arada olur mesela. Genelde müziği yüksek sesle dinleyince oluyor. Doktor sese hassasiyetin var bu bir sorun değil dedi gönderdi. Tamam ben de sorun olsun istemem elbette sağlık olsun ama sese hassasiyetin var da demezsin yani :KK70: Bence iyi bi doktor araştır kbb olarak imkanın olursa şehir dışına git bakalım birde onlar baksın tekrar çok geçmiş olsun.
merhaba aynen kalp atışı sesi bendede var :KK43:birde uğultu şeklimde bir çınlama çıldırmaya az kaldı:KK43:

Merhabalar arkadaşlar. 17 kasım gecesi kulaklikla müzik dinlerken başlayan felaket bi kulak çınlamam var. Ilac tedavisini yeni bitirmek zorunda kaldik. Ondan öncesinden odyolog ile de bi çınlama terapimiz olmuştu ama geçmedi,geçmiyorr😔 7/24 durmadan çınlıyor... Bazen uğultu eşlik ediyor bazen de kendi sesim beynimde yankilanip çekilme yapiyor tuhaf bi his tarifi çok zor gercekten. Seslere karşı çok hassas oluyorsun. Çok zor durumdayım. Eskiden en büyük huzurum gecenin sessizliğini dinlemekti artik o elimden gitti... Iyileşen veya tedaviye olumlu sonuç alanlar lütfen bakabilir mi buraya
Merhabalar şuan nasılsınız

X