Aile Planlaması Kullanan varmi?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Mehrii34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2021
5.678
2.435
Arkadaslar aramizda Femibion folik asit kullanan varmi varsa bana anlatabilirmi yararlari nedir ilk defa kullanicagim adeti düzenleme etkisi varmi tiroid hastasi olupda folik asit icip hamile kalan varmi aramizda merak ediyorum benim doktorum yardimci olmuyor bana bende folik asit nasil olsa vitamin takviyesi zarari olmaz diye siparis ettim ve baslicam ama tabi tiroidim var 25 mg suan ilac aliyorum

Doktorunuzı değiştirin bence hemen.
Ben 10 yıl boyunca folik asit kullandım gerçekten ciddi anlamda çok güzel bi vitamin. Benim kullandığım folıc plus bide bunun folıc trıo su vardı. Oda belki sizin gibi troid sorunları olanlar içindir ve bunu bana hamilelik olana kadar ve hamileliğin ilk 3 ayı kullanmamı öneren de doktorumdu sizin doktorunuz nasıl bu konuda bilgi vermez şaşırdım gerçekten
Ama madem troid sorununuz var bence kafanıza göre kullanmayın
Hamile kalmazsınız
Adetinizide düzenlemez
Bu vitamin hamilelik oluşmadan en geç 3 ay önce bebeğin gelişimi için sizin vucudunuzun takviyesi için olan bi vitamin tırnaklarınız güçlenir, saçınız güçlenir, kendinizi daha enerjik hissedersiniz yada bunlar bendeki etkisi
Ama bi doktorla görüşmeden bence asla kullanmayın

Son düzenleme:
X