Selülit Kullandığımız Ve Memnun Kaldığımız Selülit Kremleri?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
ben avon ve loraelın selulıt kremını kullandım cokta etkılı degıl suan vıshy lıpometrıc kullanmaya basladım

roc kullandım memnun kalmadım.dıor kullandım onuda begenmedım.vıch ıse yaramadı tek memnun kaldıgım lancome du.oda suanda uretılmıyormus.suanda ıse yarayacak bır marka arıyorum.sheseıdo yada clarıns ıse yarayabılır dıye dusunuyorum bırde lancome un yenı cıkardıgı kremı merak edıyorum

roc kullandım memnun kalmadım.dıor kullandım onuda begenmedım.vıch ıse yaramadı tek memnun kaldıgım lancome du.oda suanda uretılmıyormus.suanda ıse yarayacak bır marka arıyorum.sheseıdo yada clarıns ıse yarayabılır dıye dusunuyorum bırde lancome un yenı cıkardıgı kremı merak edıyorum

roc bende kullandım belkı ıse yrardı ama duzenlı kullanmadım.busefer duzenlı bır sekılde kullanıcam vıshy ıbakalım ne olacak.

Ben Provitalin göğüs dolgunlaştırıcısını kullanıyorum ve çok memnunum. ürünlerin hep klinik çalışmaları yapılmış. bu firmanın bodyfit selülit kremi de var. bi bak istersen.

Ben Provitalin göğüs dolgunlaştırıcısını kullanıyorum ve çok memnunum. ürünlerin hep klinik çalışmaları yapılmış. bu firmanın bodyfit selülit kremi de var. bi bak istersen.

tesekkurler mervesy suan vıchy kullanıyorum bır sure denıyecem ıse yaramazsa bakarım sen kullandınmı bu kremı

kremlerin bi faydası yokmuş hergün bi greydurt suyu için portakalla karıştırıp yağları yakıyor

sen ıcıyormusun canım gercekten bır yararı varmı acaba

EVET canım cilte faydası çok güzelleştiriyor selülitleride azaltıyor.hersabah kahvaltıda bi portakal bi greyfurt sıkıp karıştırıp içiyorum. tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben avonunkini kullanmıştım,güzeldi
ama clarinsin varmış bi tane o harikaymış

valla ben kullanmadım ama sanırım süpermiş çok duyuyorum metini..
en kısa zamanda bende deniyeyim bakalım ne olucak şekerim....a.s.

tesekkurler canım ben suan yurtdısında oldugumdan alamam ıns turkıyeye gıttıgımde.bu numara ne ıse yarıyor canım anlamadım.

kızlar başka bir forumda bir kız tanıdıkmı neymiş güzellik salonundan bir tarif almış. tüm topikleri okudum ve ve memnun kalmışlar 1 haftada etkisini gösteriyormuş. size doğal selülit kremini yazıyorum..

SIKILAŞTIRICI OLAN BİR VİCUT KREMİ ALIN. SONRA AKTARDAN ALDIĞIMIZ 1 ER ŞİŞE, KEKİK,SUSAM,MELİSSA YAĞI ALIN,ALMIŞ OLDUĞUMUZ NEMLENDİRİCİ KREMİN YARISNI BOŞALTIN VE VE ALMIŞ OLDUĞUNUZ YAĞLARIN YARISINI İÇİNE BOŞALTIN. SORUNLU BÖLGEYE MASAJ İLE SÜRÜN...

işte böyle arkadaşlar ben daha denemedim ama denemeyi düşünüyorum . üşenmezsem tabi ::)

kızlar başka bir forumda bir kız tanıdıkmı neymiş güzellik salonundan bir tarif almış. tüm topikleri okudum ve ve memnun kalmışlar 1 haftada etkisini gösteriyormuş. size doğal selülit kremini yazıyorum..

SIKILAŞTIRICI OLAN BİR VİCUT KREMİ ALIN. SONRA AKTARDAN ALDIĞIMIZ 1 ER ŞİŞE, KEKİK,SUSAM,MELİSSA YAĞI ALIN,ALMIŞ OLDUĞUMUZ NEMLENDİRİCİ KREMİN YARISNI BOŞALTIN VE VE ALMIŞ OLDUĞUNUZ YAĞLARIN YARISINI İÇİNE BOŞALTIN. SORUNLU BÖLGEYE MASAJ İLE SÜRÜN...

işte böyle arkadaşlar ben daha denemedim ama denemeyi düşünüyorum . üşenmezsem tabi ::)

yagları burda bulursam mutlaka denıycem canım bana mantıklı geldı zaten selulıt ıcn kullanılan yaglar bunlar sanırım tesekkurlera.s.

arkadaşlar aktar sitelerinde portakal yağıyla yapılan masajın selülite iyi geldiği falan yazıyor..

Ben clarins aldım ocak ayında, üstelik o anda tekin acarda bu kremde %50 indirim varmış, 55tl ye. Bol su ile mucize yarattı bende...

canım provital den nasıl bir etki gördün?ben bebek emzirdikten sonra sarktı ve yumusadı.üstelik büyükler.işime yararmı sence alayımmı. ve nekadar sürede etkisi belli oluyor..
sevgilerimle

X