Kullandığınız en mucizevi (hep alirim diyeceginiz) ürünler

Purebeauty bb cream bayılıyorum yaklaşık iki yıldır kullanıyorum hem yaz hem kış çok memnunum cilde hafif parlaklık veriyor hemde doğal duruyor 😊 iki tonu var biri açık biri koyu tenliler için

Eklentiler

• Screenshot_20190409-001354.jpg
    Screenshot_20190409-001354.jpg
    70,6 KB · Görüntüleme: 117
Vazgeçilmez rimelin yıllardır kullanırım. Fiyatı biraz fazla olduğu için bı kaç kere daha ucuz rimel arayışına girdim ama her defasında buna geri döndüm. İnanılmaz bişey takma kirpik gibi hiç bu kadar iyisini görmemiştim. Görenler de hep sorar markasını. Çıkarması da gayet kolay. Kirpik de dokmuyor hem uzatıp hem dolgunlasturiyor. Kısaca vazgeçilmezlerinden arasında bir numara. Kesinlikle bı sans verin psimam olmazsiniz

bu suya dayanıklımı...bende deborah rimel kullanıyorum evet çok iyi..

Vazgeçilmez rimelin yıllardır kullanırım. Fiyatı biraz fazla olduğu için bı kaç kere daha ucuz rimel arayışına girdim ama her defasında buna geri döndüm. İnanılmaz bişey takma kirpik gibi hiç bu kadar iyisini görmemiştim. Görenler de hep sorar markasını. Çıkarması da gayet kolay. Kirpik de dokmuyor hem uzatıp hem dolgunlasturiyor. Kısaca vazgeçilmezlerinden arasında bir numara. Kesinlikle bı sans verin psimam olmazsiniz
bi kaç ay önce watsondan almıştım göz kalemi hediyeliydi fiyatı da uygundu hiç memnun kalmadım benim rimel 70 tl olduğu için alternatif olur diye düşünmüştüm fakat yaklaşamadı bile :KK43: Şu an indirimde 3 tane aldım stokladım şiddetle tavsiye ederim pahalı ama değer kirpiklerim kaşlarımı geçiyor sürünce :)

Eklentiler

• GOLDENROSE.jpg
    GOLDENROSE.jpg
    9 KB · Görüntüleme: 109
fiyatını merak ettim ben ya :)

sleek - contour kit
make up revolution - concealer (yeni cıktı tarte in muadili sayılıyor)
chloe - love story parfüm (mis mis)
kiko - acı kahverengi kalın göz kalemi (her derde deva)
kiko - tüm rujları
rossman - rimel bazı
Sleek contour kit kalıcı mı? Rimmel-kate i aldım, sürdüğün an güzel ama kalıcılık sıfır malesef.Kalıcıysa sleek alayım?
Bu arada katılıyorum, revolution kapatıcı on numara

Eki Görüntüle 1495630
Çıktığı ilk günden beri büyük bir aşkla kullandığım loreal infaillable far-sahara teasure rengi.kolay uygulanıyor, çok kalıcı, gözkapağında birikme yapmıyor, çok da bereketli.Işıltısı o kadar dozunda ki, asla basit durmuyor, bilakis çok class duruyor.
Eki Görüntüle 1495654
Lee Stafford Poker Straight şampuan ve saç kremi.Özellikle ve illa ki de bu krem :) ilk defa düzleştirme vaadini yerine getiren, dipleri yağlandırmadan uçlara yeterince nem sağlayabilen, söz dinleyen saçlar yaratan canım şampuanım ve kremim :) Ömrüm oldukça değiştirmeyi düşünmem.
Eki Görüntüle 1495657
Yine çıktığından beri vazgeçmeden kullandığım rimelim loreal telescopic.İnce plastik bir fırçaya sahip olduğundan tombik fırça sevenler başta yadırgayabilir.Ancak alışınca bu fırça kirpikler üzerinde tek tek çalışabilmenizi, sağa sola bulaştırmadan sürebilmenizi sağlarken, tek tek ayrılmış, sonsuza uzanan gerçek siyah kirpikler yaratıyor.Dikkat gümüş rengi ambalajlı olan değil, altın ambalajlı olan olacak.Temizlenmesi de birçok rimelden kolay, koalaya dönmüyorsunuz.
Eki Görüntüle 1495664
Blistex lip brilliance.Günlük makyajımın vazgeçilmezi.Nemlendirmesi harika, renklendirmesi de çok başarılı.Aynı markanın liptone unun rengini de çok seviyorum ancak bu daha yumuşak ve daha iyi nemlendiriyor.Buna dadandım dadanalı hiç kuru, çatlak dudağım olmadı.Her daim bakımlı görünen dudaklar yaratıyor.
Eki Görüntüle 1495666
Arada daha ucuz alternatifleriyle kendisini aldatsam da pişman olup geri döndüğüm mis kokulu, yoğun nemlendiren kremim.O kadar yoğun ki dokusu, dirsek topuk dinlemiyor, maximum nem veriyor.TBS body butter- benim favorim hindistan cevizli olanı.
Eki Görüntüle 1495668
Morfose keratinli saç serumu.Banyo sonrası saç ıslakken uyguluyorum, kolay taranıyor, saç dokusunu pürüzsüzleştiriyor.benim yağlı saçlarımı bile ağırlaştırmıyor.Fiyatı da çok uygun, çok da bereketli, benim medium boy ince telli saçlarıma 6 ay yetiyor bir şişesi.
Eki Görüntüle 1495672
Yine çok ucuz ve bereketli bir ürün.Magicare keratinli saç maskesi.Tam tamına 500 gr yani yarım kilo! Fiyatı da 20 tl var yok, çok daha pahalı muadillerine 1000 basar! Özellikle röfleli veya rengi açılmış, yıpranmış saçları olanlara tavsiye ederim, bana dua edeceğinize garanti veriyorum.
Eki Görüntüle 1495675
Yağlı ciltlere şiddetle tavsiye ederim: bioderma sebium yüz jeli.ben büyük boy olan 500 ml boyunu 1 alana 1 bedava kampanyasından alıyorum.Sık sık kampanya oluyor.1 kg yüz jeli, kullan kullan bitmiyor, cikdin yağ salgılamasını dengeliyor, içeriğindeki minerallerle (çinko muydu kükürt mü unuttum) cilt problemleriyle savaşıyor.
Eki Görüntüle 1495676
Rexona nın diğer rollon deolarından pahalı olsa da, terlemeye karşı o kadar etkili ve o kadar mis kokuyor ki, asla değiştirmeyi düşünmüyorum.
Eki Görüntüle 1495677
Herkesin parfüm konusunda zevki farklıdır tabii, ben de dkny golden delicious u tek geçerim :) çıktığı günden beri eksik etmedim hiç.Ambalajının tombalak olması çantada taşımak için çok pratik olmasa da, o kadar insanın içini açan missslerrr gibi ve klas bir koku ki, her zaman favorim olacak :)
Eki Görüntüle 1495679
Loreal skin perfection serisinin serumunu ve göz kremini severek kullanıyorum. İyi de bir makyaj bazı bu serum.yağlandırmadan nemlendiriyor.Fiyatları da çok uygun.
Eki Görüntüle 1495683
Denemeyen kaldı mı bilmiyorum, loreal extraordinary oil saç bakım yağı mı diyeyim, serumu mu diyeyim, bakımı mı diyeyim :) farklı kullanım şekilleri var.adında yağ olsa da saçı ağırlaştırmadan parlatıyor, pürüzsüzleştiriyor.ben şekillendirdikten sonra kuru saça uyguluyorum ama maske gibi ya da ıslakken de kullanılabiliyor.
Eki Görüntüle 1495686
Bundan önce 10larca ojem vardı, artık tek ojem olsun o da bu olsun bana yeter.OPİ bubble bath; tertemiz bir renk, jel gibi parlıyor, kolay sürülüyor, çabuk kuruyor ve çok dayanıklı.Ayrıca üstünde yazdığı halde başta kaale almamış olsam da gerçekten tırnakları kalınlaştırıp güçlendiriyor, ojelerin içerdiği bazı zararlı maddeleri de içermiyormuş, içerik takıntılı olmadığımdan hangileri hatırlamıyorum, ilgilenen araştırsın.Fiyatı bir oje için gerçekten yüksek (40 kusür lira) ama gramajı fazla, son damlasına kadar ağırlaşmadan kullanılıyor, ilk defa bir ojeyi dibini sıyırana kadar kullanıyorum hayatımda.öyle dandik ojeler gibi hergün bozulup yeniden sürmeniz de gerekmediğinden bereketli bir ürün.
Eki Görüntüle 1495690
Loreal glam bronze- Benim kullandığım fotoda gördüğünüz açık tenler için olan rengi.Bir de koyu tenler için olanı var.Zarif bir ışıltı ve sağlık katıyor görünüme, bir o kadar da doğal duruyor.Kalıcı da.Alt katında yassı minnak bir uygulama fırçası var, çok kullanışlı bir fırça, burun kenarlarına vs sürmesi çok kolay oluyor.Ayrıca fırça taşıma derdinden de kurtarıyor, çok memnunum.
Eki Görüntüle 1495694
Refectocil kaş kirpik boyası.Benim kaşlarım açık renk olduğundan natural brown rengini kullanıyorum.Sadece kaşlarımı boyuyorum.Ayda 1 uygulama yetiyor.Minicik tüp 2-3 yıl yetiyor.Beni günlük kaş kalemi-farı vs kullanmaktan kurtarıyor, üstelik bu tip uygulamalardan daha doğal görünüyor.siyah, kızıl ve kaş tonunu açan renkleri de mevcut.Oksidanı ayrı satılıyor.
2015de yazdığım posttan neleri hala kullanıyorum gerçekten?
Loreal far üretimden kalktı, bulabildiklerimin tümünü alıp stoklamıştım, hala kullanıyorum.
Caanım poker straight şampuanım piyasadan kalktı, Lee Staffordun yeni çıkardığı coconutla da anlaşamadım, bulabilsem ömür boyu poker straight i kullanırdım, ama malesef yok, pantene aqua light a geçtim.
Blistex balm dan birkaç sayfa sonra maybelline baby lipsten memnun kaldığımı, onunla yola devam edeceğimi yazmışım, hala baby lips kullanıyorum.Doğal, hafif renk ve şahane nemlendirme.
Tbs body butter ı yine çok beğeniyorum ama bi ara indirimsiz 99₺ mi ne olmuş diye kızdım, vaseline in cocoa lısını ve arkonun coconut lısını aldım, bunlar da güzel ama bi body butter değil, indirimde denk gelirsem yine alırım tbs yi.
Saç serumu avon un argan yağlısını kullanıyorum, morphose da güzeldi, yine alabilirim, ama avon un kokusu daha güzel.İkisi de pahalı muadillerinden daha başarılı.
Saç maskesi artık kullanmıyorum, saç botoxu yaptırmaya başladığımdan beri krem yetip artıyor, pantene onarıcı krem kullanıyorum.
Bioderma yüz jelini hala severek kullanıyorum.
Loreal bu yüz serumunu kaldırdı malesef, yeni çıkan aloe verayı kullanıyorum, bu da güzel ama eskisini tercih ederdim.
Opi nin hala en iyi oje olduğunu düşünüyorum ama 3,5 yıldır kalıcı oje yaptırdığımdan kullanmıyorum, zaten artık sephorada da satılmıyor.
Loreal bronzer piyasadan kalktı, revlonun renk renk çizgi çizgi olan allığından kullanıyorum.
Refectocil kaş boyasına devam ediyorum.
Loreal telescopic in altın rengi olanı kalktı malesef, carbon black inin de duruşunu beğensem de çıkarması dert olduğu için maxfactor un altın renklisini kullanıyorum.Telescopic kadar belirginleştirmese de tek tek ayırıyor, topaklanmıyor, dökülmüyor, doğal duruyor, kolay temizleniyor.Günlük makyajda bunu kullanıyorum artık.

Dkny golden delicious parfümü artık daha zor buldam da eksik etmiyorum, roberto cavalli paradiso yu da çıktığından beri eksik etmiyorum, o da nefis bir koku.Eski bir koku olmasına rağmen dkny woman(uzun olan şişe) ile yeniden aşk yaşıyorum, yaz için onu aldım.
Flormar baked powder hala favorim, clinique anti blemish fondöten hala özellikle yaz ayları favorim, bb kremden yana bahtsızım, kışları garnier yağlı ciltler için olanı seviyorum ama sıcak yaz ayları için parlamayan ve sivilce yapmayan bb hala bulamadım.Missha nın dokusu güzel ama renkleri uymuyor, iyice bronzlaşınca 27 no kullanabilirim ya da clinique anti blemish e pahalı bulduğum halde yaz için bir tane alarak bir şans daha verebilirim.

Nemlendiricelere o kadar çok para harcadım ki en pahalısından ucuzuna kadar denemediğim kalmadı. Bir anda çıkan sivilceler pütürlülük.. Şuana kadar en iyi gelen shiseidonun ibuki nemendiricisi oldu ve yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum:KK68:

Eklentiler

• download.png
    download.png
    111,1 KB · Görüntüleme: 166
Eeose kaş ve kirpik serumu öneriyorum. Özellikle kaşlarımı çok gürleştirdi. Yalnız yıllarca kaş çıkmamış hiç kıl kökü olmayan yerden kıl çıkartmıyor tabii ki 😄. Ama gürleştiriyor hızlı çıkmasını sağlıyor. Öneririm.

Nemlendiricelere o kadar çok para harcadım ki en pahalısından ucuzuna kadar denemediğim kalmadı. Bir anda çıkan sivilceler pütürlülük.. Şuana kadar en iyi gelen shiseidonun ibuki nemendiricisi oldu ve yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum:KK68:

shiseido gerçekten başarılı

güneş kremini almıştım bende çok memnun kalmıştım kadife gibi yapıyo yüzü

Cilt tipim;
Kuru, burun sadece yağlıdır
Atopik, alerjen
yaş 40+

Termalife nemlendirici peloid maske kaç tüp bitirdim bilmiyorum. Hem cilde peeling yapıyor, hem aydınlatıyor. Özellikle kuruluk kaynaklı pullanmayı ve siyah nokta sorununu kökten çözüyor.

Ecowell Diamond Collection Canlandırıcı Göz Çevresi kremi
Başka göz kremleri de kullansam dönüp dolaşıp gene alıyorum. Göz çevresinde ince kırışıklıklara sanki müdahale edilmiş gibi açıyor. Morluk sorunum çok fazlaydı, pandadan hallice göz çevresini başarılı bir şekilde aydınlatıyor.

Logona Koruyucu Gündüz kremi
Pullanma şikayeti için kullanıyorum. Cildi neme fazlasıyla doyuruyor.

Senede 2 kür 2 senedir kullandığım Logona Kuperoz serisi krem+serum
Kuperoz yani ciltte ciddi kızarıklık ve damar görünümüne senelerce döktüğüm paraya acıyorum. Doktorlar kortizonlu kremler ile çözemediği yangı, kızarıklık (ben ona pancar görünümü diyorum), tahriş vb. reaksiyonları ilk kür sonunda çözdü. Artık heidi gibi dolaşmıyorum bin şükür.

Sante Organik Yoğun hacim veren mascara
Hassas gözlerim var ve buna rağmen yakmayan, kirpikleri gayet güzel belirginleştiren vegan mascaram oldu. Silikon fırça ucu var, incecik uçları olduğu için tüm kirpikleri kavrayabiliyor.

Urtekram Aloe Vera Jel
Yaz kış yüzüme maskeden tut saçlarıma maskeye kadar cildimde saçımda sürekli kullanıyorum. Saça parlaklık ve nem sağlıyor, yüze sakinleştirme etkisi çok güzel. Göz altlarıma maske olarak dahi kullanıyorum.
1 disk pamuğu ikiye bölüyorum, üzerine aloe vera jel sıkıyorum. Dolaba kaldırıyorum, 2 saat kalsa yetiyor. Sonra soğuk soğuk göz altlarıma yerleştiriyorum. Morluk ve şişkinlik için birebirdir.

Kızlar bu şampuanı herkese tavsiye ederim. Market şampuanı uzun süredir kullanmıyorum ama bu markanın şampuan çeşitlerini deniyorum. Mor olan biotin collagen de çok güzel

Eklentiler

• images (39).jpeg
    images (39).jpeg
    16,4 KB · Görüntüleme: 106
the balm put a lid on it far bazı, yaklaşık 6 yıldır falan kullanıyorum. göz kapaklarım aşırı yağlı olduğundan ne far ne göz kalemi ne eyeliner hiç bir şey durmuyor bu olmadan. hayat kurtarıcım.

the ordinary niacinamide 10% + zinc 1% bunu da 2 yıldır sürekli her bulduğum instagram hesabından 2ser 2ser sipariş edip kullanıyorum. yüzümde aniden beliren sivilceleri, sebum dengesizliğini ve aylarca geçmeyen kırmızı sivilce lekelerini geçirdi. sürekli kullanıyorum ağız çevremdeki seboreik dermatite de iyi geliyor.

shiseido bioperformance glow revival göz kremi, bunu da sürekli kullanıyorum 8 tüp bitirmisimdir. göz altlarımda morluk falan olmadığı için o konuda ne kadar etkili bilmiyorum ama gerek nemlendirmesi gerek makyaj altındaki duruşu ve makyajı tutuşu, gerek tek başına krem sürüp çıktığımda verdiği ışıltı paha biçilemez. bence çok da bereketli bir ürün.

X