Kullandığınız Makyaj Temizleme Ürünleri

12039_1040_1414092560_44cbcf.jpg

Kesinlikle Neutrogena'dan asla vazgeçmem. Sabun gibi birşey zaten ve rimel eyeliner da dahil olmak üzere bir kerede herşeyi temizliyor. Asla geriye kalıntı bırakmıyor ve yumuşacık yapıyor cildi. Kullandığım en iyi ürün diyebilirim. Fiyatı da oldukça uygun. Özellikle Gratis indirimlerinde çok ucuza geliyor.

Nasıl sevimli bir kız bu yaaa, yanaklarını sıkasım, zorla en yakın arkadaşım yapasım geldi şu misal; :KK4: en öndekini de bayan yapın ben olayım, arkadaki de bu arkadaş işte :KK53:
ay ne tatlı bir yorumdur o öyle :) kardeşime okutucam okuduğunda bayılacak gönüllü olarak arkadaşın olmak isteyecek zaten

ay ne tatlı bir yorumdur o öyle :) kardeşime okutucam okuduğunda bayılacak gönüllü olarak arkadaşın olmak isteyecek zaten
Hiiih kardeşiniz miiii? Çok çok öpün yerime, yanakları mıncıklayın. Çok içten, çok güzel, çok tatlı gerçekten :nazar:

Hiiih kardeşiniz miiii? Çok çok öpün yerime, yanakları mıncıklayın. Çok içten, çok güzel, çok tatlı gerçekten :nazar:
evet kardeşim yeni başladı ben destek olmak için ilgili topiclerde videolarını paylaşıyorum.onun adına ben çok sevindim yorumlarına çok enerjik bir havan var yorumlarından anladığıma göre..iyi geceler

makyaj temizlemede biodermanın sensibio h2o sunu tek geçerim simsiyah göz makyajımı bile mükemmel temizliyor. ikincisi bedava kampanyasını gördükçe alıyorum ucuza da gelmiş oluyor:)

Kesinlikle Nivea nın bb cleanları ... Çok beğendim zaten bir Nivea hastası olarak bu üründen de memnun kalacağımı düşünerek almıştım
Gerçekten çok beğendim çok kolay makyaj temizliyorsunuz tavsiye ediyorum alınnnn

neutrogena'nın göz makyaj temizleyicisini severek kullanıyordum ancak şimdi yeni ambalajıyla birlikte içeriği de değişmiş sanırım, yeni formul gözümü aşırı yaktı. Birdaha almam.
O bitince nivea makyaj temizleme sütü aldım ama asla göz makyajımı çıkarmıyor.. memnun kalmadım. fiyatı 15 liraydı sanırım
Bugun garnier'in çift fazlı göz makyaj temizleyicisini aldım, minik şişede olan. eve shopta 12 liraydı, daha denemedim

M.Asam yüz temizleyicisi ile yüz-göz temizliyorum, sonra da kremler.
3 çeşidi var sanırım ama benim en beğendiğim aqua yazan, içinde minicik zerrecikler var, asla tahriş etmiyor, rahatsız etmiyor.

X