Kullandığınız Makyaj Temizleme Ürünleri

clinique rinse off foaming cleanser - clinique clarifying lotion 2 - clinique dramatically different moisturizer seklinde gidiyor, aslinda bir kac krem daha kullanmam gerektigini biliyorum ama bunlar yeterli gibi geliyor simdilik.

bir süre la roche posay kullanmıştım doktorumun önerisiyle ama şimdi loreal 3 etkili köpük jelini kullanıyorum. çok memnunum. cilt tipinize uyuyosa kullanın derim. benim çoğu ürüne alerjim oldu. sivilce yaptı. lorealde hiç bi sıkıntım olmadı çok şükür.

Ben de la roche posay kullanıyorum ve çok memnunum. Ecznelerde satılıyor. Ayrıca yves rocher de bu konuda oldukça iyi bir üründür.

sebamedin sabunu ve toniğini kullanıyorum kullandıklarımın arasında en iyisi cildime parlaklık veriyor ve başka birşey kullanmamada gerek kalmıyorum :)

ben normalde la prairie temizleme sütü kullanıyorum, ama fondoten kullandığımda çıkarmadığı için üstüne bir de la prairie temizleme köpüğüyle yıkıyorum

Kızlar ben geçen gün loreal'in bu yeni çıkan temizleme losyonunu çok merak ettim, alayım dedim. $loreal.jpg

İlk kullandığımda sevmiştim. Pamuğa dökünce pamuk köpürüyor ve şişiyor gibi bi his oluşmuştu. Ama bir iki gündür sorun yaşıyorum bu temizleyiciyle. Rimelim, göz kalemim dağılıyor silerken ve ne kadar uğraşsam da bazı yerleri temizleyemiyorum. Diadermine sütü kullanıyordum. Ondan kalmıştı biraz. Onla temizleyebildim.

Kızlar ben geçen gün loreal'in bu yeni çıkan temizleme losyonunu çok merak ettim, alayım dedim. Eki Görüntüle 820831

İlk kullandığımda sevmiştim. Pamuğa dökünce pamuk köpürüyor ve şişiyor gibi bi his oluşmuştu. Ama bir iki gündür sorun yaşıyorum bu temizleyiciyle. Rimelim, göz kalemim dağılıyor silerken ve ne kadar uğraşsam da bazı yerleri temizleyemiyorum. Diadermine sütü kullanıyordum. Ondan kalmıştı biraz. Onla temizleyebildim.

aa cidden mi ben nerdeyse ilk çıktığından beri kullanıyorum ama hiç bi sorun yaşamadım hatta herkese israrla tavsiye ediyorum epey memnun kaldım diğer markalar ya tam temizlemiyo ya yağlı his bırakıyo ya da göz makyajımı temizlerken gözümü yakıyodu bundan epey memnun kaldım hatta watsons gratis indirmlerinden faydalanıp stok bile yaptım

aa cidden mi ben nerdeyse ilk çıktığından beri kullanıyorum ama hiç bi sorun yaşamadım hatta herkese israrla tavsiye ediyorum epey memnun kaldım diğer markalar ya tam temizlemiyo ya yağlı his bırakıyo ya da göz makyajımı temizlerken gözümü yakıyodu bundan epey memnun kaldım hatta watsons gratis indirmlerinden faydalanıp stok bile yaptım

O zaman benim rimelim veya göz kalemimden mi kaynaklanıyo dicem de temizlemesi lazım yani onları da. Baya dağıtıyo, sonra ben temiz bi pamuğa biraz daha döküp silmeye çalışıyorum, hiç silmiyor :/

O zaman benim rimelim veya göz kalemimden mi kaynaklanıyo dicem de temizlemesi lazım yani onları da. Baya dağıtıyo, sonra ben temiz bi pamuğa biraz daha döküp silmeye çalışıyorum, hiç silmiyor :/

tüh canım dediğim gibi bende hiç öyle bi sorun yok:KK43:

lorealin temizleme suyunu kullanıyorum..tek kelimeyle muhteşem...

3 gün kalıntıları çıkmayan rimelimi ve suya dayanıklı göz kalemini anında çıkarıyor...

ben böyle bir şey görmedim ya ..enfessss...

makyajımı uni göz makyajı temizleme mendili ve uni yenidoğan bebekler için olan mendillerle öncelikle bir temizleyip arkasından estee lauder yıkama jelimle siliyorum uniden çok memnunum

hepsini denedim gözde bulanıklık yapan çok var.en iyisi loreal in makyaj temizleme yağı var.mavi renk cok az bısey pamuga koydugunuzda cok etkılı.:nazar:

Günaydın kızlar, ben de daha önce gözlerim için Avon'un meşhur beyaz renkli makyaj temizleme sütünü kullanıyordum ama gözlerimi yaktı. bir de ambalajı küçük şeffaf olan var, o iyi ama çabuk bitiyor pahalıya geliyor. Neutregena, Loreal, Maybelline ve Flormar'ın çift bazlı mavi makyaj çıkarıcılarının hemen hepsi aynı performansı veriyor. Maliyet olarak en uygunu flormar. yine bu tipte olanlardan Yves Roche'nin temizleyicisi var. O daha güzel ve daha az kimyasal içeriyor. Gözünüz korkmasın, kampanya zamanlarında (ki çok sık yapıyorlar) diğerleriyle aynı fiyata geliyor, bazen de yaptığınız alışveriş yanında hediye ediyorlar.

Cit için de herkesin övdüğü Bioderma H2O var tabi ama biraz pahalı. aynı etkiyi, ürünün kopyasını çıkaran Garnier'den çok daha ucıza bulabilirsiniz. ben yeni aldım, baya memnun kaldım. :KK16:

tüm bunların haricinde yüzünüzü daha medikal temizleme köpük-sütleriyle temizleyip nemlendirmeyi unutmayın :KK34:

Bende gözlerim için uzun zaman Avon'un losyonunu kullandım. Bitince farklılık olsun diye Flormar'ın ürününü aldım, çok yağlı bırakıyor ama Avon gibi yakmıyor gözü. Bir daha ki sefere Nivea 'yı denemeyi düşünüyorum.

X