kullanılmış hissediyorum sizce düzelir mi ?

Deli misin arkadaşım dertsiz başına dert mi arıyorsun. Sakın şans fln verme buna verdiğin borcu al def et başından

yoo kullanmadım. ben ilk başlarda kendi kendime hoşlanıyorum sandım. hislerimi belli ettim tabi salak kafam. sonra oda bana karşı boş olmadığını söyledi ve öyle başladık
amacım onu kendime çekmek değildi. ama duygusal anlamda bişiler hissettiğin insanın zor durumda olduğunu gördükçe ister istemez dayanamıyor ve iyilik yapmak istiyosunuz

Buradan erkeğe türlü şeyler saydırabiliriz ancak ben işinize yarayacak kısmı yazmayı tercih ettim.
Aşk, sevilme gibi duygusal ihtiyaçlarınızı karşılamak için 10 günlük insanlara ödemeler yapmayın ve bunun üzerine düşünün/kendinizi yakalayın ki aynı hataya tekrar düşmeyin derim. Yazınızda gördüğüm bu, yine de siz bilirsiniz.

insan duygusal anlamda bişiler hissedince istemesine gerek yok ki veriyorsun zaten
sen olsan vermez misin zor durumda olduğunu bile bile ?
Yoo vermem.
Sevgilimle kanoya binelim, bilet alayım bilmennereye gidelim, katmer ısmarlayayim, hediye alayım falan, böyle şeylere varım tabii ki. Ama düz para neden vereyim ki?
Daha önce bir tatil aşkım alakasız bir saatte Staj ödemesi için acil paraya ihtiyacı olduğunu söylemişti. Ben de ilişkilerimde araya para muhabbeti girmesini sevmediğimi,ama okulun ibanini gönderirse onun adına yatirabilecegimi söylemiştim,göndermemişti 😋😋
Zor durumdaysa manevi destek olurum, neden para vereyim ki? Kaldı ki kenarda köşede gayet de param var , en yakınım bile borc istese TL olarak değil dolar olarak veriyorum değer kaybetmesin diye:)
Bence karşınızdaki kişi sizi kullanmamis, siz kendinizi kullandirtmişsiniz

Bazen düşünüyorum da erkek psikolojisinde yaşamak lazım. Karşısındaki ilişki istemiyorum dediğinde ne güzel bende demiş. Kadınlarımızın bir çoğu bu laf karşısında yıkılıyor. Hatta siz kendi talebiniz olması durumunda bile yıkılmışsınız.

Adam sizi kullanmamış siz çok yardımsever davranmışsınız fakat o bunu haketmemiş, kızlarla görüşmüş. Salın gitsin.
ilişiki istemediğim doğru ben şuan o psikolojide değilim ama flört etmek ve biraz yakınlaşmak banada iyi geldi, ne bilim insan kime ne hissedeceğini bikemiyor ki

evet oda istemiyorum deyince üzüldüm çünkü çaba görmek istiyo insan karşısındakinden

Erkekler 15 günde kadınlara karşı duygusal bir şey hissetmezler. Bir şeyler hissederler ama duygusal değil. Zaten bunu biliyorsundur. İyi rol yapmış herhalde. Paranı kurtarırsın umarım.
belki kendi hislerim yüzünden gözüm kör oldu bilmiyorum ama neden hissedemesinki her gün görüştük, her gün iş çıkışıma geldi bişeyler yedik içtik sonra onun kaldığı yere giittik. kaç günümüz böyle geçti. benimle sürekli ilgileniyprdu yemeğini yedin mi iyi uyudun mu, işyerinde yoruldunmu vs ne zaman yazsam anında cevap veriyordu

Siz giden paranızın üstüne soğuk bir şu için
Asla böyleleri calismaz iş buldum der 3 5 gün gider yine aynı hayata devam eder

Kaçın uzaklasin ondan
öyle mi dersiniz
aslında ona bi şans vermek istiyorum ama yeniden aynı hataları yapmaktan korkuyorum

Profildeki yaşta biri iseniz bu kadar saf olmak bu devir için fazla geldi bana.
Kesinlikle görüşmeyin…
evet bu yaştayım ama ben zor durumda bi arkadaşımda olsa mutlaka destek olmak isteyen biriyim maddi manevi imkanım varsa yapıyorum

Buradan erkeğe türlü şeyler saydırabiliriz ancak ben işinize yarayacak kısmı yazmayı tercih ettim.
Aşk, sevilme gibi duygusal ihtiyaçlarınızı karşılamak için 10 günlük insanlara ödemeler yapmayın ve bunun üzerine düşünün/kendinizi yakalayın ki aynı hataya tekrar düşmeyin derim. Yazınızda gördüğüm bu, yine de siz bilirsiniz.
dersimi aldım ama ben ona ortak arkadaşımızda çıktı diye güvendim bide sahiden zor durumdaydı bankalara da borçları var

Olan olmuş, bu adamda sizin istediğiniz gibi bir ilişki yürütecek potansiyel yok bu çok açık.
İş bulsa ne olacak? Sorumluluk sahibi mi olacak bir anda? Olmayacak. O yüzden hiç şans vereyim mi diye düşünmeyin bile.

Duygusal boşlukta olduğunuz için böyle davrandığınızı düşünüyorum, yapmayın kendinize bu kötülüğü.

ilişiki istemediğim doğru ben şuan o psikolojide değilim ama flört etmek ve biraz yakınlaşmak banada iyi geldi, ne bilim insan kime ne hissedeceğini bikemiyor ki

evet oda istemiyorum deyince üzüldüm çünkü çaba görmek istiyo insan karşısındakinden
İlişki ve flört çok farklı şeyler değil ki. Çaba beklentisi varsa demekki istediğiniz birşey bu.. İstediğiniz halde istemiyorum demek de neyin nesi? İlişki istemiyorum diyip ilişki kuruyorsunuz. Ne gözle baksın size?

Amma çok ilişki yazdım 🤣

Yoo vermem.
Sevgilimle kanoya binelim, bilet alayım bilmennereye gidelim, katmer ısmarlayayim, hediye alayım falan, böyle şeylere varım tabii ki. Ama düz para neden vereyim ki?
Daha önce bir tatil aşkım alakasız bir saatte Staj ödemesi için acil paraya ihtiyacı olduğunu söylemişti. Ben de ilişkilerimde araya para muhabbeti girmesini sevmediğimi,ama okulun ibanini gönderirse onun adına yatirabilecegimi söylemiştim,göndermemişti 😋😋
Zor durumdaysa manevi destek olurum, neden para vereyim ki? Kaldı ki kenarda köşede gayet de param var , en yakınım bile borc istese TL olarak değil dolar olarak veriyorum değer kaybetmesin diye:)
Bence karşınızdaki kişi sizi kullanmamis, siz kendinizi kullandirtmişsiniz
bi arkafaşımda dedi ki iş bulması için etrafa haber salarım öyle yardım ederim yada onun için iş ararım yapabilirsem araya adam sokarım ama en fazla bunu yaparım asla para vermem ben olsam dedi

evet bu yaştayım ama ben zor durumda bi arkadaşımda olsa mutlaka destek olmak isteyen biriyim maddi manevi imkanım varsa yapıyorum
Duygusal boşlukta olabilirsiniz kimsenin sizi maddi manevi kullanmasina izin vermeyin.
Yardimda bulunmak isterseniz hayır kurumlari,sokak hayvanları böyle şeyler daha mantıklı ve sizi üzmez
Konu hakkında ise daha fazla düşünmeyin düşünmek sizi daha fazla üzer
Kötü bir tecrübe olarak atın geçmişe👌

İlişki ve flört çok farklı şeyler değil ki. Çaba beklentisi varsa demekki istediğiniz birşey bu.. İstediğiniz halde istemiyorum demek de neyin nesi? İlişki istemiyorum diyip ilişki kuruyorsunuz. Ne gözle baksın size?

Amma çok ilişki yazdım 🤣
ben ne istediğimi biliyormuyum ki

öyle mi dersiniz
aslında ona bi şans vermek istiyorum ama yeniden aynı hataları yapmaktan korkuyorum
Sakamisin sen

Acaba sana ne yapmasi gerekiyor ki gözün açılsın şimdiden giden 1500 tl ye aciyirsunuz hadi daha çok borca sokarsa ne halt edeceksiniz

Bu kafayla size.kredi de cektirir sizde yaparsınız

Herkes sakin gitme şans verme diyor siz halen ezik ezik ben şans vericektim diyorsanız koşarak kendinizi ateşe atıyorsunuz demektir bu

Ha bide ten uyumu yok çekici geldi falan deyip bide cinsellik falan yaşamayın ha aman ha

bi arkafaşımda dedi ki iş bulması için etrafa haber salarım öyle yardım ederim yada onun için iş ararım yapabilirsem araya adam sokarım ama en fazla bunu yaparım asla para vermem ben olsam dedi
Ne güzel,akıllı mantıklı arkadaşların varmış. Bir şeyler yapmadan önce bence o kıza da bir danış

Duygusal boşlukta olabilirsiniz kimsenin sizi maddi manevi kullanmasina izin vermeyin.
Yardimda bulunmak isterseniz hayır kurumlari,sokak hayvanları böyle şeyler daha mantıklı ve sizi üzmez
Konu hakkında ise daha fazla düşünmeyin düşünmek sizi daha fazla üzer
Kötü bir tecrübe olarak atın geçmişe👌
bütün arkadaşlarım çok kızdı hatta bazıları sen gerizekalısın bile dedi ağrıma gitse de haksız değiller ama sadece bir kişi var o bana olan olmuş ders çıkarmaya bak, yapacak bişey yok önemli olan bundan ne öğrendiğin dedi
sizde benzer şeyleri söylüyorsunuz oda öyle dedi
birine yardım etmek istiyorsan git kediye köpeğe mama al yada kadın sığınma evlerine, derneklere, kimsesiz çocuklara bakın onlara yardım et elin adamına değil dedi
sizce haklımı

X