kullanılmış hissediyorum sizce düzelir mi ?

insan duygusal anlamda bişiler hissedince istemesine gerek yok ki veriyorsun zaten
sen olsan vermez misin zor durumda olduğunu bile bile ?
Direkt istemese bile para vermeniz icin bu kadar muhabbetini yapmis. Adam gibi adam daha yeni tanistigi kisiden yuklu miktarda para almaz. Siz verseniz bile almamasi lazimdi. Bugun esimin kredi karti limiti dolmus ve cok acil bir odemesi vardi. Utana sıkıla kredi kartimi istedi benden. Benim kartin borcunuda kendisi ödüyor bu arada.

Olan olmuş, bu adamda sizin istediğiniz gibi bir ilişki yürütecek potansiyel yok bu çok açık.
İş bulsa ne olacak? Sorumluluk sahibi mi olacak bir anda? Olmayacak. O yüzden hiç şans vereyim mi diye düşünmeyin bile.

Duygusal boşlukta olduğunuz için böyle davrandığınızı düşünüyorum, yapmayın kendinize bu kötülüğü.
yani hiç değişmezmi peki sizce bir insan

beni özellikle üzmek için yapıyorsanız başardınız tebrikler
Siz kendi kendinizi üzüyorsunuz. Adam nefes alır gibi yalan söylüyor, aynı anda başka kadınlarla da görüşüyor. Sebebini sorduğunuzda ben erkeğim diyor. Zihniyeti böyle olan birine ne şansı vermekten bahsediyorsunuz hala?

öyle mi dersiniz
aslında ona bi şans vermek istiyorum ama yeniden aynı hataları yapmaktan korkuyorum
O böyle bir durumda bir sans verir miydi ? Bunu düşündünüz mü? Herkese her his hissedilemiyor bu dogru evet. Bu duyguyu kaybetmek istemiyor olabilirsiniz.Ama cok gel giti var. Kizlarla oldugunu yakalamissiniz. Yani aslında kaybetmekten korkmuyor gibi. Kendimde benzer durumdayım ama böyle bir şey yakalamadım. Ikilemde kalmak çok kötü bir his ya. Herkes gibi sıradan miyim geçici heves miyim yoksa gerçekten doğru mu söylüyor diye düşünmek insanın aklını kemiriyor. Sizin tercihiniz devam edip etmemek. Buna siz karar vereceksiniz.

boşluğa düştüm
Keşke o boşluğu sanal alemdeki birine güvenmek yerine arkadaşlarınla, hobiler edinerek geçirseydin. En azından paran cebinde kalırdı. Umarım dersini alır o şahıs ile irtibatını kesersin. Yoksa verdiğin paralar devede kulak kalacak belli.

Sakamisin sen

Acaba sana ne yapmasi gerekiyor ki gözün açılsın şimdiden giden 1500 tl ye aciyirsunuz hadi daha çok borca sokarsa ne halt edeceksiniz

Bu kafayla size.kredi de cektirir sizde yaparsınız

Herkes sakin gitme şans verme diyor siz halen ezik ezik ben şans vericektim diyorsanız koşarak kendinizi ateşe atıyorsunuz demektir bu

Ha bide ten uyumu yok çekici geldi falan deyip bide cinsellik falan yaşamayın ha aman ha
onlar çoktan yaşandı belki bu yüzden kapıldım

ben ne istediğimi biliyormuyum ki
Arayıştasın bu belli birşey de. Çok normal, saygıdeğer bir ilişki istiyorsan kaç kurtul bari en azından. Gerçekten üzülüyorum bazen bu yaşta çok ağır yaşadıkların. Tekrar bir başlangıç yap hayatına.

Siz kendi kendinizi üzüyorsunuz. Adam nefes alır gibi yalan söylüyor, aynı anda başka kadınlarla da görüşüyor. Sebebini sorduğunuzda ben erkeğim diyor. Zihniyeti böyle olan birine ne şansı vermekten bahsediyorsunuz hala?
alkollü mekanda birileriyle takılıyodu belliydi yani telefonu kaç kez çaldıktan sonra zar zor açtı
sağlam kazık yedim yaa

bütün arkadaşlarım çok kızdı hatta bazıları sen gerizekalısın bile dedi ağrıma gitse de haksız değiller ama sadece bir kişi var o bana olan olmuş ders çıkarmaya bak, yapacak bişey yok önemli olan bundan ne öğrendiğin dedi
sizde benzer şeyleri söylüyorsunuz oda öyle dedi
birine yardım etmek istiyorsan git kediye köpeğe mama al yada kadın sığınma evlerine, derneklere, kimsesiz çocuklara bakın onlara yardım et elin adamına değil dedi
sizce haklımı
Evet arkadaşlariniz da hakli.
Yanlış seçimler insani yorar.

belki kendi hislerim yüzünden gözüm kör oldu bilmiyorum ama neden hissedemesinki her gün görüştük, her gün iş çıkışıma geldi bişeyler yedik içtik sonra onun kaldığı yere giittik. kaç günümüz böyle geçti. benimle sürekli ilgileniyprdu yemeğini yedin mi iyi uyudun mu, işyerinde yoruldunmu vs ne zaman yazsam anında cevap veriyordu
İlgilenmesini sebebini anlamadın mı? Her anlamda amacına ulaşmış bu arkadaş, herkesi kendin gibi görme. İnsanlara biraz temkinli yaklaş. Cebinde hesap ödeyecek kadar bile parası yok ama bir kızla tanışıp, sevişip üzerine hesap ödetip bir de borç alıyor. İyi yere mektep açmış.Kaç kadının sırtından geçiniyor merak ediyorum. Çok şükür ki gerçek yüzünü görmüşsün. Umarım barışma hatasına düşmezsin.

dersimi aldım ama ben ona ortak arkadaşımızda çıktı diye güvendim bide sahiden zor durumdaydı bankalara da borçları var

Siz farkında değilsiniz ancak bu bir alış-veriş.
O sizin duygularınıza cevap vermiş, sizle ilgilenmiş, sevildiğinizi hissettirmiş, onunla iyi vakit geçirmişsiniz, 2 ay önce erkek arkadaşınızdan ayrılmışsınız ve bu ilgi hoşunuza gitmiş, karşılığını da para olarak ödemişsiniz siz de onun bir ihtiyacını gidermişsiniz. Anlıyor musunuz bu alış-verişin nasıl gerçekleştiğini, nasıl birbirinizin açıklarını görüp karşılık verdiğinizi? Bakın borcum var dediği anda, siz iyilik yaptım sadece diyorsunuz ama bunun iki seçeneği var:

1)Beni ihtiyacım olduğu bir zamanda sevdi, ona borcumu nasıl ödeyeyim, hah onun da paraya ihtiyacı var, tamam. (Belki bu)
2)Borcunu ödersem iyice sevecek, daha çok sevgi, ilgi gösterecek, bana minnettar kalacak, onu kendime iyice bağlayabilirim (Bu da bilinçaltında çok güdüsel bir düşünce ama işte pratikte çok safça ve yüksek riskli)

Anlıyor musunuz biraz daha?
Kendinizi yakalayın ve düşmeyin bu tongaya diyorum, alış-veriş yapmışsınız ama 10 günlük adamla, farklı birimlerle.
Bu gibi duygusal ihtiyaçlarınız için ödeme yapmayın, bunu diyorum.

Neyse, siz şans vermeyin daha diyeyim de gideyim konudan. :)

Adam iyi yere dükkan açmış sevgili olmak yok ye iç cinsellik yaşa bide kadından nakit para al
Hemcinslerimin bu kadar saf olmasına üzülüyorum

Bir erkek bir kadının parasını alamaz, almamalı,alıyorsa kaçın.

Kesinlikle güvenemezsin. Adam hem işsiz hem yıkık dökük de olsa otelde kalıyor. İş bulana kadar geçim kapısı olarak görmüş seni. Büyük ihtimalle senden aldığı parayı da başka kadınlarla kızlarla yedi. İş buldu ama maaşı alana kadar para lazım, sana yazma sebebi sponsoru olarak görüyor seni. Bir de ten uyumu meselesi var. Tam olarak anlamadım ama anladığım kadarı ile fiziksel olarak da seni kullanıyor gibi hissettim. Kaç kurtar kendini. Verdiğin parayı öderse öder ödemezse başımın gözümün sadakası olsun deyip geç. Elini vemişsin kolunu kaptıracaksın yoksa.

onlar çoktan yaşandı belki bu yüzden kapıldım
Konu sahibi, ilk yorumumu görmedin herhalde yada işine gelmedi bilmiyorum. Sana olabilecek en açık şekilde yazdım, daha ne olmasını bekliyorsun bu adamdan hamile kalıp ömür boyu asalağı beslemek mi amacın. Sen kendine hiç mi saygı duymuyorsun? Kendini hiç mi sevmiyorsun? Arkadaşların uyarmış burada insanlar uyarmış sen hala düzelmez mi diyorsun. Ha bacım düzelir, seni saraylarda yaşatır, başına tac eder filan mı dememizi bekliyorsun. Herkes aynı şeyi söylüyor yazıyor, aklın yolu bir.

10-15 günde 1500 tl kaptırmışsınız. devam ederseniz düşünemiyorum bile. Bir de bu para elinizin kiri falan da değil anladığım kadarıyla. Büyük emekle kazanıyorsunuz. Boşluktasınız, bence bir daha muhatap olmayın.Alabilirseniz paranızı da alın ama.

10-15 gün önce internetten tanıştık, ilk günlerde arkadaş gözüyle baksamda kısa süre içinde kendisine karşı bişiler hissettiğimi fark ettim. işini kaybetmişti, derme çatma bir otelde kalıyordu bu şehirde ne bi ailesi var ne de bi yakını. erkek arkadaşımdan 2 ay önce ayrıldım ve bu kişiylede asla ilişki falan istemiyodum. aslında ne bununla ne de başkasıyla bi süre kafa dinlemem gerektiği için ilişki içinde olmak istemedim. takılmaya başladık aramızda mükemmel bi ten uyumu oldu. her gün görüştük. maddi anlamda bitik durumda olduğu için dışarıda yediğimiz içtiğimiz herşeyi ben ödedim asla ona bi lira bile ödetmedim. duygusal anlamda bişiler hissetmeye başladım ve oda bana karşılık verdi, onda da duygusal anlamda bana karşı bişiler vardı. ama kendisine net biçimde ilişki istemediğimi söylediğimde zaten ben de istemiyorum gibi bi yanıt aldımm. benim şöyle bi sorunum var kısa süre içinde insanlara güveniyorum ve fazla cömertim. çalışıyorum ve maaşım çok düşük zaten. son günlerde sıkıntılı görünüyordu sebebini sorduğumda falanca kişiye şu kadar borcum var, sıkıştırıyor ve ben işsizim dedi. iş arıyordu bu arada boş durmuyordu. bende borcun tamamını olmasa da bi kısmını ödemesi için yardım ederim dedim ve ona bi miktar para verdim. verme sebebim o kişiye olan borcunu kapaması içindi. bi destekti. çok değil bir iki gün sonra ona verdiğim parayla borcunu ödemediğini öğrendim halbuki bana ödediğini ve meselenin kapandığını söylemişti. yıkıldım tabi yalan söylediğini anlayınca. sadece buda değil benimle görüşürken başka kızlarla da görüşüyordu. geçen gece aradığımda müzikli bi mekanda içiyordu birileriyle. tabi ben bu yalanını yüzüne vurduğumda ben delikanlı adamım felan deyip kendini savunmaya geçti. bu arada bu insanla tamamen zıtız ve arkadaşlarım asla onaylamadılar. senin böyle biriyle ne işin var felan dediler azar yedim yakın arkadaşlarımdan. bu yaptığı şey ortaya çıkınca kendimi geri çektim ve görüşmeyi kestim. iki gün sonra öğrendimki iş bulmuş. bu arada internetten tanışmış olsakta bi tane ortak arkadaşımız çıktı, bu kişiye birazda o nedenle güvenmiş oldum öyle diyim. iş bulduğunu da arkadaşımızdan öğrendim. sonra bana ulaştı ve özür diledi yalan söylediği için. çok çaresizdim çıkmazdaydım ne yapacağımı bilemedim psikolojim kafam yerinde değil hata yaptım beni affet dedi. net bişi söylemesem de kafam karışıyor. benden aldığı parayı maaşını aldığında ödeyecekmiş öyle dedi. kendisiyle konuşmadım muhatap olmadım telefonlarını açmıyorum mesajla felan ulaşıyor. sizce ona tekrar güvenebilir miyim kendmi kullanılmış hissettim, çok salak olduğumu düşünüyorum ama böyle biri düzelirmi sizce ne dersiniz? bir şans vermelimiyim ?

10-15 gun once netten tanistiginiz adama güvenmek icin cok cesur olmalisiniz. yetmemis borc vermissiniz, yetmemis yalanlarini gormussunuz. Siz galiba hayir yapmayi cok seviyorsunuz ama bu duygusal iliskilerde olmaz. Hala duzelir mi diye sormaniz gercekten uzucu. Neden duzelmisini bulmayip omrunuzu bu adamlari duzeltmeye harciyorsunuz. Bunun altinda yatan bir sebebiniz olmali yoksa yaptiklariniz normal seyler degil. Bence kendinize bir şans verin ve normal insanlarla normal ilişkiler deneyin.

X