Kullanılmışlık Hissi Ve Duygularım

Maariftakvimi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2018
1.710
2.691
Konuyu sanırım biraz utana sıkıla açacağım belki çok sert yorum yapanlariniz olacak (belkide buna ihtiyacım vardir) belki günah çıkarma belkide bir paylaşma hissi ama icine girdigim ruh halini yenemiyorum.

33 yasindayim bekarım hayatımda hic sevgilim erkek arkadasim yada benden hoşlandigini ifade eden biri olmadi( bu saçma detayları atlamak istemiyorum ki belki daha objektif yaklasabilirsiniz konuya)hani bir iki kere ilgilenen olmustur ama sonrasinda en ufak sozlu bir adım görmedim.

Neyse gecen aylarda internette biriyle tanistim iyi güzel muhabbet ettik ve muhabbeti cok sardı. 1 saatlik mesafemiz varmis ve o benim bulundugum ilceye is icin sık sık gelip gidiyormus ha bire geleyim tanisalim vs diye israr ediyirdu birde gökbilimleri vs ile ilgilendigini evinde teleskopu oldugunu bi kac aksam gelip alayim izleriz gokyuzunu yine ben seni birakirim falan demeye basladi kabul etmedim benden 2-3 yas kucuk oldugu icinde aramizda hicbirsey olma ihtimalini düşünmedim bunuda bi kac kez belirttim zaten.

Neyse bi hafta sonu bunun icin trip atti gorusmek isteniyorsan benden rahatsiz oluyorsan gorusmeyelim vs diye iyi tamam ben geliyorum dedim ve gittim.yemek falan gayet keyifli muhabbet gecti cidden cok duzgun efendi duruyordu dışarda onun bi kac tanidigina denk gelince eve gidelim mi film izleriz dedi ( bu arada yatirim amacli evlenincede icine geçmek icin aldigi bir ev oldugunu biliyordum yani ev bos) once reddettim ama oyle duzgun görünüyordu muhabbeti keyifliydi galiba o an o ortamdan ayrilmak istemedim iyi tamam dedim gittik film izlerken basini omzuma falan koymaya kalkti geri cekildim bi kac yakin temas kurmaya calisti geri durdum sonra kendisiyle kesinlikle birsey dusunmedigimi ifade ettim eger devam edecekse gitmek istedigimi soyledim tamam dedi sonra ilerleyen dakikalarda tekrar yakinlasmaya calisti ve acik acik soyledi kabul etmeyecegimi ifade etsemde kucuk capli bi yakinlasma oldu cidden sinirlerim bozuldugu icin mi neden dolsyi bilmiyorum ama bi aglama krizi tuttu beni istemedigimi onunla sevgili bile olmadigimizi ertesi gunh zaten beni hatirlamayacagi icinde boyle birseyj yapmak istemedigimi belirttim.Beni sakinlestirmeye ben istemeden hicbirsey yaomsyacagini beni uzmek istemedigini soyledi sakalar yapti beni güldürmeye çalıştı cok ilgili davrandi o zaman gidelim falsn diye konustuk ama o kadar ilgiliydi hayatimda birinin benimle öyle ilgilendigini uzuldum diye beni teselli etmeye calistigini gordum o ana kadar etkilenmeyen sonrasinda o ilgisini o ani hic unutamadim beni eve birakti. Ve eve kendisinden etkilenmus olarak geri döndüm

Sonrasinda yazdim bi sure yazmadi sonrasinda onu o gun o halde biraktigim icin cok kizdigini soyledi bu arada gorusmeler hep bir uygulama ustunden benim yazdiklarima cevap vermeyince bende telefondan aradim bana dediki sakin telefonu arama ama istedigin zaman yazabilirsin sasirdim ama hala evli oldugu ihtimalini aklima bile getirmiyorum cunku yaklasimlari o kadar toydu ki biriyle en ufak birsey yasamis olma ihtimali bile aklima gelmedi.Birde ailesiyle kaliyor diye biliyordum evin var niye ayri eve cikmiyorsun dedigimde tek başıma yasamak sıkici gelir falan diyordu.

Beni eve birakti aksam sakayla karisik kendisine guvenmedigimi falan soyleyince kimligini gosterdi e devletten mezun oldugu okulun diplomasini falsn gosterdi hicbir konuda yalan soylemedigine dair.

Sonraki surectede hic yazmadi sonra bi gun aklima dustu isim soyisinden googlede bulunduguvsehirden arama yapinca siyasetle ilgili oldugundan ve sehirle ilgili taninmis biri oldugundan bir suru fotografini gordum bi baktim ki parmaginda yuzuk var basimdan asagi kaynar sular dokuldu sanki hemen telefonuna yazdim direk sana burdan yazma demedim mi yazdi bende neden yoksa burdan yazmama parmagindaki yuzuk mu neden dedim direk sanane benim ozel hayatindan dedi sanki kalbim yere dusup tuz buz olmus gibi hissettim o cumleden sonra konusmak istemedim.Ama numarasinida silmemistim bir tarihin karsinda sonsuzluk isareti vardi varsapdaki durum yazinin yaninda ve o tarih bizim tanistigimiz tarihten bir kac gun oncesiydi sanirim ya dugun tarihiydi yada nisan söz vs

Yani düşünuyorumda insan boyle birseyi mutlulugunun hemen arefesinde nasil yapar kendime ayri acidim eşi yada nişanlısı olan o kıza ayri acıdım.

O günden bu yana kendimi ne yaptıysam toparlayamıyorum bi yandan öfke doluyum bana ve tanımadığim o kadına yaptıkları beni aptal yerine koydugu icin bir yandanda gercekten onun sonraki ilgi alakası beni mutlu etme çabası

Ruh halim alt üst hem kendimi kullanılmış gibi hissediyorum kalbim kırık hemde özluyorum onu...

Özlüyorsanız kendinize önce bir dur diyin.
Adam evli ya da nişanlı.
Sizinle cinsel bir amaçla munasebet kurmak istemiş ama başaramamış.
Her neyse lütfen tanımadan etmeden bir daha başka erkeklerin evine gitmeyin.
Bu ülkede samuray kılıcıyla genç nişanlı bir kız hayatının baharından koparıldı ve daha adınını sanını bilmediğimiz bir sürü kadın, çocuk, yaşlı, genç.
Deli cesareti bu yaptıgınız.

Karşındaki adam ne istediğini biliyor..seks arkadaşı arıyor..ama bence siz ne istediğinizi bilmiyorsunuz ve yoğun bir ilgi açlığınız var. Çabuk manipüle edilebilecek ve sonuçlarını da göğüsleyemeyecek durumdasınız.Bence bir an önce gerçek hayattan arkadaşlar edinin .Bu şekilde online arkadaşlıklara soğuk bakmıyorum ama bu adamla ilgili olayı Ekim ayında yaşamanıza rağmen takılıp kalmışsınız ona..öncesini de düşünürsek yılın 6 ayı gitti demektir..bu süreçte gerçek hayatta kaç görüşme yaşar ..kaç kişi ile tanışırdınız .

Cesaret hapını kutuyla mı yuttunuz siz? Uygulamadan tanıştığınız bir adamın evine nasıl gidersiniz?
Size zarar vermemiş ama bakın ayrı tür manyak çıkmış dışarda başka bir kadınla görüşecek kadar şuursuz biri.
Ben sizin yerinizde olsam tanıştığım insanları sosyal hayatımdan seçerim kendinize uygun herkesle tanışabileceğiniz bir hobi bulun

Özlüyorsanız kendinize önce bir dur diyin.
Adam evli ya da nişanlı.
Sizinle cinsel bir amaçla munasebet kurmak istemiş ama başaramamış.
Her neyse lütfen tanımadan etmeden bir daha başka erkeklerin evine gitmeyin.
Bu ülkede samuray kılıcıyla genç nişanlı bir kız hayatının baharından koparıldı ve daha adınını sanını bilmediğimiz bir sürü kadın, çocuk, yaşlı, genç.
Deli cesareti bu yaptıgınız.
Aslında normalde bu tarz konularda aşırı korkak bir yapım var ben yemege bile beni almaya gelmek istediginde dunya hali arabada kaza yapar yanindaki kim derlerse ne derim diye arabasina binmeyi bile kabul etmemistim

Sonrasinda durumun idrakine vardim ama bosluk mu dersiniz ne dersiniz bilmiyorum duygularima engel olamiyorum

Belki birseyler yasamak istedigini soylemeden once bu kadar ilgili davransa etkilenmezdim ama ben jstemedikten sonra bana olan tavri beni sakinlestirmeye guldurmeye calismasi falan

Size değilde karısına çok üzüldüm..Siz ucuz kurtulmuşsunuz, düşünmeyi bırakın ve önünüze bakın. Güzel bir hayat sizi bekliyor, karısı napsın daha nasıl bir pislikle evli onu bile bilmiyor.
Gercekten karisinada ayri uzuldum hele o tarih bjzim tanisma tarihimizjn bi kac gun oncesi olunca ayri bi uzuldum sonucta guzel bir baslangicin daha ilk gunleri

Karşındaki adam ne istediğini biliyor..seks arkadaşı arıyor..ama bence siz ne istediğinizi bilmiyorsunuz ve yoğun bir ilgi açlığınız var. Çabuk manipüle edilebilecek ve sonuçlarını da göğüsleyemeyecek durumdasınız.Bence bir an önce gerçek hayattan arkadaşlar edinin .Bu şekilde online arkadaşlıklara soğuk bakmıyorum ama bu adamla ilgili olayı Ekim ayında yaşamanıza rağmen takılıp kalmışsınız ona..öncesini de düşünürsek yılın 6 ayı gitti demektir..bu süreçte gerçek hayatta kaç görüşme yaşar ..kaç kişi ile tanışırdınız .
Kesinlikle ilgi acligim fazlasiyla var ne ailemden ilgi gordum simdiye kadar nede karsi cinsten en ufak bir ilgi alaka belki bu kadar ilgiden mahrum kalmasam boylesine etkilenmezdim

Ya cok kucuk bir sehirdeyim burda birakin yasitjm bekar birini bulmak muhabbet edecegim yasitin kimseyi bile bulamiyorum
Dogu bolgesi gelen ilk tayin doneminde tayin alip gidiyor is ortamindaki kisiler benden hepsi benden neredeyse 7-10 yas kucukler

Cesaret hapını kutuyla mı yuttunuz siz? Uygulamadan tanıştığınız bir adamın evine nasıl gidersiniz?
Size zarar vermemiş ama bakın ayrı tür manyak çıkmış dışarda başka bir kadınla görüşecek kadar şuursuz biri.
Ben sizin yerinizde olsam tanıştığım insanları sosyal hayatımdan seçerim kendinize uygun herkesle tanışabileceğiniz bir hobi bulun
Valla ben normalde bu konularda birakin cesur olmayi fazlasiyla korkak bir yapim var ben ayni arabadayken kaza falan olur yanindaki kimdi diye dorarlarsa diye dudundugum beni almaya gelmek istediginde bile kabul etmedim yeri soyle ben kendim gelirim dedim

Bende sanal arkadaslik taraftari degilim ama ne yazik ki cevremde arkadaslik kurabilecegim pek kimse yok

Aslında normalde bu tarz konularda aşırı korkak bir yapım var ben yemege bile beni almaya gelmek istediginde dunya hali arabada kaza yapar yanindaki kim derlerse ne derim diye arabasina binmeyi bile kabul etmemistim

Sonrasinda durumun idrakine vardim ama bosluk mu dersiniz ne dersiniz bilmiyorum duygularima engel olamiyorum

Belki birseyler yasamak istedigini soylemeden once bu kadar ilgili davransa etkilenmezdim ama ben jstemedikten sonra bana olan tavri beni sakinlestirmeye guldurmeye calismasi falan

iyide onlar umut beklenti için yani.
kaz gelecek yerden tavuğu esirgememiş. yoksa sizi teselli falan etmezdi.
daha ilk başta dışarıda tanıdıklara rastladığı için eve gitmek istemesinden şüphelenmeliydiniz. ilişki tecrübeniz olmamasına veriyorum bunu ama gözünüz açık olsun bir dahaki sefere.

Bence siz ilk defa böyle bir ilgiyle karşılaştığınız için adamın verdiği sinyalleri iyi okumamışsınız. çok belli etmiş adam evli yada nişanlı olduğunu.
Kesinlikle ilgisinin beni fazlasiyla etkiledigini kabul ediyorum ama inanin evli olacagini dusunecegim en ufak bir davranisini bile görmedim ben hatta tavirlarina bakinca sanki hic gorustugu kimse olnamis gibiyfj yaklasimi yine oyle

Kiz arkadas konularina gelince vardi kiz arkadasim 6 ay once ayrildik detince bende cok irdelemedim

Valla ben normalde bu konularda birakin cesur olmayi fazlasiyla korkak bir yapim var ben ayni arabadayken kaza falan olur yanindaki kimdi diye dorarlarsa diye dudundugum beni almaya gelmek istediginde bile kabul etmedim yeri soyle ben kendim gelirim dedim

Bende sanal arkadaslik taraftari degilim ama ne yazik ki cevremde arkadaslik kurabilecegim pek kimse yok
İyi ki korkakmışsınız çevre ne der diye yaklaşıyorsunuz adam öldürse ne olacaktı? O zaman dediğim gibi sosyyalleşebileceğiniz yerlere gidin 8 milyar insandan elbet size uygunu vardır ama şu an manipülasyona çok açıksınız lütfen internete güvenmeyin şu yaşadığınız kötü bir tecrübe bile değil

iyide onlar umut beklenti için yani.
kaz gelecek yerden tavuğu esirgememiş. yoksa sizi teselli falan etmezdi.
daha ilk başta dışarıda tanıdıklara rastladığı için eve gitmek istemesinden şüphelenmeliydiniz. ilişki tecrübeniz olmamasına veriyorum bunu ama gözünüz açık olsun bir dahaki sefere.
Ya aramizda flört manadinda birsey olmadigi icin acikcasi bende bir tanidikla karsilasmak istemezsim o yuzden rahatsiz olabilecegini dusunup anlayis gosterdim

Meger durum farkliymis

Ya aramizda flört manadinda birsey olmadigi icin acikcasi bende bir tanidikla karsilasmak istemezsim o yuzden rahatsiz olabilecegini dusunup anlayis gosterdim

Meger durum farkliymis

normal arkadaşı ile görülmekten neden çekinsin ki? bekar bir erkek olsa çekinmezdi. erkekler böyle şeylerden rahatsız olmaz sizin doğuda küçük bir yer demenizden sizin çekinmenizi anlıyorum bir nebze de erkekler çekinmez yani.

Yakınlaştıktan sonra ağlama krizine girdiğinizde, sizi sakinlestirmek için her şeyi yaptığını, size üzüldüğünü yazmışsınız. Bence size uzuldugu için değil, muhtemelen hayatında başka biri var, olaylar buyur diye korktu ve sizi hemen sakinleştirmeye ve evinize postalamaya çalıştı. Zaten oradan yazma, buradan yaz dediği anda anlamaliydiniz hayatında biri olduğunu. Ama sizin de hiç sevgiliniz olmadığı için anlayamamaniz ve en ufak ilgiye kapilmaniz normal.

Bu uygulamanin adı ne bu arada?

X