Kullanılmışlık Hissi Ve Duygularım

Ya cok kucuk bir sehirdeyim burda birakin yasitjm bekar birini bulmak muhabbet edecegim yasitin kimseyi bile bulamiyorum
Dogu bolgesi gelen ilk tayin doneminde tayin alip gidiyor is ortamindaki kisiler benden hepsi benden neredeyse 7-10 yas kucukler
Olsun önemli değil..çocuğu olan mı oldu .."bebeğinize hayırlı olsuna gelmek isterim " de hediyeni alıp git.Düğünü olan mı oldu atla otobüse git ailesinin misafirleri ol .Senin işlerinde yaşıtın olmaz ama iletişim kurduğun arkadaşının kuzeni/arkadaşı sana uygun birisini tanıyordur yine bir ilişki başlar.Türkiyede yaşıyorsun kuzum (devlet memuru olduğunu tahmin ediyorum) çalışıyor olman bile insanların gözümde seni "ideal gelin" konseptine sokmaya yetiyor.Vallaha bak..gör kimler seninle tanışmak için çalıştığın şehre gelir.😁 Bir de fotoğrafçılık/doğa yürüyüşü / oryantiring /bisiklet gibi "erkek üyelerinin de olduğu " ve senin de ilgini çekecek bir kulübe üye ol.Eminim bulunduğun şehirde veya yakınında da vardır..hem yeni insanlarla tanışırsın bir arkadaş çevren oluşur

önce normal sosyalleşmeyi deneyin. sadece erkek arkadaş edinmek amacından bahsetmiyorum.
pandemi her ne kadar olumsuz etkilemiş olsa da şu an her yer açık.
nerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama çevre illere günübirlik turlar vs gibi etkinliklere katılın.
illa aynı yaşta olmanız gerekmiyor. insanlarla sohbet edin.
işyerinizdeki insanlarla iletişimde olun dışarıda da görüşün.
bir kursa gidin. belediyenin halk eğitimin vs. illa ki bir şeyler vardır.
bir de tarzınız nedir bilemiyoruz ama bakımlı olun. aksesuar kullanın.
parfüm kullanın. kendiniz için yapın bunu. kendinize iyi bakın yani.
kendinizi değerli hissetmeyi öğrenmeniz lazım.

Kesinlikle ilgisinin beni fazlasiyla etkiledigini kabul ediyorum ama inanin evli olacagini dusunecegim en ufak bir davranisini bile görmedim ben hatta tavirlarina bakinca sanki hic gorustugu kimse olnamis gibiyfj yaklasimi yine oyle

Kiz arkadas konularina gelince vardi kiz arkadasim 6 ay once ayrildik detince bende cok irdelemedim
Kuzum hiçbir erkek " yatırım için" ev alıp içine eşya koyup öylece boş bekletmez ..adam garsoniyer(evlilik dışı ilişki için tutulan ev) açmış işte.Böyle bir evinin dahi olması senin ilk ve son olmadığını gösteriyor.Adam seni metresi yapmak istedi..sen hala adamın seni nasıl teselli ettiğini ,tanışma gününüzü romantikleştiriyorsun!

ben sizi çok cesur buldum. yapmayın bir daha böyle şeyler. adamın manyak çıkma ihtimali çok yüksek sizin verilmiş sadakanız varmış. ayrıca hayatında biri olduğunu da belli etmiş burdan konuşalım diyerek siz anlayamamışsınız. risk almayın, Allah korusun hiç istemeyeceğiniz bir durumla karşı karşıya kalırsınız. kendi arkadaş çevrenizden birileri ile tanışmaya bakın. o kişilerinde gerçek sosyal ortamlardaki (cafe, restoran, gidilen bir düğün davet, arkadaş ortamı, kurs) davranışlarını iyi gözlemleyin. içinize sinmeyen bir durum varsa yine uzaklaşın.

özlüyorum demişsiniz özledikçe adam evli be beni kullanmaya kalktı diyin kendinize bir süre sonra geçer gider.

Ee ne bekliyorsunuz ki

İnternetten tanışmış ve hiç yüz yüze gelmemişsiniz eve gidelim demiş
Ne deseydi doğrudan gel sevişelim mi ?
Yani adamın niyeti gayet açık adama toy gibiydi diyorsunuz da bence sizde pek görmüş geçirmiş sayılmazsınız.

Kaldı ki interneti evli abazalar çoğunlukla bu açıdan kullanıyor zaten.
Ya evli ya nişanlı kaçamak peşinde işte

Kes irtibatı derim ya da devam et tercih senin.

Kullanılma olarak bakıp olayı dramatize etmeyin kafanızda.
Adamın beklentisi farklıymış ama siz buna izin vermemişsiniz.
Evlilik vaadi yok, ciddi bir ilişki vaadi yok dolayısıyla kullanılma da yok.
Herkes yazmış ama ben yine de yazacağım.
İlk kez buluştuğunuz birinin evine asla gitmeyin bir daha.
Ne hikayeler duyuyoruz, eskinin gazoza ilaç atma olayları bitmedi evrildi sadece.
Canınızdan olmasanız bile böyle bir şey bile yaşayabilirdiniz.
İnanın şu zaman da yaşamadığınız için şanslısınız.

Ee ne bekliyorsunuz ki

İnternetten tanışmış ve hiç yüz yüze gelmemişsiniz eve gidelim demiş
Ne deseydi doğrudan gel sevişelim mi ?
Yani adamın niyeti gayet açık adama toy gibiydi diyorsunuz da bence sizde pek görmüş geçirmiş sayılmazsınız.

Kaldı ki interneti evli abazalar çoğunlukla bu açıdan kullanıyor zaten.
Ya evli ya nişanlı kaçamak peşinde işte

Kes irtibatı derim ya da devam et tercih senin.
Zaten durumu anlatinca kestim ietibati hemen

Kullanılma olarak bakıp olayı dramatize etmeyin kafanızda.
Adamın beklentisi farklıymış ama siz buna izin vermemişsiniz.
Evlilik vaadi yok, ciddi bir ilişki vaadi yok dolayısıyla kullanılma da yok.
Herkes yazmış ama ben yine de yazacağım.
İlk kez buluştuğunuz birinin evine asla gitmeyin bir daha.
Ne hikayeler duyuyoruz, eskinin gazoza ilaç atma olayları bitmedi evrildi sadece.
Canınızdan olmasanız bile böyle bir şey bile yaşayabilirdiniz.
İnanın şu zaman da yaşamadığınız için şanslısınız.
Aslinda normalde benim o tarz seylerde cok korkak bir yapim var hayatta cesaret edemem ama iste nasil olduysa ilk defa cesur davranmak istedim belkide tavirkarina falan guvendim

Yakınlaştıktan sonra ağlama krizine girdiğinizde, sizi sakinlestirmek için her şeyi yaptığını, size üzüldüğünü yazmışsınız. Bence size uzuldugu için değil, muhtemelen hayatında başka biri var, olaylar buyur diye korktu ve sizi hemen sakinleştirmeye ve evinize postalamaya çalıştı. Zaten oradan yazma, buradan yaz dediği anda anlamaliydiniz hayatında biri olduğunu. Ama sizin de hiç sevgiliniz olmadığı için anlayamamaniz ve en ufak ilgiye kapilmaniz normal.

Bu uygulamanin adı ne bu arada?
Uygulamadan degil internetten chatte tanistim uygulama ustunden mesajlasiyorduk o zamanlar daha guvenmedigim icin numara vermemiştim

iyide onlar umut beklenti için yani.
kaz gelecek yerden tavuğu esirgememiş. yoksa sizi teselli falan etmezdi.
daha ilk başta dışarıda tanıdıklara rastladığı için eve gitmek istemesinden şüphelenmeliydiniz. ilişki tecrübeniz olmamasına veriyorum bunu ama gözünüz açık olsun bir dahaki sefere.
Teswkkur ederim uyarinizi dikkate alacagim aslinda kadin cinayrtleri falan aklima gelmiyor degil ama sanirim yalnizligin vermis oldugu bunalmislik hissi o hataya yoneltti beni

Konuyu sanırım biraz utana sıkıla açacağım belki çok sert yorum yapanlariniz olacak (belkide buna ihtiyacım vardir) belki günah çıkarma belkide bir paylaşma hissi ama icine girdigim ruh halini yenemiyorum.

33 yasindayim bekarım hayatımda hic sevgilim erkek arkadasim yada benden hoşlandigini ifade eden biri olmadi( bu saçma detayları atlamak istemiyorum ki belki daha objektif yaklasabilirsiniz konuya)hani bir iki kere ilgilenen olmustur ama sonrasinda en ufak sozlu bir adım görmedim.

Neyse gecen aylarda internette biriyle tanistim iyi güzel muhabbet ettik ve muhabbeti cok sardı. 1 saatlik mesafemiz varmis ve o benim bulundugum ilceye is icin sık sık gelip gidiyormus ha bire geleyim tanisalim vs diye israr ediyirdu birde gökbilimleri vs ile ilgilendigini evinde teleskopu oldugunu bi kac aksam gelip alayim izleriz gokyuzunu yine ben seni birakirim falan demeye basladi kabul etmedim benden 2-3 yas kucuk oldugu icinde aramizda hicbirsey olma ihtimalini düşünmedim bunuda bi kac kez belirttim zaten.

Neyse bi hafta sonu bunun icin trip atti gorusmek isteniyorsan benden rahatsiz oluyorsan gorusmeyelim vs diye iyi tamam ben geliyorum dedim ve gittim.yemek falan gayet keyifli muhabbet gecti cidden cok duzgun efendi duruyordu dışarda onun bi kac tanidigina denk gelince eve gidelim mi film izleriz dedi ( bu arada yatirim amacli evlenincede icine geçmek icin aldigi bir ev oldugunu biliyordum yani ev bos) once reddettim ama oyle duzgun görünüyordu muhabbeti keyifliydi galiba o an o ortamdan ayrilmak istemedim iyi tamam dedim gittik film izlerken basini omzuma falan koymaya kalkti geri cekildim bi kac yakin temas kurmaya calisti geri durdum sonra kendisiyle kesinlikle birsey dusunmedigimi ifade ettim eger devam edecekse gitmek istedigimi soyledim tamam dedi sonra ilerleyen dakikalarda tekrar yakinlasmaya calisti ve acik acik soyledi kabul etmeyecegimi ifade etsemde kucuk capli bi yakinlasma oldu cidden sinirlerim bozuldugu icin mi neden dolsyi bilmiyorum ama bi aglama krizi tuttu beni istemedigimi onunla sevgili bile olmadigimizi ertesi gunh zaten beni hatirlamayacagi icinde boyle birseyj yapmak istemedigimi belirttim.Beni sakinlestirmeye ben istemeden hicbirsey yaomsyacagini beni uzmek istemedigini soyledi sakalar yapti beni güldürmeye çalıştı cok ilgili davrandi o zaman gidelim falsn diye konustuk ama o kadar ilgiliydi hayatimda birinin benimle öyle ilgilendigini uzuldum diye beni teselli etmeye calistigini gordum o ana kadar etkilenmeyen sonrasinda o ilgisini o ani hic unutamadim beni eve birakti. Ve eve kendisinden etkilenmus olarak geri döndüm

Sonrasinda yazdim bi sure yazmadi sonrasinda onu o gun o halde biraktigim icin cok kizdigini soyledi bu arada gorusmeler hep bir uygulama ustunden benim yazdiklarima cevap vermeyince bende telefondan aradim bana dediki sakin telefonu arama ama istedigin zaman yazabilirsin sasirdim ama hala evli oldugu ihtimalini aklima bile getirmiyorum cunku yaklasimlari o kadar toydu ki biriyle en ufak birsey yasamis olma ihtimali bile aklima gelmedi.Birde ailesiyle kaliyor diye biliyordum evin var niye ayri eve cikmiyorsun dedigimde tek başıma yasamak sıkici gelir falan diyordu.

Beni eve birakti aksam sakayla karisik kendisine guvenmedigimi falan soyleyince kimligini gosterdi e devletten mezun oldugu okulun diplomasini falsn gosterdi hicbir konuda yalan soylemedigine dair.

Sonraki surectede hic yazmadi sonra bi gun aklima dustu isim soyisinden googlede bulunduguvsehirden arama yapinca siyasetle ilgili oldugundan ve sehirle ilgili taninmis biri oldugundan bir suru fotografini gordum bi baktim ki parmaginda yuzuk var basimdan asagi kaynar sular dokuldu sanki hemen telefonuna yazdim direk sana burdan yazma demedim mi yazdi bende neden yoksa burdan yazmama parmagindaki yuzuk mu neden dedim direk sanane benim ozel hayatindan dedi sanki kalbim yere dusup tuz buz olmus gibi hissettim o cumleden sonra konusmak istemedim.Ama numarasinida silmemistim bir tarihin karsinda sonsuzluk isareti vardi varsapdaki durum yazinin yaninda ve o tarih bizim tanistigimiz tarihten bir kac gun oncesiydi sanirim ya dugun tarihiydi yada nisan söz vs

Yani düşünuyorumda insan boyle birseyi mutlulugunun hemen arefesinde nasil yapar kendime ayri acidim eşi yada nişanlısı olan o kıza ayri acıdım.

O günden bu yana kendimi ne yaptıysam toparlayamıyorum bi yandan öfke doluyum bana ve tanımadığim o kadına yaptıkları beni aptal yerine koydugu icin bir yandanda gercekten onun sonraki ilgi alakası beni mutlu etme çabası

Ruh halim alt üst hem kendimi kullanılmış gibi hissediyorum kalbim kırık hemde özluyorum onu...
Her insanın başına gelebilecek şeyler

dışarda onun bi kac tanidigina denk gelince eve gidelim mi film izleriz dedi ( bu arada yatirim amacli evlenincede icine geçmek icin aldigi bir ev oldugunu biliyordum yani ev bos)
Şu cümleyi okuduğum an adamın evli olduğunu anladım.
Siz aglayinca o kadar ilgilenmesinin nedeni de evde bağırıp çağırirsaniz polis molis gelirse bku yer diye.

İnternet üzerinden tanıştığınız biriyle tek başınıza eve gitmek büyük cesaret.. Eve gitme teklifi evet ya da hayır demenize göre karşı tarafın gözündeki yerinizi belirleyen birşeydir lütfen ileride bunu aklınızdan çıkartmayın.. Başkalarından rahatsız olan adamlardan korkacaksınız.. Sizi götürdüğü ev muhtemelen ileride nişanlısı ya da eşiyle yeni yaşayacağı yer olacaktır.

Adam kaz gelecek yerden tavuk esirgemeyeyim bari diyerek gayretli davranmış ama siz olayı farklı algılamışsınız.. Lütfen kendinize gelin ve hemen her taraftan engelleyin..

X