Kullanmadmz Parfmleri takas yapalm m ??

vereliniortak hmmm... 30ml 130tl verdim..100ml 300tl lerdeydi.. istanbul capacity douglas mağazasından aldım.. aslında şişesinde aklım kalcak.. neyse maddeye fazla takılmamak lazım.. fani şeyler opuyorumnanaktan

vereliniortak hmmm... 30ml 130tl verdim..100ml 300tl lerdeydi.. istanbul capacity douglas mağazasından aldım.. aslında şişesinde aklım kalcak.. neyse maddeye fazla takılmamak lazım.. fani şeyler opuyorumnanaktan

OK YARIN YADA EN GEÇ KARGOLARIM ŞEKER...kaydirigubbakcemile2

Arkadaşlar bende de çok az kullanılmış birkaç orjinal parfüm var, takas edebiliriz, hem böylece parfümlerimiz de değerlenmiş olur boş boş duracağına...bendeki parfümler:

she nin kırmızısı var - hiç kullanılmadı
paris hilton heiress - kofre çok az kullanıldı
wish of happiness- çok az kullanıldı
oriflame- giorsiani white gold - yarısından azı kullanılmış
mexx- az kullanılmış
body shop oceanus- az kullanılmış

ilgilenenleri bekliyorum

armani she deil o.. yanlış anlamışsın :jeyyar: marketlerdeki she :mymeka:

Avonun Pur blanca var isteyene bir iki kere anca kullandim
tr de gönderirim krago benden

bizden başka takas yapan yok mu...cok guzel bence bu konu..kullanmayıp bozulacagına takas yaparak degerlendırelım..hatta bana hedıye bıle edebılırsınız cunku ben bi parfum manyagıyım.. somebody stop me :eek:

ben gıvenchy organzanın setini takas edebilirim yazmıstım ama kimse dönmedi ki senağlama
yaşıma agır kaçıyor kullanamadım pek

bende set yokki nası takas edecem.. vıctorıas secret ın vucut kremı var.. 212 pARFUM VAR.. VıCTORIAS SECRET YABAN CILEKLI VANILYALI VUCUT SPREYI VAR...... TAKAS EDıYORUM... AMA ORGANZA AGIR BAYAA..

Chanel chance 100 ml 3 kere filan kullandım dolu sayılır
Armani black code 75 ml hiç kullanmadım (erkek parfümüdür sevgilisine filan hediye almak isteyen olursa:))
Versace red jeans 75 ml dolu sayılır 2 kere kullandım
isteyen varsa teklifleri bekliyorum kızlar:KK66:

hepsi orjinal tekin acardan 270 ytl ye aldım:S ama sevmedim:) sende detaylı bilgi verirsen ml ve kullanım durumuyla ilgili sevinirim

evet.. yok mu takas yapmak ısteyen.. kullanmadıgımız parfumler bozulsun mu bi kosede... hic atraksiyon yok:emir_bebek:

Cacharel Anais Anais 100 ml. Duty Free' den iyi bir paraya almıştım. Ancak tenime hiç gitmedi, kullanmadım. Üzerinde hologramı dahi duruyor. Teklifleri bekliyorum buyrunnnnnnnnn.

anais anaisi ben çok beğenirim ama takas yapcak parfümüm yok kullanıyorum hepsinide

X