kumaş seçimi hakkında

sczn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2011
315
8
arkadaşlar salon koltıklarımı kaplatacağım. şu parlak kadifeler varya klasik koltuk takımlarında genellikle kullanılan ondan seçmiştik. sonra satıcı o kumaştan artık üretim yapılmadığını başka modeller getireceğini söyledi. yine parlak kadife kumaş ama kalitesini eşim beyenmedi. yapıştırmaymış kafamıza takıldı. daha önce taytüyünede bakmıştık. model taşlı kapitone olacak. sizce ne yapayım o parlak kadife mi yoksa taytüyü mi yatırayım. bana acil bilgi verirmisiniz.

İkisinide tavsiye etmem cnm.Bir süre sonra tüyleri dökülüyor tuhaf bir görüntü oluyor.
Benim koltuklarım antilop çok memnunum.Açık renk olmasına rağmen temizliği falan kolay oluyor.

klasik bir takım olacak kapitoneli o sebeple antilop olmaz dediler zaten şık durmaz. ben oturma odam için düşünüyorum antilobu

herne kadar tavsiye etmesemde klasık bı takıp yaptıracaksan parlak kadife güzel durur ama son zamanlarda antilopta görüyorum cokta şık duruyor hemde silinmesi kolay olur benım yemek masası sandalyelerı taytüyünden sımdılık memnunm ama zatn fazla oturulmuyo normal koltuklara fazla oturulacagı ıcın yıpranma olayı olurmu bılmıyorum

arkadaşlar salon koltıklarımı kaplatacağım. şu parlak kadifeler varya klasik koltuk takımlarında genellikle kullanılan ondan seçmiştik. sonra satıcı o kumaştan artık üretim yapılmadığını başka modeller getireceğini söyledi. yine parlak kadife kumaş ama kalitesini eşim beyenmedi. yapıştırmaymış kafamıza takıldı. daha önce taytüyünede bakmıştık. model taşlı kapitone olacak. sizce ne yapayım o parlak kadife mi yoksa taytüyü mi yatırayım. bana acil bilgi verirmisiniz.

çok zaman geçmiş olmalı ama aynı sorunu bende yaşıyorum bende salon koltuklarımı döşeteceğim kumaş konusunda kararsız kaldım. Sizin gibi klasik takım acaba siz ne tür kumaşla kaplattınız öğrenebilirmiyim. Merak ettim.Bende kapitoneli yaptıracağım.Bilgi verirseniz çok sevinirim

X