Saç Rengi ve Saç Boyama Kumral saça dönüş

mutluanneadayi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2018
609
715
27
Merhaba hanımlar, saçlarımın şimdiki hali 1 ay önce ombreli saçımın üzerine aşk alevi(kızıl) boyanmış şekilde.
Yani ilk zamanlar ki gibi yoğun parlak kızıllık yok pembemsi, soğan kabugu gibi renk oldu.
Fakat bu şekilde mutlu değilim ben kızıl insanı değilmişim bunu anladım. İçimde kalmasın diye kızıl yapayım dedim artık içinde kalmaz tüm hevesimi almış bulundum 😁
Diyeceğim şu saçımı komple açsam çiğ sarı-turuncu renk olacak onun üzerine diplerimden başlayıp 8.1 açık küllü kumral boyayıp 20 dk bekledikten sonra uçlarına doğru cila şeklinde sürüp 20 dk de o şekilde beklesem uçları daha açık diplerim kumral olur mu ?
Yıllardır saçlarımı kendim boyuyorum bu işlerden bayağı anlarım akıl akıldan üstündür size de sorayım dedim. Olur mu sizce ?
Saçlarıma 1 haftadır bakım yapıyorum ayrıca saçım dayanıklıdır cok yıpranacagını yanacagını düşünmüyorum
Yardimci olursaniz sevinirimm💕❤️

Merhaba hanımlar, saçlarımın şimdiki hali 1 ay önce ombreli saçımın üzerine aşk alevi(kızıl) boyanmış şekilde.
Yani ilk zamanlar ki gibi yoğun parlak kızıllık yok pembemsi, soğan kabugu gibi renk oldu.
Fakat bu şekilde mutlu değilim ben kızıl insanı değilmişim bunu anladım. İçimde kalmasın diye kızıl yapayım dedim artık içinde kalmaz tüm hevesimi almış bulundum 😁
Diyeceğim şu saçımı komple açsam çiğ sarı-turuncu renk olacak onun üzerine diplerimden başlayıp 8.1 açık küllü kumral boyayıp 20 dk bekledikten sonra uçlarına doğru cila şeklinde sürüp 20 dk de o şekilde beklesem uçları daha açık diplerim kumral olur mu ?
Yıllardır saçlarımı kendim boyuyorum bu işlerden bayağı anlarım akıl akıldan üstündür size de sorayım dedim. Olur mu sizce ?
Saçlarıma 1 haftadır bakım yapıyorum ayrıca saçım dayanıklıdır cok yıpranacagını yanacagını düşünmüyorum
Boya silici alsana colours c 4

Boya silici alsana colours c 4
Hic kullanmadim denemekten cekindim acikcasi o da sac acici gibi birsey mi siz kullandiniz mi
Saç açıcı değil en son yaptığınız boyayı kusturuyor

Kullandin mi sen? Hangi rengi akittin bir de?
Kullanmadım ☺️ ama kullananları izledim
En son saçında hangi boya varsa onu siliyor( en kötü ihtimalle sacini üç ton akmış buluyorsun )
Sarıyı silmiyor bitek
Çünkü sacimizdaki pigmenti öldürüyoruz ya sarı yapmak için.
Boya değil de oryal ya onu o renge getiren .

O yüzden

Kullanmadım ☺️ ama kullananları izledim
En son saçında hangi boya varsa onu siliyor( en kötü ihtimalle sacini üç ton akmış buluyorsun )
Sarıyı silmiyor bitek
Çünkü sacimizdaki pigmenti öldürüyoruz ya sarı yapmak için.
Boya değil de oryal ya onu o renge getiren .

O yüzden
Kendi saç rengi pigmentim de ölür mü?

Kendi saç rengi pigmentim de ölür mü?
Bak şimdi
Bu boya silici saçına en son hangi boyayı uyguladiysan onu siliyor
Sarı dışında herşeyi siliyor yani ( sarıyı silemiyor çünkü sarı için saçlarımızın pigmentini öldürmüşüz oryal ile ... Ortada boya filan yok neyi akıtacak )

Kendi saç rengine dokunmuyor boya siliciler.
En son hangi boya uygulanmışsa onu siliyor
Tamamen silemedigi durumlarda da sacimizdaki boyanın rengini bikac ton kırıyor ( az sayıda kişinin başına geliyor)

Bak şimdi
Bu boya silici saçına en son hangi boyayı uyguladiysan onu siliyor
Sarı dışında herşeyi siliyor yani ( sarıyı silemiyor çünkü sarı için saçlarımızın pigmentini öldürmüşüz oryal ile ... Ortada boya filan yok neyi akıtacak )

Kendi saç rengine dokunmuyor boya siliciler.
En son hangi boya uygulanmışsa onu siliyor
Tamamen silemedigi durumlarda da sacimizdaki boyanın rengini bikac ton kırıyor ( az sayıda kişinin başına geliyor)
Youtube a baktim az once. Tamamen sildiğini hic gormedim. Basarisiz olanlari gordum bir de bir iki ton açtığını.

X