Kürtaj Olmak Zorundayım

bence bu konu bana pek inandırıcı gelmedi.....madem doğulusun bile bile neden yapıyorsun...bebekleri olmayan yıllardır tedavi gören ve birtürlü bebeğine kavuşamayan annelerimiz neleri vermezlerdi,hamile kalabilmek için...sen ise zevkten hiç bir şey aklına dahi gelmemiş..eğer doğruysa...birde utanmadan aldırayım diye... buraya yazıyorsun.....günahsız bebeğin katili oluyorsun....

katılıyorum canım sana

evet bence de haklısın neden babasıyla konuş dedikten sonra öldü diyo hem 5 haftalık hamileyse ne zaman ölmüş dediğin gibi yazılanlarda çok kopukluk var eğer gerçekten ölmüş olsaydı en başından söylerdi mantıklı bi açıklama yapardı hep bu tür insanların yüzünden gerçekten ihtiyacı olan insanlara inanmayıp yardım etmiyoruz

arkadaşlar böyle insanlara cevap bile vermeyin lütfen.oynadığı besbelli ortada.

Kafasoında öldürmüş o onu canım. Allah böle insanlara bebek nasip ediyo. Bunlarda kıymetni bilmiyo. :KK17:

hem doğulu hem öldürüceklerini biliyo nasıl yapıyoda hamile kalıyo demek ki korkmuyo tabi bu gerçekse sadece dikkat çekmek amaçlıda olabilir gerçek hayatta bişey yapamıyodur bari internette dikkat çekiyim millet benimle ilgilensin düşüncesiyle açmıştır bu konuyu ilgilenmezsek amacına ulaşamamış bu tür şeylerden sıkıldım ben artık çünkü

X