KÜRTAJ SONRASI...

Çok teşekkürler Hep dua ediyoru şimdi sağlıklı olacaksa olsun diye şimdi henüz ilk adetimi olmadım inanılmaz kasık ağrılarım var adet mi hamilelik mi anlayamıyorum ama iki türlüsünden hazırım çünkü hep hayırlısı ve sağlıklıysa öyle olsun diyorum Allahtan ümit kesilmez İnşallah en kısa zamanda hamilelik haberlerimizi duyarız İnşallah

Evliliğimin 6. Ayında kaldım işte sonucu kötü oldu ama hayırlısı olsun sağlıkla tekrar olsun İnşallah tek duam bu

bende hep aynı duayı ediyorum inşallah sağlıklı olsun Rabbim bedenen ve zihnen ruhen sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize. kız erkek hiç fark etmez sadece sağlıklı olsun

Evliliğimin 6. Ayında kaldım işte sonucu kötü oldu ama hayırlısı olsun sağlıkla tekrar olsun İnşallah tek duam bu
amin inaşallah herşeyin bir vakti vardır elbet hayırlısı olduğu vakit gelsin diye dua ediyoruz tabi ama bi yanımızda hemen olsu istiyo o yüzden hayırlısı tez vakittir inşallah diye eklemeden de geçemiyorum

amin inaşallah herşeyin bir vakti vardır elbet hayırlısı olduğu vakit gelsin diye dua ediyoruz tabi ama bi yanımızda hemen olsu istiyo o yüzden hayırlısı tez vakittir inşallah diye eklemeden de geçemiyorum
Evet haklısınız bende şuan adet olmamak için dualar ediyorum hamile olayım lütfen Allahım diyorum o mutsuzluğun üstüne mutluluk versin mucize versin diye umutlar ediyorum İnşallah

İnanın benim içinde öyle hiç farketmez yeterki sağlıklı olsun Allahım bize mucizeler versin İnşallah
inşallah. şuan eşimin de benimde moralimiz çok bozuk. varikosel ameliyatı ve fitoterapi arasında kaldık doktorlar varikosel var ama ameliyat olacak kadar değil diyor o seçeneği de sunuyorlar ama hep bi ameliyattan biraz uzak gibiler kafamızı çok karıştırdılar

canım sperm sayısı nasıl? başka neyde problem var. bence ilk olarak aşılamayı deneyin bir kaç kez. nacizane.

Ben o süreçleri bilmiyorum ama çocuk hayaliyle yanıp tutuşmuş bir anne adayının neler yaşadığını anlayabiliyorum Allah yardımcımız olsun İnşallah sizin de Allah yüzünüze gülsün İnşallah tez vakitte umudumuzu kaybetmeyelim

Benimde 2 aşılamam tutmuştu 8. hafta kalbi durdu kaliteli sperm seçmiyorlar hızını arttırıyorlar diye biliyorum

Geçmiş olsun canım umarım herş yolunda gider güzel haberlerimi bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…