Kürtaj ve polikistik over

Mervesavas28

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2023
62
43
23
Merhabalar
Ben 15 mayıs ta 8 haftalık bebeğimin kalp atışları olmadığı için zorunlu kürtaj oldum daha sonra 50 gün boyunca adet olmadım doktora gittiğimde sol yumurtalıkta 5 cm kist olduğunu söyledi duphaston ilaç verdi 10 gün kullan dedi ve 10. Gün adet oldum ama çok az lekelenme şeklinde oldu 3. Günü doktor kontrole çağırdı gittiğimde hem sağ da hem sol da kist olduğunu söyledi ama herhangi bi tedavi şekli uygulamadı ve bana 3 ay sonra kontrole gelirsin dedi tekrar gebelik düşünüyorum biraz da sabırsızım çaresizim nasıl bi yol ilerleyeceğini bilmiyorum yardımcı olabiliriz mısınız acaba?

Çok geçmiş olsun. Ben de aynı sebep yüzünden kürtaj olmuştum benim de ikinci reglim gecikti kist görülmedi ama bana da sadece adet söktürücü verip gönderildi. Ben de bu arada plated yoga tarzı hareketliliğimi arttıracak sporlar yapıyorum. Beslenmeme dikkat ediyorum. İnsülin seviyesini belirli bir seviyede tutmamız gerekiyor hormonal denge için. Bir de belki bitkisel olarak bir şeyler deneyebilrisin.

Çok geçmiş olsun. Ben de aynı sebep yüzünden kürtaj olmuştum benim de ikinci reglim gecikti kist görülmedi ama bana da sadece adet söktürücü verip gönderildi. Ben de bu arada plated yoga tarzı hareketliliğimi arttıracak sporlar yapıyorum. Beslenmeme dikkat ediyorum. İnsülin seviyesini belirli bir seviyede tutmamız gerekiyor hormonal denge için. Bir de belki bitkisel olarak bir şeyler deneyebilrisin.
Hayıt tohumu nu duydum ona başladım bakalım hormon testlerin de bi sorun görünmüyor ama sadece kist var

Hayıt tohumu nu duydum ona başladım bakalım hormon testlerin de bi sorun görünmüyor ama sadece kist var
Hayıt tohumu da çok güzel ben onu da kullanıyorum. Bunun yanında incir ve ceviz tüketmenizi de tavsiye ederim. Bazen ayranlarınıza keten tohumu da ekleyebilirsiniz. Allah şifa versin 🤲🏼

X