Kürtaj

beyazmelek0156

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2023
51
9
26
25 kasımda kürtaj oldum 9 haftalık kalbi durdu o günden bu zaman kadar çok fazla parça düşürdüm ve kanamam vardı hep bazen azaldı bazen çoğaldı ama hiç kesilmedi 10 gün sonra muayenene gittim temiz demişti doktor kürtajın 21. Günü başka doktora gittim ve içeri de parça kaldığını beta değerine göre tekrar kürtaja alacağını söyledi ve beta 10 geldi bana metiler adında bir ilaç verdi 3 gün kullandım daha sonrasında muayene gittiğim 1 hafta sonra içerinde 1.10 mm parça olduğunu söyledi ama çok uzun zamandır kanamam olduğu için kansızlık olabileceğini düşündü ve bana kan ilacı bir de “yazz” adında ilaç verdi yaz kanamayı keseceğini ve ilaç bittikten sonra adet olacağımı söyledi ilacı kullanalı 1 hafta oldu ama kanamam hala kesilmedi sizce hala parça var mıdır veya bu kadar kanama olması normal mi artık ne doktor ne hastane hiç bir şey görmek istemiyorum maydonoz veya soğan suyu yapmayı düşünüyorum içim temizlenesin diye sizce yapmalı mıyım? Lütfen yardımcı olun 😔

Bende kürtaj oldum ve doktorum bana hiç bir kür yapma tıbbi şeyler dışında dedi. Adet olana kadar bekletti çok şükür parça yoktu ve 31. Gün adet oldum. Şuan sağlık durumunuz için kürü bırakın en iyi doktor bilir. Allah korusun başka şeylere dönüştürebilir şuan kür

Bende kürtaj oldum ve doktorum bana hiç bir kür yapma tıbbi şeyler dışında dedi. Adet olana kadar bekletti çok şükür parça yoktu ve 31. Gün adet oldum. Şuan sağlık durumunuz için kürü bırakın en iyi doktor bilir. Allah korusun başka şeylere dönüştürebilir şuan kür
Benim tam 1 ay 5 gün oldu kürtaj olalı hala kanama var doktor verdiği ilacın kanamayı keseceğini söyledi ama hiç duracak gibi değil ve artık psikolojim alt üst oldu kan ped görmek istemiyorum

Benim tam 1 ay 5 gün oldu kürtaj olalı hala kanama var doktor verdiği ilacın kanamayı keseceğini söyledi ama hiç duracak gibi değil ve artık psikolojim alt üst oldu kan ped görmek istemiyorum
Bende 26 martta kürtaj oldum 5 haftalıktu ilk gün kanama geldi sonraki 3 gün gelmedi ama diğer gğnler azar azar çoğaldı şimdi de adet gibi geliyor çok yani ama ne zaman biticek bilmiyorum 2 hafta oldu kürtaj olalı

X