Kürtajdan 23 gün sonra idrar testi pozitifffffffffff

izmirhayal merak ettim canım seni.hakkında ne hayırlısı ise o olur inşallah canım.inşallah hamilesindir ev sen de bebişini sağlıklı bi şekilde dünyaya getirirsin canım.

bende kürtajdan sonra sadece bi kere adet oldum hiç korunmadım (doktor 3 ay korun demişti:kedi:) şimdi çok şükür hamileyim :CüvCüv:

basligi actiktan sonra da hala pozitifse o test :CüvCüv:v Insallah. korkma arkadasim niye bir sey olsunki hazir olmasa vucudun gebelik olmazdi, cok kisi duydum oyle, unut tum kotu dusunceleri iki gunde bir kan testi yaptirip durumu netlestir yeter :nazar:

yine pozitiffak annehir

hala kan testi yaptirmadigina inanamiyorum eger dort gun icinde iki kan testi yaptirirsan sonucu ogreneceksin ve bu stresten kurtulacaksin, ayrica onceki gebeligindense eger doktor kontrolune gerek olabilir bunu da anlayacaksin. bayram sonrasi dierek kan testine lutfennnn

kızlar kürtaj oldum 24 gün geçti bu süre zarfında korunmadık idrar tesi pozitiff cıktı hamilemiyim yinee insallah mı desem bilemiyorummm

benim anlamadigim madem yeni kürtaj oldun, neden korunmuyorsun? Kürtaji saglik sorunlarindan dolayi mi olmak zorunda kaldin yoksa ihmalkarliktan mi korunmadim kürtajdan sonra?

X