Kürtajdan 37 gün sonrası çift çizgi

sorum var size

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2023
11
3
33
Merhabalar kızlar, 9 haftalık gebeliğim çok güzel şekilde ilerlerken kontrol randevumda kalbinin durduğunu öğrendim maalesef, 16 eylülde vakumlu kürtaj oldum, lütfen neden korunmadın vs demeden önce size belirtmeliyim ki doktorum tekrar bir gebelik istiyorsan korunmana gerek yok dedi, kürtajımdan yakşalık 37 gün geçti ve hiç korunmadım bu süreçte. Bende acaba yeni bir gebelik olabilir mi diye test aldım ve sonuç şu şekik çıktı, silik bile değil 10 sn içinde hemen çizgiler belirdi. Sizce yeni bir gebelik olabilir mi yoksa hala vücudum hcg hormonunu atamamış olabilir mi?

Eklentiler

• 01CA4DB6-6158-4447-8B70-C1EF9F6A8F88.jpeg
    01CA4DB6-6158-4447-8B70-C1EF9F6A8F88.jpeg
    95,1 KB · Görüntüleme: 122
Merhabalar kızlar, 9 haftalık gebeliğim çok güzel şekilde ilerlerken kontrol randevumda kalbinin durduğunu öğrendim maalesef, 16 eylülde vakumlu kürtaj oldum, lütfen neden korunmadın vs demeden önce size belirtmeliyim ki doktorum tekrar bir gebelik istiyorsan korunmana gerek yok dedi, kürtajımdan yakşalık 37 gün geçti ve hiç korunmadım bu süreçte. Bende acaba yeni bir gebelik olabilir mi diye test aldım ve sonuç şu şekik çıktı, silik bile değil 10 sn içinde hemen çizgiler belirdi. Sizce yeni bir gebelik olabilir mi yoksa hala vücudum hcg hormonunu atamamış olabilir mi?
Düşük yapıldığında HCG kaçti

Hiç bilmiyorum, gebelikten şüphelendiğimde adetim bir gün geçmişti kan tahili verdiğimde 950 çıkmıştı. Daha sonra dr a gidince direk keseyi görünce benden hiç hcg istemedi;(
Bunun anlamin tek yolu kan vereceksin 2 gün sonra tekrar vereceksin artarsa yeni ve sağlıklı bir gebeliktor azalırsa diğer hcgdir

Canım gebelik var🥲 sende kan testi yap iki gün arayla❤️
Mrblar hayırlı olsun inş sağlıklı bi şekilde ilerler bende 14 gün önce kürtaj oldum ve dün itibariyle lekelenmemde bitti bende korunmayı düşünmüyorum sizin sürec nasıl olmuştu doktor kac gün ilişki yasağı koymuştu

Yaa çok sevindim hayırlısıyla gelir inşallah 🙏❤️ adetin kaç gün gecikti peki
Aminnn çok teşekkür ederim❤️ Ben kürtajımın tam 38inci gününde kan verdim 1600 civarı çıktı iki gün sonra tekrarladığımda 3000 küsürlüydü. Hiç adet olmadan kürtajdan sonra gebe kaldım, dr um bebek istiyorsan korunmana gerek yok demişti, o yüzden korunmadım🥰

Mrblar hayırlı olsun inş sağlıklı bi şekilde ilerler bende 14 gün önce kürtaj oldum ve dün itibariyle lekelenmemde bitti bende korunmayı düşünmüyorum sizin sürec nasıl olmuştu doktor kac gün ilişki yasağı koymuştu
Çok teşekkür ederim❤️ Benimde 8. Gün tamamen lekelenmelerim bitmişti dr 15-20 gün yasak verdi ilişkiye. Ben ilk ilişkime kürtajdan 18 gün sonra girdim.

Aminnn çok teşekkür ederim❤️ Ben kürtajımın tam 38inci gününde kan verdim 1600 civarı çıktı iki gün sonra tekrarladığımda 3000 küsürlüydü. Hiç adet olmadan kürtajdan sonra gebe kaldım, dr um bebek istiyorsan korunmana gerek yok demişti, o yüzden korunmadım🥰
Benimde kürtajdan sonra bugün 42. Gün hala regl olmadım . Bende yarın test vereyim o zaman. Canım peki belirtilerin varmıydı

Benimde kürtajdan sonra bugün 42. Gün hala regl olmadım . Bende yarın test vereyim o zaman. Canım peki belirtilerin varmıydı
Yok canım sadece göğüs uçlarım aynı adet olacakmışım gibi sızlıyordu halada devam ediyor sızlaması, onun dışında hiç bir belirtim olmadı. İnşallah istediğin gibi sonuçlar alırsın❤️🥰

Selam kizlar bende persembe günü kürtaj olmak zorunda kaldim 9haftalik bebegimin kalbi durmus🥹 tüp bebegimdi o kadar yikildimki hala kendimi toparlayamadim sizler bu süreci nasil atlattiniz ilk gebeligim ve 4.cü denememdi..

Selam kizlar bende persembe günü kürtaj olmak zorunda kaldim 9haftalik bebegimin kalbi durmus🥹 tüp bebegimdi o kadar yikildimki hala kendimi toparlayamadim sizler bu süreci nasil atlattiniz ilk gebeligim ve 4.cü denememdi..
Çok geçmiş olsun..Allah tez zamanda yeniden nasip etsin.. senin kanama sorunun mu vardı? Rahimde kanama alanı görülmüş müydü canım?

Çok geçmiş olsun..Allah tez zamanda yeniden nasip etsin.. senin kanama sorunun mu vardı? Rahimde kanama alanı görülmüş müydü canım?
Yok hayir canim tek bi gün normal kanamam oldu oda korkulacak bi durum degil bebegin gayet iyi dedi doktorum. Ben 12 haftamda oldumu sanarken bebegim 9.cu haftada kalbi durmus , ve ne kanama oldu ne agrim oldu normal kontrolume gittigim gün ögrendim. Kalakaldim🥹💔

Ben de 6 gün önce kürtaj oldum 7+2 deyim sanıyordum meğer 6 haftalıkken kalbi durmuş inşallah tekrar sağlıklı bir şekilde gebe kalabilirim sizin adınıza çok sevindim ama doktor bize 3 ay korunun dedi ama biz hemen istiyoruz nasıl olur bilmiyorum dr beni şüpheye düşürdü

X