Kürtajdan 37 gün sonrası çift çizgi

Ben de 6 gün önce kürtaj oldum 7+2 deyim sanıyordum meğer 6 haftalıkken kalbi durmuş inşallah tekrar sağlıklı bir şekilde gebe kalabilirim sizin adınıza çok sevindim ama doktor bize 3 ay korunun dedi ama biz hemen istiyoruz nasıl olur bilmiyorum dr beni şüpheye düşürdü
İnşallah en tez zamanda hayırla sağlıkla gebe kalırsınız❤️ Bu konuda her doktorun farklı görüşü var sanırım, benim doktorumda özellikle rahim temizlenmişken gebe kalmanın çok daha sağlıklı olacağını söyledi, bence siz farklı bir doktora daha görünün, madem hemen gebelik düşünüyorsunuz en azından içiniz rahat şekilde ilişkiye girersiniz, istanbuldaysanız benim doktorumuda önerebilirim size:)

Merhaba kızlar, ben de 9 gün önce 9 haftalık hamileyken kalp durması nedeniyle kürtaj oldum.
Doktorum yeniden bebek düşünürsünüz diye çok kazımadım dedi.
Haftalık kontrole gittiğimde içerde kan birikmesi gördü 15 mm.
İlaç takviye etti, bugün kontrole gittiğimde 11 mm kalmış.
Yine ilaç takviye etti pazartesi kontrol.
Yeniden kürtaj yapmak istemiyorum diyor doktor, rahime zarar vermek istemiyorum diyor.
Rahim ağzı kapanmış sanırım o nedenle düşmüyor pıhtılar, onu açabilirim gerekirse dedi.

Başına böyle bir şey gelen var mı aranızda.

Merhabalar kızlar, 9 haftalık gebeliğim çok güzel şekilde ilerlerken kontrol randevumda kalbinin durduğunu öğrendim maalesef, 16 eylülde vakumlu kürtaj oldum, lütfen neden korunmadın vs demeden önce size belirtmeliyim ki doktorum tekrar bir gebelik istiyorsan korunmana gerek yok dedi, kürtajımdan yakşalık 37 gün geçti ve hiç korunmadım bu süreçte. Bende acaba yeni bir gebelik olabilir mi diye test aldım ve sonuç şu şekik çıktı, silik bile değil 10 sn içinde hemen çizgiler belirdi. Sizce yeni bir gebelik olabilir mi yoksa hala vücudum hcg hormonunu atamamış olabilir mi?
Ay büyük ihtimalle hamilesiniz bende 26 ekimde kürtaj oldum doktorum bir ay bekle hemen hamile kalma dedi ama kazara korunmasız ilişkiye girdik bugün eşimle 24 gün oldum kürtaj olalı çok korkuyorum 🤦🏼‍♀️ sizce yumurtlama zamanıma denk gelmiş midir sizin ne zaman olmuştu

Ben de 6 gün önce kürtaj oldum 7+2 deyim sanıyordum meğer 6 haftalıkken kalbi durmuş inşallah tekrar sağlıklı bir şekilde gebe kalabilirim sizin adınıza çok sevindim ama doktor bize 3 ay korunun dedi ama biz hemen istiyoruz nasıl olur bilmiyorum dr beni şüpheye düşürdü
Doktorum 3 ay korun muhabbetinin eskide kaldığını yeni çalışmalarda 1 ayın yeterli olduğunu aöyledi

Mrblar hayırlı olsun inş sağlıklı bi şekilde ilerler bende 14 gün önce kürtaj oldum ve dün itibariyle lekelenmemde bitti bende korunmayı düşünmüyorum sizin sürec nasıl olmuştu doktor kac gün ilişki yasağı koymuştu
Merhaba ben de 37. Gün çift çizgi gördüm ve hamileyim. Ben hiç korunmadim kürtajdan sonra

İnşallah en tez zamanda hayırla sağlıkla gebe kalırsınız❤️ Bu konuda her doktorun farklı görüşü var sanırım, benim doktorumda özellikle rahim temizlenmişken gebe kalmanın çok daha sağlıklı olacağını söyledi, bence siz farklı bir doktora daha görünün, madem hemen gebelik düşünüyorsunuz en azından içiniz rahat şekilde ilişkiye girersiniz, istanbuldaysanız benim doktorumuda önerebilirim size:)
Merhaba ben de 37. Gün çift çizgi gördüm ve hamileyim. Ben hiç korunmadim kürtajdan
Merhaba ben de 37. Gün çift çizgi gördüm ve hamileyim. Ben hiç korunmadim kürtajdan sonra
Merhaba durumunuz nasıl merak ettim birde 37 gün sonra öğrendiğinizde ne kadardı gebeliğiniz

X