Kuruma çizgisii mi yoksa hamilelik mi???

Mylovebaby

Minik kuş...
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2021
460
146
Merhaba arkadaşlar sizce bu kuruma çizgisi mi yoksa normal mi yani hamilemiyim üsttekini akşam yaptım ama ilk yaptığımda çıkmadi testi yaptım sonra yok diye bıraktım gittim şimdi baktım üstteki silik şekilde var alttakide adet günüm yani bugün sabah 6 da ilk idrarla yaptığım test onada aynı şekil çıkmadı diye bıraktım şimdi bakınca çift çizgi ikisinde sizce kuruma çizgisi mi yoksa hamilemiyim ayrıca bugün adet günüm hala adetim başlamadı.

Eklentiler

• IMG_20211127_204134.jpg
    100,3 KB · Görüntüleme: 233
Başka bir konuda yorum yapmıştım ben size idrar kısmını suya tutun cizgi gidiyorsa kurumadir (kuruma cizgisi genelde böyle olmuyor) kendi yaptığım testlerden biliyorum resmen ezberledim.Elinizde fazla test varsa sabah ilk idrarla yapin ya da kan verin.

Aynisi benimde basima geldi 5 gun varken adete kan verdim negatif ve bende test yaptim 2 tane sonradan ciktilar benimde hatta su tut diye gordum onu da yaptim ama bosmus malesef testleri de attm

Eklentiler

• Screenshot_20211127-083354_Chrome.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 223
Suya tuttuğum halini paylaştım buradaki resimde de sizce varmıdır

Bende ayni durumdayim siz kan verince heyecanlandim suan inşallah hayirlisi olur, bekliyoruz güzel haberlerini. Bize de umut olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…