küvet temizliği için yardımm

morkelebek34

Mor Kelebekli Papatya
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2014
123
46
Selam kızlar, küvetimde sürekli lekeler var zaten rengide beyazdan biraz daha koyu olduğu için temiz bi görüntü vermiyo :KK43: Temizlerken çok zamanımı alıyor :KK61:Siz nasıl yapıyosunuz küvet temizliğinizi merak ettim. Hangi ürünleri kullanıyosunuz haftada kaç gün temizliyosunuz mesela

kolay gelsin canım bununla ilgili bi yazı yazıcam bende ordan takip edebilrsn kolay gelsin şimdiden :KK55::anneadayı::KK200:

Rossmann da domol diye bi ürün var fiyatıda gayet uygun şöyle diyebilirim ki o markanın bütün ürünlerini kullanıyorum ve harikalar sirkeli olan ürünü küvet ve duşa kabin için harika üstelikte banyonun her yerine kullanabiliyorsun kesinlikle tavsiye ederim

Rossmann da domol diye bi ürün var fiyatıda gayet uygun şöyle diyebilirim ki o markanın bütün ürünlerini kullanıyorum ve harikalar sirkeli olan ürünü küvet ve duşa kabin için harika üstelikte banyonun her yerine kullanabiliyorsun kesinlikle tavsiye ederim
ilk kez duyuyorum canım bunu yeni bir ürünmü? bende cifin yenisi var reklamlarda görmüşsündür tüm yüzeyler ona başladım sadece banyo değil mutfaktada kullanıyorum çok rahat

evet bunu bende kullandım ama aynı etkiyi alamadım canım. o kadar uğraşmama rağmen sonunda küvet yine başladığım gibiydi :KK43:

ilk kez duyuyorum canım bunu yeni bir ürünmü? bende cifin yenisi var reklamlarda görmüşsündür tüm yüzeyler ona başladım sadece banyo değil mutfaktada kullanıyorum çok rahat
Aslında değilmiş ama bende yeni öğrendim diyebilirm bu ürünün barbekü temizliği için olanı var onu fırında kullandım fırınım yeni gibi oldu inanamadım..

Birden fazla ürünü var banyo için sen hangisini kullandın ki canım sirkeli olanı güzel hem parlatıyo da
canım benim kullandığım beyaz böyle 750ml bir spreydi

ne güzel ya bir ben yapamıyorum şu çamaşır suyu olayını astımım var kaldıramıyorum kokusunu :KK43: başka hangi ürünleri kullanıyosun onun dışında canım banada fikir olsun
ben kendımı bıldım bılelı maske ve eldıven kullanırım temızlık yaparken :)
sonucta kımyasal herkese zararlı
klasık camasır suyu kullanırım hep
hep fırca kullanırım her lavabonun kuvetın fayansın ayrı ayrıdır fırcası
bazı yerlere cıf kullanırım
bıde mutfak ve banyo ıcın kırlı ve yaglı yuzeylere pıspıslar varya ondan okadar

X