Doğuma Hazırlık kuyruk sokumu ağrısı olanların bebekleri erkek oluyormuş. Doğrumu acep?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
ya gulupcum.yumurtlama gününde hamiş kaldım dedin.sen takipmi yaptırmıştın canım..çatladıktan sonra olduğuna eminmisin

Iıııııhhhh bende o ağrıyı çok yaşadım halada yaşıyorum... Benim kızım olacak nasipse....

Benimde sırt, bel ve kalça ağrılarım var.ve bebişim ERKEK :)))))))))

kızlar benimde hamileliğimin başından beri kuyruk sokumumda çok fena bir ağrı var. oturup kalkarken özellikle sırt üstü sert bir yere yattığımda felan. ama bebeklerimin ikiside kız. yani bence alaksı yok diyorum.

kuyruk sokumum okadar ağrıyoduki ağlatyodu beni KIZIM olucakmış
ama geçti allahıma bin şükür çok erken başladı şiddetli bi şekilde geçti bikaç gündür yok inşallah olmaz bidaha :Saruboceq:

5 gün süren kuyruk sokumu ağrımdan sonra ağrılarımın şiddetine dayanamayark genel cerrahi doktoruna gittim. ve kıl dönmesi dedi doktorum... ardından küçük çaplı da olsa br operasyon geçirdim lokal anesteziyle... bu arada 27 haftalık gebeyim.
Bende hamileliğimin etkisinden sanıyordum ağrılarımı... Böyle bir ağrının bebeğin cinsiyetinden kaynaklanacağını sanmıyorum açıkcası.:1no2:

ben kuyruk sokumu agrısı çekıyorum hatta kemğim tekme yemiş gibi ama kız beklıyorum altı buçuk aylık hamileyim

Benım etrafımdakı kız evlad bekleyen hamıŞlerlerden duyduĞum ortak cÜmle sırtım belım aĞrıyor kalÇama kramp gırıyor du.bende 5 aylık gebeyım benımde hamılelıĞımın en baŞından berı kasıklarım aĞrır Çok ayakta durduĞumda belım Çok oturduĞumda Özellıkle sert zemıne dedıĞınız gıbı kuyruk sokumunda batma ve yanma hıssı oluŞuyor ama bana gÖre sebebı Çokk oturmam.onun harıcınde erkek annelerının ortak kanısı kasık aĞrısı...

26 haftamda felaket bir kuyruk sokumu ağrısı başladı özellikle yürürken kasılıp kalıyorum sol bacağımı atamıyorum (( topuğuma kadar ağrıyor valla umarım çabuk geçer...

Bende kuyruk sokumu ağrısı çekiyorum hemde ne ağrı biraz yürüsem başlıyor ve sağ bacağıma vuruyor ağrıdan sağ ayağıma basamıyorum sürüklüyorum resmen bebeğim erkek..

Merhabalar konu eski ama bir tek burda buldum konuyu benimde belirtilerim var ve iki gündür kuyruk sokumu ağrısı var ayaktayken özellikle ilk defa başıma geldi bu da gebelik belirtisi olabilir mi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…