Kuyumcu olan yada altın işlerinden anlayanlar bakabilirmi

Nilul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2018
2.819
1.543
Elimde bir miktar para var suan lazim degil altına çevirmek istiyorum genelde 24 ayar kulce altin onerdiler bende isciliksiz bilezik istiyorum arasinda buyuk fark olurmu zarar edermiyim kulcenin ve bileziğin artı eksilerini anlatabilirmisiniz

Aylakkadin

Başlangıç 81 güncel 61.30 hedef 55.0
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2019
3.285
6.929
Kızma ama bende bu dertten istiyorum :KK66:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 424 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 152 cm. Başlangıç Kilom :81 Kg. Şimdiki Kilom :61.3 Kg.

Aylakkadin

Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2019
3.285
6.929
Boyle derdin olmasın havadan gelse inan yazmazdim esim işten çıkarıldı tazminatı bana verdi sadece harcamayalım diye malesef keske havadan gelmis olsa
Ahh cok üzüldüm. Insallah bir kurusu bilr gitmeden çok daha güzel bir iş nasip olur.

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.

kzmkzm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2020
653
1.145
27
Elimde bir miktar para var suan lazim degil altına çevirmek istiyorum genelde 24 ayar kulce altin onerdiler bende isciliksiz bilezik istiyorum arasinda buyuk fark olurmu zarar edermiyim kulcenin ve bileziğin artı eksilerini anlatabilirmisiniz
bilezikte sıfır işçilikte olsa işlenme ücreti alıyorlar. ama has altın yani külçe dediğimizde gram 550 mi diyor sana net 550 veriyor işçilik düşmüyor. işlenmiş her altında işçilik düşerler

tugcekb

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2018
4.561
6.688
29
Ekonomi kismina yazsaniz daha dogru olur sanki

Nilul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2018
2.819
1.543
Ahh cok üzüldüm. Insallah bir kurusu bilr gitmeden çok daha güzel bir iş nasip olur.
Amiin insallah yani sizede altın derdi derken rabbim cok cok versin inşallah aratmasin ama diğer anlamda bizim gibi keske tazminat olmasada işine devam etse oyle yani 🤗 rizkimiz orda bu kadarmış rabbim hayırlı kapılar açar inşallah tesekkur ederim

Aylakkadin

Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2019
3.285
6.929
Amiin insallah yani sizede altın derdi derken rabbim cok cok versin inşallah aratmasin ama diğer anlamda bizim gibi keske tazminat olmasada işine devam etse oyle yani 🤗 rizkimiz orda bu kadarmış rabbim hayırlı kapılar açar inşallah tesekkur ederim
Insallah ♡

Dreamweaver

3 vakte kadar 5
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2015
734
1.261
Ata altın yada gümüşü değerlendirebilirsiniz

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 558 gün geçti.

askkkmeskk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2014
670
429
En iyisi banka da altın hesabı hemde Güvenli.
Ama bilezik tende çok zararıniz olmaz

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 69 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 167 cm. Başlangıç Kilom :83.5 Kg. Şimdiki Kilom :80.5 Kg.

Kayra2021

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2017
1.779
2.033
Bankada gramla gümüş hesabı açmayıda düşünebilirsiniz uzun vadede iyi kazandıracağı düşünülüyor onuda bi araştırabilirsiniz..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-06-2021

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 127 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları birleşik olsada, közkapakları kırpma hareketi yapmaktadırlar. Bebeğinizin omurga, kaburga, uzun kol ve bacak kenmikleri sertleşiyor. Bu noktada, alnı, şakakları ve üst ve arka kafatasını kapsayan kafatası tabakaları oluşmuş ve kıkırdaktan meydana gelmişlerdir. Yurt dışında bazı anneler doğum sırasında yardımcı olması için gebelik ve doğum danışmanlarıyla çalışmaktadırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın