Kuzenim dogum yaptı Tuanamız geldi

meyra8

Guru
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2007
7.831
117
Allah herkesin cocugunu analı babalı büyütsün öncelikle her dogan cocugun kaderi güzel olsun tuana3434 benim kuzenim olur ve KK'nında 2009 agustos annesi idi.. bugun sabah saat 07,00 itibariyle 3,30 kg olan bi cimcime geldi dünyaya osgeldi sefa getirdi suan hastenedeler daha görmek kısmet olmadı

Allah herkeslere versin bu duyguyu versin :lepi::lepi:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

ailece cok mutluyuz :1hug::1hug::1hug:

Son düzenleyen: Moderatör:
amin canım :Saruboceq: bebişiniz hayırlı olsun :1hug: a.s.

amiinn canım.hoş gelmiş cimcime,:ecrin_bebek:allah sağlıklı,uzun,hayırlı bir ömür versin.

annemizin gözü aydın,allah bağışlasın tatlım.:1hug:

sağlıklı ve hayırlı bir evlat olur inşallah... gözünüz aydın.... :emir_bebek: a.s. :nazar: :1hug: :emir_bebek:

Anamm tuanannn doğurmuşşşşş.DAha dün gibi hamile kaldığı haberini vermişti bizlere:dance:hayırlı olsunn tuanammm Allah sağlıklı uzun ömürler versinnn öpüyorr teyzesiii opuyorumnanaktan

cok tesekkürler arkadaslar güzel dilekleriniz için Allah herkesin dualarını kabul etsin

Anamm tuanannn doğurmuşşşşş.DAha dün gibi hamile kaldığı haberini vermişti bizlere:dance:hayırlı olsunn tuanammm Allah sağlıklı uzun ömürler versinnn öpüyorr teyzesiii opuyorumnanaktan

iletirim teyzesii yarın kısmetse cıkıcak hastenedenŞeniz

Hoş geldin bebek aramıza.
Annene ve babana hoş geldin.

zincir-hosgeldin-bebek-simli-yazi__15296335_0.jpg

hayırlı olsun canım gozun aydın.. a.s. Rabbım analı babalı buyutsun ınsallah.. :Saruboceq: saglıklı hayırlı mutlu huzurlu bı yasam dılıyorum bebısıne.. :Saruboceq: :emir_bebek:

Tebrikler canım...
Allah analı babalı büyütsün ...
Hayırlı bir evlat olsun inşaallah....

minik yavruya annesi,babası ve tüm sevdikleriyle mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyorumgül yanaklarından öpüyorum.sevgilerimle...
hosgeldinbebek1.jpg

X