KUZENİME AŞIĞIM

Sİzce napmalıyım?

• Kuzeninle konuş bu işe sonuca bağla

OY: 0 0,0%
  • kuzenini seviyosan sevgilinden ayrıl

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    7

unique321

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2015
1
0
24
Ben kuzenime aşığım ve sizlerden tavsiye istiyorum. ben kuzenimle kardeş gibi büyüdüm aynı yatakta bile yattık benden 1 yaş büyük ama iki sene önce bu bana karşı tavırlar sergilemeye başladı. Benimle ilgileniyor, sürekli gelip benim yanıma oturuyor, çok yakınıma ama kollarımız birbirine değecek şekilde. Bende farkettim bunu biliyorum olamayacağımızı çünkü o benim kuzenim ve yılda en fazla 2 kere görüşüyoruz. Kendimden soğutmaya çalışıyorum bunu işte dedim ben çok göbekliyim falan hep kötülüyorum kendimi aradan yarım saat geçti ablamlar kuzenler toplu oturuyoruz konuyla alakasız aniden ben göbekli kızlardan hoşlanıyorum dedi. Ben şok oldum zaten neyse bu bana karşı adım atınca bende buna karşı adım atıyorum hep yan yana oturuyoruz gizli gizli el ele tutuşup sarılıyoruz falan o benim kucagıma yatıyor ben onun omzuna falan yatıyorum ama bu konu hakkında hiç konuşmuyoruz sanki hiçbişey yok normal kuzenmiş gibi. Neyse böyle iki yıl geçti ben çok aşığım ona tabi zaten bu 2 yılda en fazla 6 kere görüştük. Şu son ramazan bayramında köye gittik ama benim sevgilim var 3 aylık, onu seviyorum, olamayacağımızıda biliyorum. yani neyse köye gittik işte biz yine eskisi gibiyiz sarılıyoruz bu benim ellerimi falan öpüyor. ben yüzünü okşuyorum. Bi akşam düğüne gittik bu bi kızla aşırı derecede samimiydi. bende ailem yanımda ama farkettirmeden ağlıyorum akşam bunların evine geldik işte ben ruh gibiyim herkes noldu diye soruyo yok bişey diyorum falan bu geldi yanıma dayanamadım yüzünü okşadım falan elele tutuştuk sonra içimden dedimki konuşiyim artık bu meseleyi ne olcaksa olsun kaybeceğim bişey yok. Dedim buna biz napıyoruz sen istediğin kızla konuşabilirsin istediğinle sevgili olabilirsin niye benle uğraşıyosun dediki bana belkide ben seni istiyorum dedimki ama ikimizinde farklı hayatları var dediki hayatlar değişebilir dimi dedi. sonra dediki sen ne düşünüyosun o sırada ablamlar geldi hiç bişey düşenemiyorum diyip kalkıp gittim ve onu daha görmedim eve geri döndük. Nolur bana tavsiye verin napıcağımı bilmiyorum çok seviyorum onu sevgilimde var onuda kırmak istemiyorum.

Canım yasin küçük galiba
Hissettigin duygular sana o yaşta güzel gelebilir
Ama pişman olucagin şeyler yapma
Zaten hayatında birisi var, yanlışa yonelme

Son düzenleme:
eger mevzu gercekse yorumumu cıddıye alın ısterım
hıc saglıklı degıl yanlıs bı durum
bence cıddı cıddı dusunun kendınızı dınleyın ve baslamadan hatadan vazgecın derım

X