Kuzenimin yapt...!

nil_su öyle olacak tabi ki artık bir selam okadar oda teyzemlerin ve diger kardeşlerinin hatrına arkadasım yapsa yüzüne bakmam ama cok yakınız hiç konusmamazlık yapamam..

mnla dediklerine katılmamak elde degil... benimde sevgilim var bikere baslık acmıstım kocam gibi karısır demiştim ama o akrabama gidip gelmekmiş lafını bile etmez aileye karısılır mı ya anlamıyorum kıskan tamamda bu hastalık gibi ..!! ooof oooff uarım bi an önce kurtulur ondan

nil_su öyle olacak tabi ki artık bir selam okadar oda teyzemlerin ve diger kardeşlerinin hatrına arkadasım yapsa yüzüne bakmam ama cok yakınız hiç konusmamazlık yapamam..

mnla dediklerine katılmamak elde degil... benimde sevgilim var bikere baslık acmıstım kocam gibi karısır demiştim ama o akrabama gidip gelmekmiş lafını bile etmez aileye karısılır mı ya anlamıyorum kıskan tamamda bu hastalık gibi ..!! ooof oooff uarım bi an önce kurtulur ondan

Kuzenin yaptıklarına sence daha ne kadar tahammül edebilir?
Hiç şikayet etmiyor mu bu şekilde kıskanmasından izin vermemesinden
Yan ne bileyim benim erkek arkadaşıma ben sadece
şurdayım burdayım diye haber veririm yeterlidir de zaten..
Onunkisi abartmış biraz tipik türk erkeği özellikleri:nazar:
Kuzenin zaten şikayetçi olsa belki kafasını değiştirebilir ama
Gayet memnun görünüyor yada şuanlık aşk gözlerini kör etmiş.:kahve:

Kuzenin yaptıklarına sence daha ne kadar tahammül edebilir?
Hiç şikayet etmiyor mu bu şekilde kıskanmasından izin vermemesinden
Yan ne bileyim benim erkek arkadaşıma ben sadece
şurdayım burdayım diye haber veririm yeterlidir de zaten..
Onunkisi abartmış biraz tipik türk erkeği özellikleri:nazar:
Kuzenin zaten şikayetçi olsa belki kafasını değiştirebilir ama
Gayet memnun görünüyor yada şuanlık aşk gözlerini kör etmiş.:kahve:
kör olmuş ama cok sinir oluyorum aptal aşık gibi herşeye tamam diyenlere..!! sevmedigim davranış kardeşim gibi gördügüm insandan agır bir darbeyle benim basıma geldi.. zaman dicem artık ne diyim... akşama göre daha iyiyim zaten mecburen yasayarak ögrenecek gercekleri..

saftirik kız ya, takılmış bi adamın peşine, etrafında sıkıldığı zaman sevgilisini şikayet edecek, derdini anlatacak, üzüntüsünü paylaşacak dostu da kalmıcak bu şeklide. azıcık gururu olan bi kız ne kadar severse sevsin bi kaç aydan fazla dayanamaz böyle muamele görmeye. sen dua et ki kuzenin başka şekilde vermesin kontrolü hödük efendiye, yoksa dönülmez yol olur onun için. bu tip pisliklerin ilk numarası gitme, gelme, oturma,kalkma emirleriyle kızları sindirmek, ikinci numarası da valla elim dilim varmıyo demeye, siz anlayın artık. Allah korusun diyorum sadece, yazık eder kendine...

ne kadar çocukça şeyler siz kuzensiniz sevgilisi istemiyor diye nasıl gelmez çok saçma o kim oluyor ki.şimdi karışması hoşuna gider kıskanılmak gururunu okşuyordur o yaşlarda öyledir ama ilerde asla bir şeyine karışılmasına izin vermek istemeyecek o zamanda kişiliğine saldırı olarak kabul edecek.

saftirik kız ya, takılmış bi adamın peşine, etrafında sıkıldığı zaman sevgilisini şikayet edecek, derdini anlatacak, üzüntüsünü paylaşacak dostu da kalmıcak bu şeklide. azıcık gururu olan bi kız ne kadar severse sevsin bi kaç aydan fazla dayanamaz böyle muamele görmeye. sen dua et ki kuzenin başka şekilde vermesin kontrolü hödük efendiye, yoksa dönülmez yol olur onun için. bu tip pisliklerin ilk numarası gitme, gelme, oturma,kalkma emirleriyle kızları sindirmek, ikinci numarası da valla elim dilim varmıyo demeye, siz anlayın artık. Allah korusun diyorum sadece, yazık eder kendine...
offf allah göstermesin yaa öyle bişi yapmaz asla diecem ama bana bugün davranısından sonrada şaşırmıcam yaptıgına :gitme: inş. öle bi sacmalık olmaz cok yazık olur ozaman..

merhaba..
kuzenınız 18 yasında ve bu yasda bunları yasaması gayet normal..
bırlıkde oldug kısıye cok guvenmesı onu bı lıman mısalı gormesı gayet normaldır..
eger sevgılısıyle bı sorun yasasa dırek sıze gelıcekdır..
bırakın zaman kuzenınız hayatı yasasın azcık emın olun dostlugnuzu ozleyıp gerı donecekdır sıze..

merhaba..
kuzenınız 18 yasında ve bu yasda bunları yasaması gayet normal..
bırlıkde oldug kısıye cok guvenmesı onu bı lıman mısalı gormesı gayet normaldır..
eger sevgılısıyle bı sorun yasasa dırek sıze gelıcekdır..
bırakın zaman kuzenınız hayatı yasasın azcık emın olun dostlugnuzu ozleyıp gerı donecekdır sıze..
bende aynı yastayım neden ben ailemi silip atmıyorum..!!! off ooff umarım anlar hatasını umarım...

bende aynı yastayım neden ben ailemi silip atmıyorum..!!! off ooff umarım anlar hatasını umarım...
herkesın dusuncesı bı olamaz kı ama..
benımde yasıtlarımla suan fıkırlerım hayatta tutmaz kı
sen olgun gencsın herkesı senle aynı dusuncede beklememelısın..
farklı dusunceler ve yasasyız tarzları tabıkıde vardır ..
emın ol kuzenınde zamanla herseyın farkına varıcakdır..
bırakın hatasınıda kendısı anlasın sız karısmayın..
cunku nedersenız deyın ona dusman olursunuz..

herkesın dusuncesı bı olamaz kı ama..
benımde yasıtlarımla suan fıkırlerım hayatta tutmaz kı
sen olgun gencsın herkesı senle aynı dusuncede beklememelısın..
farklı dusunceler ve yasasyız tarzları tabıkıde vardır ..
emın ol kuzenınde zamanla herseyın farkına varıcakdır..
bırakın hatasınıda kendısı anlasın sız karısmayın..
cunku nedersenız deyın ona dusman olursunuz..

evet cok haklısında işte yinede patlıyor insan neden diye sormadan edemiyor... tşk.ler cevaplar için..

kusura bakma ama resmen salak diyecegim
18 yasinda normal degil bu yasadiklari
bence gayet akli basinda olunmasi gereken bir yas
he herkes olgun düsünmek zorunda degil bu yaslarda ama
en azindan herseyn erkek arkadas demek olmadigi bilmek gerekir
bence bosuna takilma bukadar
ama bir arkadasimzin dedigi gibi 2 nummarayi cekmeden ceki düzen vermeye calis
eger verdirmyorsada verecek birisine cinlat bence
aylesi iliskisini biliyormu bilmyorum ama gerekirse onlarada duyur
böyleleri ancak öyle akillanir

kusura bakma ama resmen salak diyecegim
18 yasinda normal degil bu yasadiklari
bence gayet akli basinda olunmasi gereken bir yas
he herkes olgun düsünmek zorunda degil bu yaslarda ama
en azindan herseyn erkek arkadas demek olmadigi bilmek gerekir
bence bosuna takilma bukadar
ama bir arkadasimzin dedigi gibi 2 nummarayi cekmeden ceki düzen vermeye calis
eger verdirmyorsada verecek birisine cinlat bence
aylesi iliskisini biliyormu bilmyorum ama gerekirse onlarada duyur
böyleleri ancak öyle akillanir
ablası biliyor 23 yaşında o hep konusur ama dinlemiyor birde hiç önceden birine böyle baglanması sevgili filanmış hiç umursamazsı ha önce birileriyle cıktı ama böyle kimsenin kölesi olmadı..!! teyzeme söylesem cok üzülür hemde ortalık karısır ama şimdi konusmucaz mesafemiz olacak yine anlayacaklar noldu diye bi erkek içinde diyemem ben bile utanıyorum..! ben burda kendi kendimi yiyorum o bunları bile düşünmüyor yaa

bana sevgilim kuzenine gitmiceksin diyecek bende he tamam dicem. direkt ona yolu gösteririm. onlar benim ailem akrabam. böyle şeylere çok sinirleniyom yaa.

bana sevgilim kuzenine gitmiceksin diyecek bende he tamam dicem. direkt ona yolu gösteririm. onlar benim ailem akrabam. böyle şeylere çok sinirleniyom yaa.
şurda bir kişi bile onu haklı gösterecek bi kelime etmedi o nasıl bukadar göremez anlamaz bunu anlam veremiyorum akıl saglıgının gitmiş olması gerek..!!

kör olmus anlamaz tabiki
ama insallah daha kötü seylerle kandirmaz kuzenini dilerim
ozaman dönüsü olmayan yola girer
bence sen syrtini yinede dönme
birak gelmiyorsa gelmesin ama konusmayi dene
burdaki sana yazdiklarimizida yúygun bir dille sen ona anlat belki anlar
insallah

kör olmus anlamaz tabiki
ama insallah daha kötü seylerle kandirmaz kuzenini dilerim
ozaman dönüsü olmayan yola girer
bence sen syrtini yinede dönme
birak gelmiyorsa gelmesin ama konusmayi dene
burdaki sana yazdiklarimizida yúygun bir dille sen ona anlat belki anlar
insallah
şimdi hemen konusmak gercekten içimden gelmiyor hala söyledigini hazmedemiyorum.. aradan bi kaç gün geçsin biraz unutmus gibi olalım konuşurum bir defa.. anlatırım sizede neler oldugunu kızlar cok saolun gercekten...

Kuzeninizin birazcık aklı selim olsaydı ve dediğiniz gibi onca zamanı birlikte geçirmiş kardeş gibi büyümüş olmanıza karşın sevgilisine verdiği değerin çeyreğini size verseydi "o benim kardeşim gibi sen ne diyorsun" derdi erkek arkadaşına.

Görülen o ki kardeş gibi gören taraf sizsiniz eğer ki karşılıklı olsaydı böyle bir muamele ile karşılaşmazdınız.

offf klasik genc kiz sacmaliklari...bir sevgili buldu ya, harika kizi oynayacak.
her dedigini yapicak ki sevgilisi ona iyice baglansin. ikisi gul gibi gecinsinler.
yakinda anlar hatasini. ha ayrica cok buyuk ihtimalle de ayrilirlar, kaybettigiyle kalir.
hicbir erkek otur dediginde oturan kalk dediginde kalkan kiza saygi duymaz.

hic takma. buyusun sonra gorusursunuz kuzeninle....

ne kadar çocukça şeyler siz kuzensiniz sevgilisi istemiyor diye nasıl gelmez çok saçma o kim oluyor ki.şimdi karışması hoşuna gider kıskanılmak gururunu okşuyordur o yaşlarda öyledir ama ilerde asla bir şeyine karışılmasına izin vermek istemeyecek o zamanda kişiliğine saldırı olarak kabul edecek.

alkisalkisalkisalkisalkisalkis

canım sen uyanık bir kıza benziyorsun yani aklı başındasın anladığım kadarıyla,
o hödük kötükedihüso , kuzeninin kafasını karıştırmandan onun gerçek yüzünü göstermenden korktuğu için göndermiyordur size bence. kıskançlık da bahane.

kuzenin biraz saf sanırım ve hödüğün oyununa gelmiş, aman dikkat edin de fazla ileriye gidip kızın pişman olacağı şeyleri yaşatmasın. ama sen karışma ablası annesi uyarsın.
sen sadece ilerde ayrılırsan ağlamak için de bana gelme. bundan sonra hep resmi olucaz böyle de. kafasına dank eder belki :eek:klava:.

X