Kuzular acil

papatyam95

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2020
301
130
25
İlk defa fitil kullanıyorum mantar sebebiyle fakat yanmam var bu normal mi ayrıca fitili koydum ama bacaklarımı açtığımda fitili görebiliyorum ileri itmeye çalıştım ama erimeye başladı fitil kullanan bayanlar ne yapmam lazım normal mi ?

Elsaysa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2020
694
1.576
İlk defa fitil kullanıyorum mantar sebebiyle fakat yanmam var bu normal mi ayrıca fitili koydum ama bacaklarımı açtığımda fitili görebiliyorum ileri itmeye çalıştım ama erimeye başladı fitil kullanan bayanlar ne yapmam lazım normal mi ?
Görmemen lazım uzanıp iteliyorsun derine sonra zaten eriyor .yarın daha derine itersin .

papatyam95

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2020
301
130
25
Bi yan etkisi yapmaz dimi şuan oldukça yanmam var Gyno fem fitilin adı

catlak yumurta

Guru
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2010
1.050
1.855
Orta parmakla itebildiğin kadar derine bırakacaksın. Çıkmayacak dışarıya rahatsız edici ama 😒 mecbur kalınca katlanıyor insan.

Uzunkiprik

🍓
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2020
517
256
25
Canım bende kullandım ama gece yatağa girdigim zmn fitili iyice geriye itip uyumuştum bende yanma felan olmamıştı ama siz iyice itmediğiniz için yanma hissetmiş olabilir misiniz acaba 🙄 rahatsızlık veriyor çünkü uç tarafta kalınca.

papatyam95

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2020
301
130
25
Orta parmakla itebildiğin kadar derine bırakacaksın. Çıkmayacak dışarıya rahatsız edici ama 😒 mecbur kalınca katlanıyor insan.
İnanın öyle mantar kadar kötü bişey var mı bilmiyorum yani itekliyorum ama gitmiyor acaba kasıyor olabilir miyim onuda bilmiyorum ilk defa yaşadığım için şuan yine yapıcam

papatyam95

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2020
301
130
25
Canım bende kullandım ama gece yatağa girdigim zmn fitili iyice geriye itip uyumuştum bende yanma felan olmamıştı ama siz iyice itmediğiniz için yanma hissetmiş olabilir misiniz acaba 🙄 rahatsızlık veriyor çünkü uç tarafta kalınca.
Sanırım öyle iteklemeye çalışıyorum ama sanki bir türlü gitmiyor beni de bu rahatsız etti ya korktum ya da kasıldım anlamadım orta parmakla denicem bide 🤦🏻‍♀️

yalniz kalpler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
4.777
9.071
İnanın öyle mantar kadar kötü bişey var mı bilmiyorum yani itekliyorum ama gitmiyor acaba kasıyor olabilir miyim onuda bilmiyorum ilk defa yaşadığım için şuan yine yapıcam
biraz daha zorlayin.. bir elinizle hafif actirin, diger elinizle iyice itin. tahris oldugu icin yaniyordur.

papatyam95

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2020
301
130
25

papatyam95

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2020
301
130
25

papatyam95

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2020
301
130
25
Amann varsa o koku,akintidan iyidir.Bende geçmek bilmiyordu.Meger spiral yapiomus.Defalarca o fitilleri kullandim azicik yakio ama yapacak bir sey yok temizliyor diye dayanin🤗
Hala yapmaya cesaretim yok dün gibi olursa diye ya 😔

papatyam95

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2020
301
130
25
Olabildiğince içeri ittim fitili göremiyorum çok sağolun

papatyam95

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2020
301
130
25
Orta parmakla yaptım çok teşekkür ederim oldu yanmam yok şuan ❤️