Kuzular acil

Pembeyuvam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2020
1.538
785
28
İlk defa fitil kullanıyorum mantar sebebiyle fakat yanmam var bu normal mi ayrıca fitili koydum ama bacaklarımı açtığımda fitili görebiliyorum ileri itmeye çalıştım ama erimeye başladı fitil kullanan bayanlar ne yapmam lazım normal mi ?

İlk defa fitil kullanıyorum mantar sebebiyle fakat yanmam var bu normal mi ayrıca fitili koydum ama bacaklarımı açtığımda fitili görebiliyorum ileri itmeye çalıştım ama erimeye başladı fitil kullanan bayanlar ne yapmam lazım normal mi ?
Görmemen lazım uzanıp iteliyorsun derine sonra zaten eriyor .yarın daha derine itersin .

Orta parmakla itebildiğin kadar derine bırakacaksın. Çıkmayacak dışarıya rahatsız edici ama 😒 mecbur kalınca katlanıyor insan.

Canım bende kullandım ama gece yatağa girdigim zmn fitili iyice geriye itip uyumuştum bende yanma felan olmamıştı ama siz iyice itmediğiniz için yanma hissetmiş olabilir misiniz acaba 🙄 rahatsızlık veriyor çünkü uç tarafta kalınca.

Orta parmakla itebildiğin kadar derine bırakacaksın. Çıkmayacak dışarıya rahatsız edici ama 😒 mecbur kalınca katlanıyor insan.
İnanın öyle mantar kadar kötü bişey var mı bilmiyorum yani itekliyorum ama gitmiyor acaba kasıyor olabilir miyim onuda bilmiyorum ilk defa yaşadığım için şuan yine yapıcam

Canım bende kullandım ama gece yatağa girdigim zmn fitili iyice geriye itip uyumuştum bende yanma felan olmamıştı ama siz iyice itmediğiniz için yanma hissetmiş olabilir misiniz acaba 🙄 rahatsızlık veriyor çünkü uç tarafta kalınca.
Sanırım öyle iteklemeye çalışıyorum ama sanki bir türlü gitmiyor beni de bu rahatsız etti ya korktum ya da kasıldım anlamadım orta parmakla denicem bide 🤦🏻‍♀️

İnanın öyle mantar kadar kötü bişey var mı bilmiyorum yani itekliyorum ama gitmiyor acaba kasıyor olabilir miyim onuda bilmiyorum ilk defa yaşadığım için şuan yine yapıcam
biraz daha zorlayin.. bir elinizle hafif actirin, diger elinizle iyice itin. tahris oldugu icin yaniyordur.

Olabildiğince içeri ittim fitili göremiyorum çok sağolun

Bi yan etkisi yapmaz dimi şuan oldukça yanmam var Gyno fem fitilin adı
Yan etki yapabilir benim vajinam şişmişti balon gibi olmuştu afedersiniz ama doktorum kullanmaya devam et demişti yarın daha derine it yan etkisi de öyle zarar felan vermez korkma gyno max kullandım bende mantardan dolayı

Kızlar fitili sokmadan önce tuvaletimi yapmıştım 48 dakika oldu sokalı ama küçük idrarım geldi napayım sizce ya

X