kv adayı terörü

hermionepotter

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2021
2.101
5.361
Merhaba herkese.

ailelerin tanışması için buluşma ayarladık. erkek arkadaşım annesi ile bize geldiler. şehir dışından geldikleri ve doğum günü kutlaması sebebi ile de 2 gece kaldılar bizde.

öncelikle sevgilimle iyi anlaştığımızı söyleyeyim. ama annesi eve gelir gelmez ilginç ilginç isteklerde bulundu. yok evlendikten sonra bana 1.500 tl gönderecekler her ay, yok askılı kıyafetlere laf söylemeler ( burada başka bir kişiden bahsediyor fakat o gun ve hatta diğer günde üzerimde askılı bir elbise vardı.), yok bizim tüm mallarımız ortak bizde ayrı gayrı yok demeler. annem hediye olarak başörtüsü verdi. onu takındı ve ben beğenmesemde hediye verenin hediyesini mutlaka takarım dedi. ve bu cümleyi çevirip çevirip değişik versiyonlarda aynı kelimeleri kullanarak söyledi. teşekkür et geç mesela bunu yapmadı.

annem ailesi ile miras mevzuları sebebi vs. ile araları açıldı. babam ile de ayrılar bizi annem büyüttü. anneme yok istemede sizin aileden de birileri olsun birilerine danış manış mı ne demiş. ben bunları duymadım ama annem epey alınmış buna da. bana sağlığı kötü olana karşısına geçilip sağlığım ne iyi diye övünülmez, parası olmayana param ne kadar çok diye övünülmez diye başlayarak bu olayı anlattı. çocuğun(sevgili) hatrı olmasa annesini kavga edip evden gönderecektim dedi.

benim ailemin maddi durumu iyi. annem al- sat yaparak malvarlığını büyüttü evdeki kimsenin çalışmasına ihtiyaç olmadığı bir ortamda büyüdüm. şu an maddi olarak bazı kaygılarımı anlattığımda dahi annem kafana çok takıyorsun halledersin, halledemediğin yetemediğin durumda bende yardım ederim diyor. evlilikteki maddi durumlar da dahil.

şimdi benim annem bu kadar fedakar iken sevgilimin annesinin kalkıpta şunu isterim bunu da isterim demesi ve benim 2 gün boyunca hiçbir cevap vermemem içimi öyle sıkıyor ki. cevap vermememin bir sebebi de kadının bundan anlamayacağı o an cevap vermeye devam edeceğini biliyordum. o aşamadan sonra da ben duramayacaktım. tüm sinirimi boşaltacaktım ve artık asla iletişimin kurulamayacağı bir noktaya gelecektik.

arada erkek arkadaşım olmasa en fazla 15 dk içinde koşar adımlar ile kaçmıştım sanırım oradan.

gittikten sonra da ben memnuniyetsizliğimi erkek arkadaşıma söyleyince o da konuşma yapmış annesi de ben öyle şeyler söylemedim vs. demiş ee bende oradaydım bende duydum diyince o anlamda söylemedim vs. demiş.

sabahta saat 7 de günaydın mesajı atmış(kv adayı) . hiç cevap vermek istemiyorum. hatta mümkünse yüz yüze dahi gelmek istemiyorum ki daha yolun başındayız. belli ki evliliğim kv yönünden rahatsız edici geçecek.

bu arada ben bu kadınla tanıştım evlerinde de kaldım hiçbir zaman böyle bi konuşma geçmedi aramızda. evimize geldiğinde bu şekilde konuşmasına ayrı bir anlam veremedim. çok hızlı yazdım arada imla ve anlatım bozuklukları ile dolu olabilir kusura bakmayın.
Söylediğini inkar eden insanlardan uzak durun hele bu kv adayı ise. Erkek arkadaşınız kime inandı bu durumda? Annesine inanıyorsa ayrılın gitsin.
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-12-2021

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 69 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 27-29 cm civarında ve bebeğiniz yaklaşık 1400-1500 gr. ağırlığa ulaştı. Bu ay boyunca doktorunuz sizden çeşitli kan testleri isteyebilir. Bu kan testlerinin amacı hamilelik sürecinizin yolunda gidip gitmediğinden emin olmaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

diladuru

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2019
2.606
3.463
29
1500 tl ömür boyu sabit mi yoksa her yil tefe tüfe zam mi yapilacak miymış keske o an sorsaydiniz.
Şaka bi yana sınır denemiş bence ve siz susmussunuz kavga ederek degil ama usülünce püskürtebilirdiniz bence bundan sonra böyle yapin
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 661 gün geçti.