KV dem dili ile soğuttu beni

kv anezteziden 2,5 saatte uyanmış. ayrıca fıtığı varmış ama ameliyatlık değilmiş. buna rağmen çok ağrı çekiyorum diyormuş. hastalık hastasıymış ayrıca. grip olsa abartıyormuş. ha bide gelin hanıma halı vs gibi hediyeler almış ama gelin hanımın zevkine uymuyormuş :işsiz:
Bu yorumda cok iyi Ayy sebepsiz yere beni aldi gulme

Yaaa yemin ederim güldüm okurken Canım birşey diim mi bence çok eğlenceli bi kv var eline bir sürü espri malzmsi veriyor :KK70: güldür güldür e skeç olur bu kadın da ağlatır gülmekten :KK70: çılgın kaynana lafta sokuyor soyu bayaa asil anlaşılan :KK70:ddDd

Kv nin sizin faturalarınızı biz öderiz demesi çok saçma. Ödemediler diye sizin yakınmanız daha da saçma.

Nişanda takılan altınlar içinde heveslenmiş almış istediğini bundan bile laf söylemişsiniz, sizin de aşağı kalır yanınız olduğu söylenemez açıkçası. Tamam istediğiniz olsun ama insanlara da biraz hareket etme alanı bırakın. Teşekkürler deyin sonra beğenmiyorsanız satın gitsin.

Belki sizin ailenize göre çocuklarının evini düzmek normaldir ama onlara göre bu durum tam tersi olabilir. Anne baba olarak üstlerine düşenleri yapmışlardır. Evlenmiş barklanmış adama hala neyin harçlığını veriyor bu kp? Bir ömür bakmak zorunda da değil ki.

Her söylediğini yaptığını bu kadar ciddiye almayın. Fazla önemsiyorsunuz bu kadını.

En son hasta olduğunuza kadar okuuabildim... büyütmekten başka bi durum yoktu buraya kadar. Eşiniz konuşamıyorsa siz konuşun kvnizle. Biir de 50 tl harçlık yok yağ parası verilmesi filan muhabbetini hiç sevmedim böyle şeylere tenezzül etmeyin ki ağırlığınız olsun. Ufak da olsa maddi yardım yapınca her türlü şeyde söz hakkı bulurlar böyle...

69
Benim sorunum kV bana yaransın değil ki ben bu şekilde de onunla olması gereken ilişkimi sürdürüyordum hafta da bir eşimle ziyaretimizi yapıyorum sizden fikir al ak istediğim konu şuan ablasında hasta yatağında iken kendi evime getirip biraz da ben mi bakmalıyım
Hayır.Genç ve sağlıklı biri neden baksın ki .Mesafeli olmak herzaman iyidir.Ama esin ne durumda ne diyor buda önemli.

Yazıyı okuyan kör oldu. Ama sonuna kadarda okudum helal bana.
Zor bir kv bazı şeyleri görmezden gelmeniz lazım. Yoksa daha çooook canınız sıkılır. Almayın bakmayın dediklerine takılmayın duymazdan gelin.

Kayınvalideyle ilgili konuları merak ettiğim için okudum.Inanki gözlerim bulanık görmeye başladı .Çok uzunmus.
Kayinvalidenizden uzak durun ,yoksa sizin psikolojinizide bozabilir.Galiba benimde gözlerim bozuldu.:KK70:

Kv tipik bi kv belli de seni de hiç normal bulmadım. Hastayım demiş de camdan bakıyormuş da çayı Neden boş içiyorsunuz demiş de. Bi sakin ol.. silkelen kendine gel. Gerçekten bunlara kafayı takıyor olamazsın. Ben burda yaşadıklarımı anlatmaya kalksam.. Ama belli ki takıyorsun bi psikoloğa görün bence.

Kayınvalide cidden sinir bozucu ama cidden çok tatlı anlatmışsınız. İstemsiz güldüm. Bu hikaye bana çok tanıdık. Kalbine pil takılacak (!) (Ameliyatsız) ve yolda yürürken bayılmaları başlayacak(!)
Allah kolaylık versin.

Söylediklerini ciddiye alırım çünkü ben ağzımdan çıkan cümlenin mesuluyumdur ne dediysem yaparım yapamayacağım hiç bir şeyinde sözünü vermem yaparım demem sözünde durmayan insanlardan da nefret ederim ben ailemden böyle gördüm bu durum belki bu sebepten dolayı daha fazla rahatsız ediyordur
Aile olarak üstlerine düşeni yapmışlardır diyorsunuz eşim bile kaç kere şu cümleyi kurdu "ben anlamıyorum bunları ya her şeyimi ben kendim yaptım şimdi boş boş konuşuyor yapıp edecek gücün paran vardı da niye yapmadın ben yaptıktan sonra konuşuyorsun "
Tabi ailesine değil onların evinden çıktıktan sonra yolda kurdu
Kv nin sizin faturalarınızı biz öderiz demesi çok saçma. Ödemediler diye sizin yakınmanız daha da saçma.

Nişanda takılan altınlar içinde heveslenmiş almış istediğini bundan bile laf söylemişsiniz, sizin de aşağı kalır yanınız olduğu söylenemez açıkçası. Tamam istediğiniz olsun ama insanlara da biraz hareket etme alanı bırakın. Teşekkürler deyin sonra beğenmiyorsanız satın gitsin.

Belki sizin ailenize göre çocuklarının evini düzmek normaldir ama onlara göre bu durum tam tersi olabilir. Anne baba olarak üstlerine düşenleri yapmışlardır. Evlenmiş barklanmış adama hala neyin harçlığını veriyor bu kp? Bir ömür bakmak zorunda da değil ki.

Her söylediğini yaptığını bu kadar ciddiye almayın. Fazla önemsiyorsunuz bu kadını.

Söylediklerini ciddiye alırım çünkü ben ağzımdan çıkan cümlenin mesuluyumdur ne dediysem yaparım yapamayacağım hiç bir şeyinde sözünü vermem yaparım demem sözünde durmayan insanlardan da nefret ederim ben ailemden böyle gördüm bu durum belki bu sebepten dolayı daha fazla rahatsız ediyordur
Aile olarak üstlerine düşeni yapmışlardır diyorsunuz eşim bile kaç kere şu cümleyi kurdu "ben anlamıyorum bunları ya her şeyimi ben kendim yaptım şimdi boş boş konuşuyor yapıp edecek gücün paran vardı da niye yapmadın ben yaptıktan sonra konuşuyorsun "

X