KV demi anlayamıyorum bi akıl verir msiniz?

diZzYy00

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Mart 2016
405
108
34
Merhaba kızlar
6 yıllık evliyim ve evlenirken kv beni istememişti hatta evlendiğimiz gün bana anne demesin ben istemiyorum demişti sırf kendi arıcakmış kendi bulduğu ile oğlunu evlendircekmiş vssss
Devamlı bi kıskançlığı vardır eşim onun yaptığı yemeği beğenmeyince bile hemen lafı söyler eşi yapsaydı içine hiç bişe katmassa bile çok güzel olmuş der yer filan gibi konuşmaları da oluyor
Bunun gibi bi sürü örnekleri var
Artık alıştım ama bugün çok canım sıkıldı
Abisinin gelini çok iyimiş hiç konuşmazmış bu arada yengesini hiç sevmez ve "zaten kötülere iyi gelin düşermiş" demez mi iç çeke çeke
Sinirlerin bozuldu ya sanki ben naptım ona
Son olarak 8 aylık alerjik kızım var gıda ile beslenemiyor naptığını anlayamıyorum bunu bildiği halde dün incir yedirmeye çalışıyodu
Kızlar benim kvdem ne yapmaya çalışıyor sizce ben bunca sene anlayamadım

Kayinvalideniz kendini aşmış alerjisi olan çocuğa bile bunu yaptığına göre eşiniz ne diyor bu durumlara sessiz mi kalıyor.

Kv lerin yaptıklarını anlayan çıkar mı bilmiyorum ama dikkat et canım belki kötü bişeyler yapıp seni suçlu çıkarmaya çalışabilir iftira atabilir.. :KK62:

Ben olsam kıza bişey olmasa bile bu argüman üzerinden gidip küser görüşmezdim kimse sizi haksız bulmaz

Kayinvalideniz kendini aşmış alerjisi olan çocuğa bile bunu yaptığına göre eşiniz ne diyor bu durumlara sessiz mi kalıyor.
Bazı şeylerini görünce ters çıkıyor tabiki ama bu sefer de benim söylettiğimi sanıyor

Kv lerin yaptıklarını anlayan çıkar mı bilmiyorum ama dikkat et canım belki kötü bişeyler yapıp seni suçlu çıkarmaya çalışabilir iftira atabilir.. :KK62:
Akıl akıldan üstündür hiç düşünmemiştim bunu evet olabilir zaten bebeğimi baş başa bırakmamaya çalışıyorum sözde çok seviyomuş ama inandırıcı gelmiyor bana

Ben olsam kıza bişey olmasa bile bu argüman üzerinden gidip küser görüşmezdim kimse sizi haksız bulmaz
Eşimle bu konu hakkında konuştum zaten
Bida bu şekilde bişe görürsem annen olabilir ama benim için kızım daha önemli hastalığını bile bile bu şekilde yedirmeye kalkışırsa kusura bakma ama görüşemem kızımıda onunla yanlız bırakamam desim

Akıl akıldan üstündür hiç düşünmemiştim bunu evet olabilir zaten bebeğimi baş başa bırakmamaya çalışıyorum sözde çok seviyomuş ama inandırıcı gelmiyor bana
Cnm bırakma bnce de bebeğinin alerjisi olduğunu bildiği halde ona bişeyler yedirmeye çalışan bi insan zararlı olduğunu biliyor ve hala yapıyor bnce sevmiyor çünkü seni sevmiyor bnm Babanem bize yavrumun yavrusu azcığı da yılan yavrusu derdi o hesap....

Cnm bırakma bnce de bebeğinin alerjisi olduğunu bildiği halde ona bişeyler yedirmeye çalışan bi insan zararlı olduğunu biliyor ve hala yapıyor bnce sevmiyor çünkü seni sevmiyor bnm Babanem bize yavrumun yavrusu azcığı da yılan yavrusu derdi o hesap....
Aynen öyle çok doğru söz tam benim kvdeme uyar :)

Cnm bence sessizliğini koru
Anladım kadarıyla eşin iyi biri huzurunuz kacmasin
Duymazdan gelin cevap vermeyin sessizlik herkesi mahfeder
Bugün öyle yapmaya çalıştım ama çok canım sıkıldı zaten bana yaptığı şeylerin hepsi kızı evlenince tek tek başına geldi

Iyi bile olsanız kötü gelin olarak düşündüğüne göre sizde kötü gelin olun öyle olmaz böyle oluru göstermiş olursunuz.
Evet arkadaşım öyle olmak gerekiyor zaten saolsun bazı zamanlar ben yokmuşum gibi davranır kızımın hastalıklarından dolayı devamlı hastanedeyiz geçen sabah 9 da gittim akşam 7 de geldim eşim oraya uğramış sende gel dedi kıramadım gittim kadın beni görünce nasıl suratı düştü anlatamam e gel bari diyor gelde sinir olma

Ay valla öle yapanlar cidden baş köşeye geçiyor bi kaç kere yaptım işe yaradı yanlarında oturuyodumm evimi ayırdılar çok şükür çok rahatım:KK45::KK59:
Arada demkki bazı şeyler yapmak gerekli bende bu aralar çektim pek gidip gelmemeye başladım ne yapayım konuşmuyo Konuşayım ağlamıyo ağlayayım kp le oturur geri dönerdim kızım ameliyat oldu hastaneye bile gelmedi

Arada demkki bazı şeyler yapmak gerekli bende bu aralar çektim pek gidip gelmemeye başladım ne yapayım konuşmuyo Konuşayım ağlamıyo ağlayayım kp le oturur geri dönerdim kızım ameliyat oldu hastaneye bile gelmedi
Eşinde tepki göstermiyosa mesafe koymak mantıklı canım bn olsam bnde öle yapardım

Eşinde tepki göstermiyosa mesafe koymak mantıklı canım bn olsam bnde öle yapardım
Bazı şeylerine gösteriyoda oda zavallım napsın onada bişe diyemiyorum
Bi tek bunu yapabiliyorum bende mesafe koyduktan sonra biraz rahatladım

Bazı şeylerine gösteriyoda oda zavallım napsın onada bişe diyemiyorum
Bi tek bunu yapabiliyorum bende mesafe koyduktan sonra biraz rahatladım
Anlıyorum canım seni cidden bak :)) Allahım yardımcın olsun cidden zor iş bnm ki de 1 haftanın 5 günü küserdi bana nedenini anlamadığım bi şekilde sık muhabbet tez ayrılık misali ayda bi iki defa görüşüyoruz iyiyiz şimdi... :KK50::-)

X