KV demi anlayamıyorum bi akıl verir msiniz?

Anlıyorum canım seni cidden bak :)) Allahım yardımcın olsun cidden zor iş bnm ki de 1 haftanın 5 günü küserdi bana nedenini anlamadığım bi şekilde sık muhabbet tez ayrılık misali ayda bi iki defa görüşüyoruz iyiyiz şimdi... :KK50::-)
Aynı kıızz yaa nedenini bilmediğim halde küserdi kendi kendine barışırdı biz onunla ayrı dünyaların insanlarıyız ama napcan el mahkum :KK53:
Allahım seninde yardımcın olsun kader arkadaşım :)

Kotulere iyi gelin duser dediginde keske ben de kotu olaydim da iyi kaynana dusseydi bana deyip yapistirsaydin lafi.
İşte genelde bi tutulma geliyor bana susuyorum sonradan keşke söyleseydim diyorum da işte iş işden geçmiş oluyor

Aynı kıızz yaa nedenini bilmediğim halde küserdi kendi kendine barışırdı biz onunla ayrı dünyaların insanlarıyız ama napcan el mahkum :KK53:
Allahım seninde yardımcın olsun kader arkadaşım :)
Ay bi bnm ki o kadar cins sanıyorum öle :)) kızı var mı kvnin

Benimde oğlum var Allahım nolur bir gün böyle olmayım nolur. Ben bazen çok korkuyorum oğlum evlenince kafayı yer böyle olur muyum diye. İçten içe oğullarına aşıklar o yüzden kıskanıyorlar. En iyisi bile tuhaf oluyor. Kemdi kafasınca diyordurki biz hep yedirdik kendi çocuklarımıza bu çocuk yemediğinden böyle oluyor yiye yiye alışır. En iyiyi hep onlar bilir ya..

Ay bi bnm ki o kadar cins sanıyorum öle :)) kızı var mı kvnin
O kadar dolmuşum ki kimseye de anlatmam normalde bu akşam bi açılasım geldi :) olma mı 2 tane var
Dost başına mı düşman başına mı bilemem :)

Benimde oğlum var Allahım nolur bir gün böyle olmayım nolur. Ben bazen çok korkuyorum oğlum evlenince kafayı yer böyle olur muyum diye. İçten içe oğullarına aşıklar o yüzden kıskanıyorlar. En iyisi bile tuhaf oluyor. Kemdi kafasınca diyordurki biz hep yedirdik kendi çocuklarımıza bu çocuk yemediğinden böyle oluyor yiye yiye alışır. En iyiyi hep onlar bilir ya..
Evet cnm aynen öyle düşünüyor bebeğimin vücudu aşırı derece reaksiyon gösteriyor ek gıdalara çok yavaş başlıcaz vs diye en az 40 defa anlattım daha dün sen yinede hepsinden dene dedi ya ben orda koptum

O kadar dolmuşum ki kimseye de anlatmam normalde bu akşam bi açılasım geldi :) olma mı 2 tane var
Dost başına mı düşman başına mı bilemem :)
Ay uykum da yok istediğin kadar çekiştrelim anlat rahatla :KK48: bnde bna yaptıklarını kızlarında bulsunlar derim hep :KK55:

Ay uykum da yok istediğin kadar çekiştrelim anlat rahatla :KK48: bnde bna yaptıklarını kızlarında bulsunlar derim hep :KK55:
Benimki buldu bile ilk evlendiğimizde o zamanda eşim çok anneciydi ağzına bakardı beni annemgile göndertmezdi
Kızı evlendi kızının kvside kızını annesi gile göndertmedi benim yaşadıklarımın çoğusu geldi başına hanım yeni yeni anlıyo beni :KK50:

Benimki buldu bile ilk evlendiğimizde o zamanda eşim çok anneciydi ağzına bakardı beni annemgile göndertmezdi
Kızı evlendi kızının kvside kızını annesi gile göndertmedi benim yaşadıklarımın çoğusu geldi başına hanım yeni yeni anlıyo beni :KK50:
İnşallah bnm ki de bni anlar cnm bu aralar çok cnm sıkıyolar da hayırlısı Allahtan

hakkımızda hayırlısı olsun inşallah cnm seninkilerin böyle garip garip huyları var mı
Bana herşeyleri garip geliyor cnm ya mesela bnm ailem çöm tutkun birbirine eşim tarafı çok soğuk düşman gibi hiç kimsenin kimseden haberi yok :-\ bu bnm çok garibime gidiyor

Bana herşeyleri garip geliyor cnm ya mesela bnm ailem çöm tutkun birbirine eşim tarafı çok soğuk düşman gibi hiç kimsenin kimseden haberi yok :-\ bu bnm çok garibime gidiyor
Bu konu bizimkilerde de var sedece senede bir yada bayramlarda gidip gelirler

Hepsini geçelim çocuk konusunda ASLA ASLA susmayin alerjisi olduğunu bile bile inadına yapar gibi birşeyler yedirmesi tehlikeli bence cingar çıkarmak için yeterli bi sebep lütfen tavrinizi koyun günahtır o bebege yaa :KK43:

Peki alerjisi var yapma verme anne demiyor musunuz
O zaman ne diyor napıyor
Videoya kaydedip eşinize gösterin
Çocuğunuzu tek bırakmayın lütfen ve eşinize söyleyin bu sebepten tek bırakmayacağınızı

Hepsini geçelim çocuk konusunda ASLA ASLA susmayin alerjisi olduğunu bile bile inadına yapar gibi birşeyler yedirmesi tehlikeli bence cingar çıkarmak için yeterli bi sebep lütfen tavrinizi koyun günahtır o bebege yaa :KK43:
O konuda tavrımı koydum zaten en hassas noktamdır zaten

Peki alerjisi var yapma verme anne demiyor musunuz
O zaman ne diyor napıyor
Videoya kaydedip eşinize gösterin
Çocuğunuzu tek bırakmayın lütfen ve eşinize söyleyin bu sebepten tek bırakmayacağınızı
Demez olur muyum 40 defa söyledim en sonunda dayanamadım biraz çıkıştım şimdi gitmiyorum zaten eşimede söyledim oda uyardı annesini

Merhaba kızlar
6 yıllık evliyim ve evlenirken kv beni istememişti hatta evlendiğimiz gün bana anne demesin ben istemiyorum demişti sırf kendi arıcakmış kendi bulduğu ile oğlunu evlendircekmiş vssss
Devamlı bi kıskançlığı vardır eşim onun yaptığı yemeği beğenmeyince bile hemen lafı söyler eşi yapsaydı içine hiç bişe katmassa bile çok güzel olmuş der yer filan gibi konuşmaları da oluyor
Bunun gibi bi sürü örnekleri var
Artık alıştım ama bugün çok canım sıkıldı
Abisinin gelini çok iyimiş hiç konuşmazmış bu arada yengesini hiç sevmez ve "zaten kötülere iyi gelin düşermiş" demez mi iç çeke çeke
Sinirlerin bozuldu ya sanki ben naptım ona
Son olarak 8 aylık alerjik kızım var gıda ile beslenemiyor naptığını anlayamıyorum bunu bildiği halde dün incir yedirmeye çalışıyodu
Kızlar benim kvdem ne yapmaya çalışıyor sizce ben bunca sene anlayamadım
kv niz kötü bir insan uzak durun ve takmayın.sadece acıyın

çocuğunuza kastı olduğunu sanmıyorum. eski kafalı insanlara günümüz hastalıkları pek mantıklı gelmiyor, dikkate almıyolar.

çocuğunuza kastı olduğunu sanmıyorum. eski kafalı insanlara günümüz hastalıkları pek mantıklı gelmiyor, dikkate almıyolar.
Zaten inanmıyordu hastalığına çok sık hastaneye gidiyoruz en son teşhis konulduğunda hı yani teşhisi varmış koydular filan demeye başlamıştı

X