KV demi anlayamıyorum bi akıl verir msiniz?

istemezse istemesin fazla canınızı sıkmayın iyi gelinlerde kötü kaynanalara düşüo diyin laf arasında... bebeğinize sahip çkın her bulduğununu yedirmesin...

istemezse istemesin fazla canınızı sıkmayın iyi gelinlerde kötü kaynanalara düşüo diyin laf arasında... bebeğinize sahip çkın her bulduğununu yedirmesin...
Ne yapcağı belli olmadığı için yanlız bırakıyorum ben ordayken yedirmeye çalışan ben olmayınca ne yapar kim blir

Bu konu bizimkilerde de var sedece senede bir yada bayramlarda gidip gelirler
kendileri sultan padişah sankimde milleti beğenmiyolar kendi bildiklerinden başkasına dönmüyolar ya şeytan boğ at diyo bnm ki de çorba ısıt yedir diyo bnm kızım anne sütü alıyor niye çorba vereceksem :KK62:

kendileri sultan padişah sankimde milleti beğenmiyolar kendi bildiklerinden başkasına dönmüyolar ya şeytan boğ at diyo bnm ki de çorba ısıt yedir diyo bnm kızım anne sütü alıyor niye çorba vereceksem :KK62:
Bazen şeytanada uymak istiyorum da sonra kendi kendime amaaaaan kim uğraşcak diyorum allah hepimize sabır versin

İyi gelin kötü kaynana yok kötü kaynana iyi gelin bitmiyor hiç galiba bu :)
Nişanlıyken hep beraber oturuyoruz hanımlar, annemlerde.
Annemin bi arkadaşı "Oğlum şöyledir böyledir, ben de şöyle gelin isterim" vs diye anlatıyor, konu öyle gelmiş...
Benim kv "Ahh ah benim de gönlümde neler vardı" demez mi gayri ihtiyari (bile bile dememiştir diye düşünmeyi tercih ettim)
Karşısında da ben oturuyorum. Hiçbir şey demedim, yanlarından kalktım odama geçtim.
Ama şimdiki aklım olsa o an "Ben içeri geçeyim anneciğim, dört dörtlük mükemmel oğlunuz için gönlünüzde nasıl bir gelin adayı vardı, bensizken rahatça anlatırsınız." diye sokup giderdim yani :)

İçinize atmayın bazı şeyleri. İnanın herkesi idare edeceğim, kırmayacağım derken Nasreddin Hocanın eşeğe binme hikayesine döner hayatınız, yorulursunuz. Yorulduğunuzun da kıymeti bilinmez. Haddinizi aşmadan gereken cevabı verin kvnize. (Tabi eşinizin yapısına göre) ... Çocuğunuzu da pek yaklaştırmayın. Kıskançlık - sevgisizlik bu, senden çıkaramadığını öz torunundan çıkarır hiç belli olmaz.

Demez olur muyum 40 defa söyledim en sonunda dayanamadım biraz çıkıştım şimdi gitmiyorum zaten eşimede söyledim oda uyardı annesini
Ben ne dediğini merak ettim
Duymazdan mı geliyo bişey olmaz diye cahilce mi konuşuyo
Hepsi birbirinden sinir hareketler
O yüzden videoya çekin
Eşinizde kendi gözüyle iyice bi görsün

Allah yardimciniz olsun cok zor bir durum olsa gerek insan dayanamaz valla bastan size insancil yaklasmamis bosverin takmayin kendi kendine soylensin dursun yokmus gbi davranin

Ben ne dediğini merak ettim
Duymazdan mı geliyo bişey olmaz diye cahilce mi konuşuyo
Hepsi birbirinden sinir hareketler
O yüzden videoya çekin
Eşinizde kendi gözüyle iyice bi görsün
Aynen duymazdan geliyo sanki ben kapıyla konuşuyorum gibi oluyor

Allah yardimciniz olsun cok zor bir durum olsa gerek insan dayanamaz valla bastan size insancil yaklasmamis bosverin takmayin kendi kendine soylensin dursun yokmus gbi davranin
Ya zaten çok zor günler geçiriyorum
Destek olcağına bunları yapıyor

seni sinirlendirmek, gıcık etmek hoşuna gidiyor. buna izin verme. tam tersi sen onu sinir et
beni sevmiyor zaten bi de üstüne oğlundan kıskanınca ne yapacağını şaşırıyor şimdiye kadar bana ne yaptıysa ne söylediyse sustum ama konu bebeğim olunca maalesef sakin olamıyorum

Merhaba kızlar
6 yıllık evliyim ve evlenirken kv beni istememişti hatta evlendiğimiz gün bana anne demesin ben istemiyorum demişti sırf kendi arıcakmış kendi bulduğu ile oğlunu evlendircekmiş vssss
Devamlı bi kıskançlığı vardır eşim onun yaptığı yemeği beğenmeyince bile hemen lafı söyler eşi yapsaydı içine hiç bişe katmassa bile çok güzel olmuş der yer filan gibi konuşmaları da oluyor
Bunun gibi bi sürü örnekleri var
Artık alıştım ama bugün çok canım sıkıldı
Abisinin gelini çok iyimiş hiç konuşmazmış bu arada yengesini hiç sevmez ve "zaten kötülere iyi gelin düşermiş" demez mi iç çeke çeke
Sinirlerin bozuldu ya sanki ben naptım ona
Son olarak 8 aylık alerjik kızım var gıda ile beslenemiyor naptığını anlayamıyorum bunu bildiği halde dün incir yedirmeye çalışıyodu
Kızlar benim kvdem ne yapmaya çalışıyor sizce ben bunca sene anlayamadım

Sende hayali bi kaynanadan bahs et. Atiyorum x arkadasin kaynanasi bir iyi, bir iyi, iste söyle yapiyor, böyle yapiyor de. "Herkes sansli olamiyor iste napalim" diye ic cek. Kisacasi sende onu kendi silahi ile vur.

Ve birdaha asla kizini onun ile yalniz birakma. Ne demek alerjisi oldugu halde incir yedirmek! Tepkini ve tavrini kesinlikle koy.

Benim kv. Beni kendi buldu da noldu sanki aynı şeyleri yasatiyor bana. Hepsi bahane. Kv.de bana görümcesinin gelinini falan övüyordu aman çok güzelmiş çok canayakınmış çok terbiyeli saygiliymis çok becerikliymiş falan filan. Onun mutfak masasi daha güzelmiş yatak odası benimkinden daha modernmis Vsvs...... Aynı benimde 9 aylık çoklu gıda alerjisi olan bi kızım var. Dün gerçekten mecbur olduğum için oraya yolladım geldiğimde önünde portakal kabuğu vardı dokunduğunu zarar verdiği nı bildiği halde hemde. Kabuğunu verdim oynasın diye sadece diyor bide. Şerbette vermiş üstelik..!!! Kv.nizi anlamaya çalışmayın benim gibi sinir hastası olursunuz. Eşinize anlatin durumu belki bi fikri vardır

Benim kv. Beni kendi buldu da noldu sanki aynı şeyleri yasatiyor bana. Hepsi bahane. Kv.de bana görümcesinin gelinini falan övüyordu aman çok güzelmiş çok canayakınmış çok terbiyeli saygiliymis çok becerikliymiş falan filan. Onun mutfak masasi daha güzelmiş yatak odası benimkinden daha modernmis Vsvs...... Aynı benimde 9 aylık çoklu gıda alerjisi olan bi kızım var. Dün gerçekten mecbur olduğum için oraya yolladım geldiğimde önünde portakal kabuğu vardı dokunduğunu zarar verdiği nı bildiği halde hemde. Kabuğunu verdim oynasın diye sadece diyor bide. Şerbette vermiş üstelik..!!! Kv.nizi anlamaya çalışmayın benim gibi sinir hastası olursunuz. Eşinize anlatin durumu belki bi fikri vardır
tabiiii cnm kesin sadece kabuk vardır
sizi çok iyi anlıyorum zaten kızımın hastalığından dolayı çok kötüyüm bide böyle şeyler olmuyo mu çıldırmamak elde değil

Allah sizi o kadinin serrinden korusun esiniz konussa annesiyle boyle yapma dese orta yolu bulmaya calissa ?
ne kadar konuşursak konuşalım sanki biz ona bişe demiyoruz işte oğlunu biraz dinliyomuş gibi yapıyo o kadar

tabiiii cnm kesin sadece kabuk vardır
sizi çok iyi anlıyorum zaten kızımın hastalığından dolayı çok kötüyüm bide böyle şeyler olmuyo mu çıldırmamak elde değil

Allah bize sabır kvlerede akıl fikir versin.

X