Kv Mevzusu🤦‍♀️

Ayrıca her gün tek kişilik yemek yapın. Evde oturursa da her gün gidiyorsun ben de ziyan olmasın diye tek kişilik yapıyorum bir süredir kusura bakma sana yetecek kadar yiyecek yok mutfakta kendine bir şeyler hazırlarsan iyi olur diyin.

Hiiiiç yüz vermeyin. Siz de evde durmayın, hiç oralı da olmayın. Evdeyseniz de dışardayım konuşamam yazın/diyin ararsa, siz asla arayan soran taraf olmayın.

Şöyle bir 2 hafta gezdikten sonra alırdım ben olsam karşıma konuşurdum valla herkes sevgilsiiyle, eşiyle ben her akşam yalnızım açıkçası sıkıldım. Ben hep yalnız kalmak için evlenmedim açıkçası boşanmayı düşünüyorum. Bu hafta bir avukata başvurmayı düşünüyorum, sen anlaşmaya razı mısın, mal paylaşımını bir konuşsak mı derdim. Belki kafasına dank eder.

Ee tamam işte, benimki de öyle. Gelin eşittir hizmetçi.
Bana 3 kere hizmetçi, 1 kere besleme demişliği var.
Hatta geçenlerde bir akrabalarına kızım sana söylüyorum gelinim sen anla minvalinde laf ettiğini umarak " seni ahmete hizmetçi olasın diye aldık" dedi. :KK70:
Ona göre ben ailelerine aldıkları malım. İnek gibi damızlık o kafadalar.
Bunları yaparken o kadar hesap kitaplı yapıyorki inanılmaz.
Bir çok kayınvalide daha gizli kapaklı yapıyor ya da yapamıyor. Bizimkiler yontulmamış. :)
Ay seninki de çok iğrencmis

Hatta geçenlerde bir akrabalarına kızım sana söylüyorum gelinim sen anla minvalinde laf ettiğini umarak " seni ahmete hizmetçi olasın diye aldık" dedi. :KK70:
Bir çok kayınvalide daha gizli kapaklı yapıyor ya da yapamıyor. Bizimkiler yontulmamış. :)
Şiddete hayır ama uçardım ben üstüne

Ay aklima geldi bak anlatacağım lohusayim daha 2 3 günlük falan hani narkoz koluma vurmuş omuz ağrısi yapmıs oturur vaziyette uyuyorum omuz ağrısından sezaryen acısi hissetmedim esim arada masaj yapıyor havlu ısıtıp koyuyor biraz uyuyorum gunde 2 saat falan o da.Kayinvalidem güya kolu ağrıyormuş krem alir gelirdi eşime bana sür bunu oğlummmmm derdi esim bir iki sürdü sonra babam sürsün anne leylosla mi ilgilenicez seninle mi dedi güldü ay hepsi mi manipülatif davranır ya

Bu konuyu açmayı hiç sevmiyorum kızlar ama sizlerin fikirleri benim için önemli, siz dışardan bir göz olarak bu durumu yorumlar mısınız?
Konu Şu ki kv evlendiğimiz günden beri bir türlü eşimle benim ilişkimizi, evliliğimizi kabullenemedi, kv ye yarim saatlik bir mesafede oturuyorum ama yinede huzur vermiyor, mesela evde yemek yapmama rağmen ha bire yemek yapıp eşimi yarım saatlik yola çağırıyor e bende yemek yapmış oluyorum bu sefer eşim gidiyor eve gelmiyor, eşimle kaç kere kavga ettik eşim bazı konularda annesine sınır koydu ama annesi sürekli kendisini hasta , aciz göstererek bizleri manipüle ediyor, esimde vicdan yapıyor sürekli, dünde buna benzer olay yüzünden büyük kavga ettim, annesi beni yeni evliyken çok darladı şimdilerde beni bıraktı ama acayip şekilde eşime sardı, geçen tansiyonum çıktı diye eşimi aradı apar topar kv lere gittik, gittiğimizde çay koymuş oturuyor rahat rahat, hiç hasta gibi değildi bizle beraber yedi içti ben şok 🙄 yani durum bu kızlar , şuan iş yerimdeyim ve moralim sıfır 🤦‍♀️ Eşim birçok konuda annesini frenledi hakkını yiyemem ama konu hastalık vb. Olunca eşim inanıyor annesine ve çok üzülüyor, bende şok geçirerek izliyorum olanları, inanın sırf bu kadın yüzünden 2 yıldır çocuk yapmadım şuan eşim çocuk istiyor ama ben tuhaf duygular içerisindeyim...
Ee klasik kaynana işte. At kız kendini yerlere sende hastayım ölüyorum diye 😂

1 sene sonra bende anca bu kafaya gelebildim ve inanırmısınız sinir krizinden daha etkili.

evliliği çok garanti görüyor erkekler de ondan. aldım benim artık ne istersem yaparım nasıl istersem öyle davranırım. kilit nokta aynı sevgiliyken olduğu gibi her an gidebilecekmiş gibi davranmak onu hissettirmek. değme sinir krizlerinden daha etkilidir karşıdakini de böyle diken üstünde tutar😂

ıyyyyyy
evliliğin en korkunçlu tarafı erkek ailesi olabilir ya
insanların evlenmemek için en büyük motivasyonu bu olmalı bence
Kesinlikle katilıyorum eşimin annesinin boyle bir karakterde oldugunu bilseydim asla evlenmezdim evlenirsem de kilometrelerce uzakta yaşardım.Bir kuzenim var bekar neden evlenmiyorsun diyenlere ben annesiz babasız birini istiyorum öyle biri karsıma cikmadi evlenip başimı yakamam diyordu anlamıyordum ne alaka diyordum aslinda cok hakliymış

Aynen öyle, onlara gidince pesimde dolaşır ayağıma terlik verir , beş dakka nefes alamam zaten , kadın ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum, bir yere gitsek koluma girmeye çalışır halbuki ben eşimle kol kola girmeyi isterim, bende hemen eşimin yanına kaçarım, oturmaya gidince eşimin yanında otururken gel yanıma otur der , geçen eşim de farketti dedi gel yanıma, artık bıktım yemin ederim
Koluna girmek mi? Ben annemin bile koluna girmiyorum. Allah yardımcınız olsun gerçekten. Siz mesafenizi korumaya devam edin en azından daha az başınız ağrır.

evliliği çok garanti görüyor erkekler de ondan. aldım benim artık ne istersem yaparım nasıl istersem öyle davranırım. kilit nokta aynı sevgiliyken olduğu gibi her an gidebilecekmiş gibi davranmak onu hissettirmek. değme sinir krizlerinden daha etkilidir karşıdakini de böyle diken üstünde tutar😂
Haha çok iyi ya alemsinz 😂 bende sevgiliylen çok sosyaldim evlenince bi enerjim düştü eş ailesnden kendime bakamadım bu aralar toparlandım ben kendime bakınca eşimde diken üstünde. Bekarken akşam 10 da eve gidemezsim şimdi adamı bırakıp kahve içmelere gidiyorum 😂😂

Ayrıca her gün tek kişilik yemek yapın. Evde oturursa da her gün gidiyorsun ben de ziyan olmasın diye tek kişilik yapıyorum bir süredir kusura bakma sana yetecek kadar yiyecek yok mutfakta kendine bir şeyler hazırlarsan iyi olur diyin.

Hiiiiç yüz vermeyin. Siz de evde durmayın, hiç oralı da olmayın. Evdeyseniz de dışardayım konuşamam yazın/diyin ararsa, siz asla arayan soran taraf olmayın.

Şöyle bir 2 hafta gezdikten sonra alırdım ben olsam karşıma konuşurdum valla herkes sevgilsiiyle, eşiyle ben her akşam yalnızım açıkçası sıkıldım. Ben hep yalnız kalmak için evlenmedim açıkçası boşanmayı düşünüyorum. Bu hafta bir avukata başvurmayı düşünüyorum, sen anlaşmaya razı mısın, mal paylaşımını bir konuşsak mı derdim. Belki kafasına dank eder.
Zaten daha beter haldeyken bunları yaptım düzelmişti, iyiydik, ama annesi kendine yeni bir çözüm buldu o da hastalık ve yemek, teşekkür ederim yorumunuz için 😇

Ay aklima geldi bak anlatacağım lohusayim daha 2 3 günlük falan hani narkoz koluma vurmuş omuz ağrısi yapmıs oturur vaziyette uyuyorum omuz ağrısından sezaryen acısi hissetmedim esim arada masaj yapıyor havlu ısıtıp koyuyor biraz uyuyorum gunde 2 saat falan o da.Kayinvalidem güya kolu ağrıyormuş krem alir gelirdi eşime bana sür bunu oğlummmmm derdi esim bir iki sürdü sonra babam sürsün anne leylosla mi ilgilenicez seninle mi dedi güldü ay hepsi mi manipülatif davranır ya
Işte benim kv tıpkısının aynısı, benim yerime geçme sevdasına tutulmuş

Bence bırakın gitsin bu hafta her KV çağırdığında

Sonra pazar akşamı alın masa takvimini elinize, evde olmadığı günlere birer çarpı koyun. Bu akşam evde yoktun, bunda da yoktun, bunda da yoktun eee sen çocuğa neyle nasıl bakmayı düşünüyorsun? Ben tek başıma çocuk bakamam kusura bakma, akşam piyasada olmayan birinden çocuk yapamam. Sen kendin daha çocuksun anneciğinin eteğinde geziyorsun, sence sende baba olacak potansiyel var mı?

Bunu böylece söyleyin. Hatta daha iyisi evden çıkıp gittiğinde madem evde yoksun, ben de tek sıkıldım gezmeye çıkıcam diyip çıkın. Sizin yerinizde olsam bu haftaiçi için her güne birer arkadaş veya aktivite ayarlarım. En iyi tek aktivite alışveriştir:halay:Öğleden sonra çıkın gezmeye, alışverişse de arada kafede mola verip kahve için ohhh mis. Eve geldiğinde evde olmayın. Nasılsa annen çağırır diye düşündüm, anahtarla eve gir işte anneni bekletme diyin:63:

Arkadaşlarla poz çekilip İnstagrama koyun, sonra alışverişte foto çekin koyun, yeni aldıklarınızı giyin koyun... şeytan azapta gerek :emir_bebek:Sorarsa da sen çıktın gittin, ne yapıyorsam yapıyorum boşver keyfine bak diyin geçin.
Aynen böyle yapcam, bugün avm avm dolaşmayı planlıyorum 😇

Haha çok iyi ya alemsinz 😂 bende sevgiliylen çok sosyaldim evlenince bi enerjim düştü eş ailesnden kendime bakamadım bu aralar toparlandım ben kendime bakınca eşimde diken üstünde. Bekarken akşam 10 da eve gidemezsim şimdi adamı bırakıp kahve içmelere gidiyorum 😂😂

ohh afiyet olsun aynen devam😂

Bence bırakın gitsin bu hafta her KV çağırdığında

Sonra pazar akşamı alın masa takvimini elinize, evde olmadığı günlere birer çarpı koyun. Bu akşam evde yoktun, bunda da yoktun, bunda da yoktun eee sen çocuğa neyle nasıl bakmayı düşünüyorsun? Ben tek başıma çocuk bakamam kusura bakma, akşam piyasada olmayan birinden çocuk yapamam. Sen kendin daha çocuksun anneciğinin eteğinde geziyorsun, sence sende baba olacak potansiyel var mı?

Bunu böylece söyleyin. Hatta daha iyisi evden çıkıp gittiğinde madem evde yoksun, ben de tek sıkıldım gezmeye çıkıcam diyip çıkın. Sizin yerinizde olsam bu haftaiçi için her güne birer arkadaş veya aktivite ayarlarım. En iyi tek aktivite alışveriştir:halay:Öğleden sonra çıkın gezmeye, alışverişse de arada kafede mola verip kahve için ohhh mis. Eve geldiğinde evde olmayın. Nasılsa annen çağırır diye düşündüm, anahtarla eve gir işte anneni bekletme diyin:63:

Arkadaşlarla poz çekilip İnstagrama koyun, sonra alışverişte foto çekin koyun, yeni aldıklarınızı giyin koyun... şeytan azapta gerek :emir_bebek:Sorarsa da sen çıktın gittin, ne yapıyorsam yapıyorum boşver keyfine bak diyin geçin.
Evliliğimin başında senin şu taktikleri yapacak kafa bende olsaydı, eşimi adam etmek yıllarımı almazdı.
Bence sen olmuşsun. :KK70:

Benim kayinvalide de benim sancilanip hastaneye kaldirildigim gün hastalanıp kendini acile kaldırtmisti .Yatmış orda,serum varmışlar falan.Ben çıktıktan sonra da ne hikmetse iyileşmisti hemen .Bir seycigi yoktu .Hep ilgi benim üstümde olsun der.

Benim kayinvalide de benim sancilanip hastaneye kaldirildigim gün hastalanıp kendini acile kaldırtmisti .Yatmış orda,serum varmışlar falan.Ben çıktıktan sonra da ne hikmetse iyileşmisti hemen .Bir seycigi yoktu .Hep ilgi benim üstümde olsun der.
O da doğurmuş demek hey Allahım , ah bu bazı kv ler şeytandan farkları yok yemin ederim..

Siz ne dediniz peki?

X