KV nasıl baş edilir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bohçaya havlu koymadı mi 😏😀 havlu kenarı vb kaldı mi bunlar, birakin siz havluyu mavluyu, yol yakinken donun. Nisanlin birey degilse o kayınvalideyle daha çok cakisirsiniz. Sürekli siz sınır çizeceksiniz,kök ailesine sınır koyması gereken esiniz. Sınırı siz koydugunuz için de siz kötü olacaksınız. Cekilecek çile değil,fragmanda patlamışsınız.Karar sizin...

yaa o da bıktı ailesinden
Evet evet emin olun bıkmıştır. O yüzden annesinin önünde sus pus. Kayınvalideler bu gücü nereden alıyor biliyor musunuz, oğullarının kendilerine asla karşı gelmeyeceğinden eminler. Siz isterseniz nişanlınızın aşkından ölün, her zaman annesini seçecek ve aşkınız yerini nefrete bırakacak. Nikah düğün tarihinizi niye nişanlınızla belirlemiyorsunuz, niye annesinin lafını bekliyorsunuz, nişanlınız annesi hangi gün isterse o gün olsun diyecek size.

Burada onlarca üye var sizinle aynı konuyu açan. Bakın bakalım hangisi zafer kazanmış. Bu iş nişanlıda biter. Ezik sus pus adamlar ortada kalınca direk analarını tutuyor, evlendikten iş işten geçtikten sonra da karısına aslan kesiliyorlar.
Sizin anneniz anne değil mi? Yazık kadın muhatap bile alınmıyormuş. Herşeyi sizin yapmanız bir marifet değilmiş gördüğünüz gibi. Kadın içinden aman ne meraklıymış evlenmeye oğlumu kafaladı diyordur. Adetlere gelenek göreneklere uyuyorsanız buna da uysaydınız. Herkes adetlerinde ne varsa onları alsın.

Kızmayın meraktan soruyorum bu devirde hala böyle iğne oyası etamin falan yapan kullanan var mı?

herkes kaynanadan müzdarip siz evli misiniz bilmiyorum ama çevrenizde memnun olan var mı
7 yıllık kaynanam canımı böyle sıkabilmiş değil. Çünkü eşim onun yanında susup tenhada beni sen haklısın diye pışpışlamıyor.

bazı şeyler buraya yazılmaz aile içi olaylarını biliyorum
Canım benim bak ben neler gördüm neler okudum burada. ailesini kötüleyen bir adamdan sana hayır gelir mi bir düşün bakalım. Cevabı çok iyi bildiğin için konunu kapattırıyorsun. doğru soruları kendine sorduğun zaman cevapları da bulacaksın

Merhaba hanımlar yaklaşık 4 aydır nişanlıyım seneye düğünümüz olacak inşallah. Malesef kayınvalide çözemiyorum nasıl davranıcam bilmiyorum çok tutarsız ve saçma konuşuyor nişanda tuttuğum salondan tutunda bohçaya koyduğum şeye bile laf etti ben tüm yanlışlarını görmezden geldim ama o kendini kusursuz sanıyor el işi bırak hazır bi tane bile bohçaya havlu koymadı ben iğne oyasından etamine kadar doldurdum. Nişan salonuma bile laf etti bana diyor anneme demiyor annemle başta bi çatışma oldu muhatap olmuyor herşeyi geçtim biz kız tarafıyız kendisi kız tarafı gibi davranıyor düğün için tarih konuşalım dedik işte haber veririm felan diyor hiç umursamıyor annem bizim tarih için arıyor anneme diğer oğlumda evlencek diye söylüyor nerde ne konuşacak bilmiyor açıkçası. Ben karşı taraftan hiç bir talebimde olmadı aileminde keza nişanımda bile kıyafetimi kendim aldım siz düşünün nişanlımı çok seviyorum o da beni seviyor ev içinde olanları bilemem ama annesi nişanlım yanımdayken sus pus anca telefonda ben ararsam lafı bir yerden sokuveriyor.

Kadın gerçekten çok sinsi meselaa birini sevmez ama toplum içinde sanki delidivane oluyor anlayamıyorum samimiyetsiz hareketler neler yapmam lazım bilmiyorum sırf nişanlım için saygılı davranıyorum kadını görmeye tahamülüm yok sinirimi bozuyor bi yerdfen bişey kusur bulacak diye daha ilk tanışmaya gittiğimde neden kalkım hizmet etmedim diye laf eden biri
Yorımunu belkide beğenmeyecekler ama kötü gelin olursanız sevilirsiniz😂

emin olun bıkmıştır. O yüzden annesinin önünde sus pus. Kayınvalideler bu gücü nereden alıyor biliyor musunuz, oğullarının kendilerine asla karşı gelmeyeceğinden eminler. Siz isterseniz nişanlınızın aşkından ölün, her zaman annesini seçecek ve aşkınız yerini nefrete bırakacak. Nikah düğün tarihinizi niye nişanlınızla belirlemiyorsunuz, niye annesinin lafını bekliyorsunuz, nişanlınız annesi hangi gün isterse o gün olsun diyecek size.

Burada onlarca üye var sizinle aynı konuyu açan. Bakın bakalım hangisi zafer kazanmış. Bu iş nişanlıda biter. Ezik sus pus adamlar ortada kalınca direk analarını tutuyor, evlendikten iş işten geçtikten sonra da karısına aslan kesiliyorlar.
Sizin anneniz anne değil mi? Yazık kadın muhatap bile alınmıyormuş. Herşeyi sizin yapmanız bir marifei. Kadın içinden aman ne merakrCanım benim bak ben neler gördüm nele oudum burada. ailesini kötüleyen bir adamdan sana hayır gelir mi bir düşün bakalım. Cevabı çok iyi bildiğin için konunu kaa

Canım benim bak ben neler gördüm neler okudum burada. ailesini kötüleyen bir adamdan sana hayır gelir mi bir düşün bakalım. Cevabı çok iyi bildiğin için konunu kapattırıyorsun. doğru soruları kendine sorduğun zaman cevapları da bulacaksın
bu soruları kendime sormadım sormaya korkuyorum desem

çünkü ben evde mutlu değilim evden dört gözle gitmemi bekleyen abi var sahipsiz gibiyim ben nişanlımla çok mutluyum herkesin kendine göre yorumları saygı duyuyorum ama kendi ailem konusunda da şanslı biri değilim ben

bu soruları kendime sormadım sormaya korkuyorum desem
Farkındayım nişanlını çok seviyorsun o yüzden bir gözün kapalı bir kulağın sağır. Ama bu haata bir kere geliyorsun. Bu hayatı yaşamak istediğine emin misin?
Kapımı kapatırım bana kimse karışamaz deme. 1000km öteden bile canını sıkacak olan yine sıkar.

Farkındayım nişanlını çok seviyorsun o yüzden bir gözün kapalı bir kulağın sağır. Ama bu haata bir kere geliyorsun. Bu hayatı yaşamak istediğine emin misin?
Kapımı kapatırım bana kimse karışamaz deme. 1000km öteden bile canını sıkacak olan yine sıkar.
evet kapı kapatmayla olmuyor o laflar bir şekilde bacadan giriyor ben gerçekten çok seviyorum belki inanmıcaksınız ama çokta güzel seviliyorum belki güleceksiniz ama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X