Kv size söylemeden tanımadığınız birisiyle gelse kabul eder misiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Keşke anlatım zorluğu çekmeseniz. Zira ne yazdığınız belli olmuyor. Almam alırım kv yi alırım arkadaşı almazsınız ama onuda kapıda bırakmazsınız🤔 bacım ne diyorsun ?
Anlamiyorsan bu kadar çaba sarfetmene gerek yok neden kendini bukadar yoruyorsun. Aa tabi pardon iki bişey bende yazayım konu dönsün linc yapalım 👏👏 ben kendi fikrimi yazdım diye olayın buraya kadar geleceğini bilseydim hiç karismazdim

Bir bakiyorsun bir konuda gelin kayinvalidesinin evinden cikmiyor butun yemekleri birlikte yemek zorundalar karsi gelemiyor bir bakiyorsun baska konuya kayinvalide gelinin evine kahve icmeye gidemiyor. Orta yolu bulmak lazim.

konuyu silmişsiniz ama zaten geri gelecek o konu, boşa uğraş. e aşağıda da alıntılayarak cvp vermişler. sırf neyi silmiş diye merakımdan okudum :KK48:
o an oğluna kv yi azarlattırmadan evim müsait değil, ben de dışarıdayım ya bi yarım saat geç gel falan diyebilirdiniz. alt üstü bi kahve içilecekmiş zaten. daha sonra da kv ye kibarca söyleyebilirdiniz. kadın hem azar işitmiş hem arkadaşına mahcup olmuş, oğlunun-gelininin evinde bir kahvelik kabulu olmamış. bir de konuda uzun uzun anlatmışsınız yok bize gelmiyor yok komşusuna gidiyor falan filan. e gelmez tabi, yabancı diye eve almaya imtina ettiğiniz insanın yanında rezil etmişsiniz kadını, tek başına evinize gelmeyi gözü yemiyordur belki

Hanımlar, bilgilendirme gibi olsun siz siz olun konularınızı silmeyin çünkü yasak, silmeyin zira geri getiriliyor ve içerik silme işlemi yapılıyor banlanıyorsunuz, silmeyin çünkü polemiğe girmekten daha ağır yaptırımı var zira üyeler 10 kere polemiğe girse KK F tipine girip çıkar ama 10 tane konusunu silen süresiz banlanır o derece diyeyim.
Polemiğe girenler bundan cesaret almasın ama, gidip de dönmemek dönüp de bulamamak var😬
Gecenin açılışını bu topikle yaptık haydi hayırlısı 🙄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X