Kv ve görümce kendini belli etti.

Kahve __Kokusu

Carpediem
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2019
3.116
7.990
Görümceniz size “şöyle gelsene,kardeşim sırtını dayasın”derken neden ahlaksız oluyor
Ahlaksızlığın kelime anlamını biliyor musunuz?
Aynı soruyu ben sordum..burada bunun hesabını vermeyecekmis arkadan sallamak kolay çünkü sanal alem yüzüne cicigelin yerden ki yememiş görümce ..aile düzenini bozan herkez gözünde her kötü kelimeyi hak ediyormuş düşünün üyenin istemediği bir hareket yaptınız yandınız küfürler hakaretlerden seç beğen al ..
 

hafsa_su

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2015
114
47
Hanımlar tekrar merhaba.
Diğer mavera isimli hesabıma giriş yapamıyorum, bilenler konularımı biliyor.
Kafasına göre davranan istediği zaman surat asıp konuşmayan eşime aşırı düşkün gibi gözüken evli görümcem vardı bilen bilir.

Dengesiz tavırlarına anlam veremedğim için önerilerinizi dikkate alarak, mesafeli durdum, umursamadım.
Eşim gittikçe gittim.

Geçen kandil akşamı, ilk önce eşimin ailesine gittim sonra kendi aileme geçtim. Bu vesileyle eşim de geldi ve ailemi geçen kandilde aramayan adam bu kandilde yüz yüze el öperek kandil kutlamış oldu.

Bunu hazmedemeyenler vardı tabi. Kv ve görümce. Annemlerden dönerken görümceme uğradık, gayet normal çay vs.
( tabii anormal olan, eşim koltukta otururken kendi eşine “ biraz öne kaysana, kardeşim ayaklarını uzatsın” bana “ya canım sen şöyle gelsene kardeşim sırtını dayasın” diyecek kadar terbiyesiz ahlaksız...)
Eşim gerek yok dedi, öyle sustu. Neyse ben görmezden geldim.

Ertesi gün oldu ve wtspta dolaşırken bir de ne göreyim profil fotosu yok, yani beni silmiş:) bir önceki akşam gayet muhabbet sohbet ediyorduk aslında :)
Şaşırmadım çünkü hasta olduğunu düşünüyorum.
Eşime sordum ablanın profil fotosu sende gözüküyor mu bende gözükmüyor diye, o da ben ajan mıyım dedi. Şaşırmadım cevaba çümkü ablasının öyle bir halt yiyeceğini bilir.
Ben de bir daha bana ablamla nasıl aranız vs diye sakın sorma dengemi bozdunuz dedim.
Tamam dedi.


Çok uzattım ama, ertesi gün görümcem rahatsızlanmış, ayıp olmasın diye kv aradım orda kalmış çünkü.
Kv bana içini bi döktü.
Taaa nişan zamanı teyzeme olan kinini, anneme olan hislerini, yok benim oğlum sizin evde bana oda yapacaktı da ben gerek yok dedim, benim oğlumun limitsiz kartı bende, ben hiçbir şeyi anlatmıyorum oğluma , anlatsam başka olur diye tehdit etmeler. Yok ben size gelemeyecek gibi hissediyorum demeler... ( 3 aylık evliyken , 2 kez kalmaya geldiler evi 30 dk mesafede)
Telefonda eşimin annesi olmasa çok fena yapardım. Anneme teyzeme uzanan dil var çünkü.
Eşime bahsettim durumu. Yorumsuz kaldı, ona niye anlattığımı sordu. Ben de bunları yaşamak zorunda değilim sen de bil dedim.

Hanımlar uzun oldu.. Fikirlernizi bekliyorum. Asla aramak yüzlerini görmek içimdne gelmiyor. Kaynana ben gelin o sanki. Nasıl içini döktü bana.

Çok sevgi dolu bir ailede büyüdüm, bu insanların hep bu tavırlarını görmezden geldik ailemle. Ailemi hep susturdum. Ama bu fesatlık yuvama zarar versin istemiyorum.
Yerinizde olsam asla aramam birdaha ikisini de. Kendinize saygisizlik yapilmasina asla musade etmeyin. Sonu nereye varacak olursa olsun. Benim gorusum bu.
 

Tartefille

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2015
275
648
Ben en çok eşinizin tavırlarını sevmedim.
 


Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 67 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 164 cm. Başlangıç Kilom :52.5 Kg. Şimdiki Kilom :49 Kg.

mel_dem

Guru
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
779
1.327
Tecrubeyle sabittir.Esinizin ailesini silin firsat bu firsat bu yaptiklarini bahane ederek.Ne bayram ne seyran dinlemeyin.Esiniz sizi asla savunmaz bu boyle gider ilelebet.O nedenle onlari cekistirmeyin dert yanmayin bosuna konularini bile acmayin.Gitmesine gelmwsine ailesiylw iliskilerinede hic karismayin.Misilleme yapacaksa oda sizinkilere gelmesin israr etmeyin