Kv ve görümce kendini belli etti.

Doğru, diğer üyeliğim hata veriyor.

Görüyorum artık yaban. Kadın da soğukluktan şikayetçi sözde ama beni ve aileme ezemediğinden bu hırsı.
Birde bu sorunların asıl sebebini, eşini de görüyorsundur umarım.
Annesi, ablası sana nasıl davranırsa davransın bu kadın benim eşim diyemeyecek biriyle evlisin.
Kayınvaliden de bunun farkında olduğu için tehdit etmiş seni.
Sorunun asıl kaynağından uzaklaşıp kayınvalide, görümce üzerinde boşa vakit kaybediyorsun bunu da söyleyeyim.

Oğlundan çekindiği için gizlice yürütüyor işi. Oğluma duyurmayacağımı sanıyor.

Oğlundan çekindiği yok ki.
Kadın size açıkça "oğlumun parasını istediğim gibi hacarım. İstersem gelip evinize de çökerim. Zaten oğlum teklif etti bunu ama ben istemedim. İstesem yaparım, sen kimsin ki" demiş.

Siz eşinize "annen böyle böyle söyledi. Bu doğru mu? Doğruysa bu ne demek, sen nasıl bana sormadan böyle bir şey teklif edersin? " diye hesap sordunuz mu? Hiç sanmıyorum.
O ortamda eşinizden çekinen tek kişi sizsiniz.

Yani şimdi sizin annenize teyzenize dil uzatan kişi kv niz olsa bile önce sizin cevap vermeniz gerekirdi ne diye eşinize anlatıyorsunuz ki? Önce bir konuşun atışın vs. Sonra eşinize anlatın

Yani şimdi sizin annenize teyzenize dil uzatan kişi kv niz olsa bile önce sizin cevap vermeniz gerekirdi ne diye eşinize anlatıyorsunuz ki? Önce bir konuşun atışın vs. Sonra eşinize anlatın
Atıştım. Gayet savundum merak etmeyin. Onun kadar hımçlı olmadan söyleyeceğimi söylsdim

Çok haklısınız. Ben fazla insanlık yaptım. Sizi de anlıyorum. Eşimin yapması gereken bence de söylediğiniz. Bana en son olarak bayramda seyranda ara, geldiklerinde kusursuz ağırla gerisini sen bilirsin dedi.
işte yani eleştirmek değil amacım ama kusursuz agırla ne demek? zaten sen nasıl agırlayacagını bilmiyor musun?

Bu olay da sizin kırmızı çizginiz olsun ve artik arayip sormayin. Sizi ezip gecip dillerini ailenize kadar uzattiysalar bunun bir karşılığı olmali. Ailenizin kırmızı çizginiz olduğunu bilmeli ve bir daha asla cesaret edememeliler. Bunun kabul edilemez oldugunu eşinizin de iyice anlamasını saglamalisiniz. Saygısız ve terbiyesiz iseler yalniz kalmaya ve saygı görmemeye mahkumlar. Yerinizde olsam kv agzinin payini verirdim. Anneme , babama dil uzatanın o dilini koparırım bu kadar net.

Atıştım. Gayet savundum merak etmeyin. Onun kadar hımçlı olmadan söyleyeceğimi söylsdim
Suçlular kendini savunur. Bence " bir daha aileme dil uzatırsan senin dilini koparırım " deyip yüzüne kapatsaydiniz. Emin olun size ve ailenize yaptığı terbiyesizliğin karşısında bu,hak ettiği bir şey olurdu.

Yeni evliydiniz diye hatırlıyorum. Şaşırmıyorum inan bende de var o tarz görümce kayınvalide. Aslında size saydırırken “ kinin bitti mi anne ? İyi Allaha emanet ol söylediğin hiçbirşey unutulmicak ve ona göre davranıcam” diyip kısa ve öz kapatsaydın keşke. Belkide öyle kapattın bilmiyorum. Kızıyla doldurmuşlardır birbirlerini dayanamayıp seni aramıştır. Ya ne gerek var yüz göz olmaya kimse kimseye saygısızlık yapmıyor etmiyor kandilde gitmişsiniz ne bu hazmedememe anlamıyorum. Sizin yerinizde olsam tamam bağı koparmadım çok nadir gider misafir gibi oturur kalkardım. Görümceyi de boşverin kardeşini alsın başına çalsın.

Aynen öyle arkadaşım. Çok haklısın. Terbiyesizlik aştı gitti kendini. Bana yeni gelin oymuş gibi saydırdı0

Ben bazı şeyleri içime attım söylemedim. Ama bu son nokta oldu. Ben onun annesi yüzünden mutsuzken o sorun yok mu sanacak?
ve kadın haddini çok aştı. Bana seni dolduruyor teyzen filan diyor, teyzen düğün günü oğlan bizim kız bizim dedi diyor. Manyak mı ne ya

Şarkısı bile var nolmuş ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…