Kv’min hergün görüşme isteği ve torun arzusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
yaptığı yardımı kabul etmeyeceksin (Para gibi, dolap doldurmak gibi) Bu tip yardımları oğluna sana göstermeden versin. Onun dışında oğluyla konuşacaksın, çizgiyi o çekecek (sen el kızısın sen ne dersen yanlış anlaşılır onlar kendisi halletmeli). Sizin aileniz ayrı artık, tek aile gibi hareket edilemez.
Mümkünse işe gireceksin.
maddi bağımsızlık olmadan ev ayırmak zordur, aranızdaki göbek bağını kesin.
Bız ayrı evız zaten, onlar tek eviz diye dusunuyor sanırım demıstım 😊

Şu hale bak, çocuğu başkası istediği için mi yapacaksın? Neden düşünüyorum diyorsun sırf kv bi mutlu etmek onunla ters düşmemek için mi çocuk istiyorum diyorsun?
Ne özeliniz kalmış ne birşey, sanki eşinle değil kvnle evlisin ve sana psikolojik şiddet uyguluyor

Yaaa çok duygulandım gercekten. Çok tesekkur ederim guzel dusuncelerınız ıcın. Evet amacım kımseyı kırmak, uzmek degıl. Cunku kendımı onun yerınede koyup karsı taraftan bakıyorum.. şuan bır evlat sahıbı degılım ama olunca Allah nasıp ederse dusunuyorum da herseyın en ıyısı evlatlarıma olsun ısterım yapabılecegımın en ıyısı maddı, manevı cunku her anne baba bunları ıster dıye dusunuyorum. Bızımde kv ıle aslında ılıskımız ıyıdır sanırım ıletısım problemımız var. Hersey bu kadar ıyıyken kırıcı cumleler, beklemedıgım hareketler vs.. beni biraz geri itti. Mesafelı olunmalı ama ben şöyle bir durumda beklemıyordum samimiyken bu boyuta gelmek aşırı vıcık vıcık bir ilişkimiz yoktuki nasıl bj boyuta geldik bilemedim, evet eşimin anne ve babası, öz annem ve babam gibi olmazdı belki ama onlarda eşimi bugüne kadar büyüttü, korudu, canı acısın Istemedı, hastalansın ıstemedı.. bunları anlıyorum ama ya benım aılem ? Peki ben ? Bu evlılıgın neresındeyız. Ben haftanın 3/4 gunu orda vakıt gecırırsem benım aılem ne dusunecek. Bırde bız 2 kardesız ablam yurtdısında ve ben tek kaldım burda.. Ama artık dengeyı kurucam caresızlıgım o kadar coktu kı cunku aman kımse kırılmasın ben hem esımın aılesıne, hem benım aıleme, hemde kendı evıme yetmeye calıstım.. Boyle olmaması gerektıgını, hayır demenin kötü birşey olmadığını bana inandırdınız ❤
Bende gelinim, bende çok dikkat ederim kırmamaya ama ilişki civiklasmaya başlayınca geri çekiyorum kendimi, daha az ariyorum, daha mesafeli konuşuyorum vs.vs.
Günü geliyor insan kendi annesine zor tahammül ediyor, konunuzda haklisiniz. Eget hayır diyemiyorsaniz, uzağa taşınmak en mantıklısı. Allah gönlünüze gore versin :)

İyi niyetle yardım etse de bu kadar müdaheleye kim olsa sıkılır. Bahaneler bulun gitmeyin ya da o sık sık annenize gidin, oradayım gelemem falan deyin bir süre sonra alışır

Şu hale bak, çocuğu başkası istediği için mi yapacaksın? Neden düşünüyorum diyorsun sırf kv bi mutlu etmek onunla ters düşmemek için mi çocuk istiyorum diyorsun?
Ne özeliniz kalmış ne birşey, sanki eşinle değil kvnle evlisin ve sana psikolojik şiddet uyguluyor

Çocukla alakalı bir sorun söylemedim ki. Ortamda gecen diyaloğu söylüyorum ben. O istiyor diye değil zaten biz düşünüyoruz diye düşünüyoruz diyorum.

Bız ayrı evız zaten, onlar tek eviz diye dusunuyor sanırım demıstım 😊
Nüfus memuruna göre ayrı adreslerde yaşadığınızı içerikten anlayabiliyorum,
haftanın 4 günü birlikte olmak aynı evde olmaktan farklı değil diye öyle yazdım:süslü:
Zira sizin evin kadını kayınvalideniz siz değilsiniz. Gel denilen yere gidiyor, kal denilen yerde kalıyorsunuz.

Nüfus memuruna göre ayrı adreslerde yaşadığınızı içerikten anlayabiliyorum,
haftanın 4 günü birlikte olmak aynı evde olmaktan farklı değil diye öyle yazdım:süslü:
Zira sizin evin kadını kayınvalideniz siz değilsiniz. Gel denilen yere gidiyor, kal denilen yerde kalıyorsunuz.

Kimse keyfiyeten yapmaz bu yazdıklarınızı bende saygımdan, kimseyi kırmamak adına bu durumda olduğumu belirttim zaten. Bende şuan oturup sizin gibi rahatça kimseye aldırış etmeden bu konuyu açan değil, yorumu yazan biri olabilirdim. Ama gelin görün ki aileyi kurmak değil, ayakta tutabilmek önemli. Buda fedakarlık gerektiriyor yoksa bende direk bu evin hanımı sen misin yoksa ben mi kv derdim, gel denilen yere gidip, kal denilen yerde kalacak kadar pasif karakterde biri olduğum için değil, arada ki saygı bağını yitirmemek adına arayış içindeyim. Yorumunuz için teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X