Kzlar bi bakarmsnz tk tk tk.....

melix01

'Ben' kattım sana biraz..
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
1.331
3
gecen gun doktora gıttım nefes alamama yutkunamama ve bu nedenlerden dolayı uykusuz gunler gecırıyordum burnumdakı kemıgın eğri olmasıymış mesele ve ameliyat olmam gerektiğini soyledi.aranızda bu operasynu gecıren varmı ben birazcık tırsıyorummmmmmmmmmmm:sinifsinif::bbo:senağlama

Banada doktor 9 yıl önce ameliyat olucaksın demişti ama ben olmadımkaydirigubbakcemile3Olmayada niyetim yok vallla akannehirgötürebildiği kadar götürsün dayanıcam şuan beni zorlayan birşey yok :)Aslında 18 yaşında olucaktım.Doktor kandırdı benim tamam dedim o zaman cesaretliydimm.Sonra dr belli tahliller verdii allelrji testi falan derken .Doktor dışarıda bir hastam var dedi yeni amelıyt oldu dedi bir bak istersen dedi..Ben kapıdan dışarı çıktım bir baktımki akannehir karşımda burnu bandajlı.gözlerinin altı mosmorakannehir gözlerinin için kan çanağı gibi kıpkırmızı..Onu öyle görunce ödüm koptuu ve ben malesef caydımmm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yapma yaaaa bu kadar zormu yaaa benım dr de dıokı ıkı gun sonra bıseyın kalmıcak sıslık morluk olmıyacak hatta ısten bıle ızın almana gerek yok dıyo yaa ama ben bole duydukca tırsıyorum yaa napsamkı ama dayanılacak gıbı de degılkı 4 yıldır var ama bu kadar sıkıstırmamıstı benı fecı halim nefes alamayı osledım ben yaaamafoldumben

arkadaşlar benim iki arkadaşım ameliyat oldu ne morluk gördüm ne bişey tabi biraz sıkıntıları oldu ama ikiside ayaktaydılar yattıklarını görmedim bu gün olmassanız yarın mecbur olucaksınız sağlık bu ne kadar erken olursa o kadar iyi ama tavsiyem arkadaşlarımdan bitanesi her gün soğuğa yakın duş aldı ve çok rahatladığı söyledi tabi siz araştırmadan yapmayın derim tek tavsiyem gidin zamanınızda olun ameliyatınızı

yapma yaaaa bu kadar zormu yaaa benım dr de dıokı ıkı gun sonra bıseyın kalmıcak sıslık morluk olmıyacak hatta ısten bıle ızın almana gerek yok dıyo yaa ama ben bole duydukca tırsıyorum yaa napsamkı ama dayanılacak gıbı de degılkı 4 yıldır var ama bu kadar sıkıstırmamıstı benı fecı halim nefes alamayı osledım ben yaaamafoldumben

Canım benim bahsettiğim gördüğüm manzara 8 yıl önceydi..Tabikide şimdi teknoloji çok ilerlerdi herşey kolaylaştııı..Bence cesaretin varsa amelıtyını ol ben ödeleğim :)gidebildiğim yere kadar gidicem:roflol:

Pazartesi günü gripten kulak -burun-boğaza gideyim dedim.Adam genel kontrolü yaparken kemiğimi gördü canım kemiğimi :)))dedi hemen ameliyat olman lazımm yaşın geçiyor geç kalmışsın dedii zuhahaha:)) zemuszemusoldu hemen oldum bendelülülülülülü olmazsam :)faranjit olurmuşumm.Yemin ediyorum bu dr çoğuuu kalasss:mymeka:geçen sene başka bir dr sinüzüt olursun dedi.Bu kalasta faranjit diyo hangine inanamıyım şimdi en iyisi :)))kendi bildiğimi okumak:smiley-cool:

X