La roche gunes kremi yardım??

ecenazx

Kün Fe Yekün 🕊
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2020
1.214
356
23
Kızlar la rochenin güneş kremini aldım ama içeriği yağlı karma ve normal ciltler için benim cildim yağlı fakat yağlı ciltler için güneş kremi aynı zamanda nasıl normal ciltler içinde olabiliyor? Lütfen bilgi fikir verin cildim yağlı cilt tipim kuru kullansam bisi olur mu?

Kızlar la rochenin güneş kremini aldım ama içeriği yağlı karma ve normal ciltler için benim cildim yağlı fakat yağlı ciltler için güneş kremi aynı zamanda nasıl normal ciltler içinde olabiliyor? Lütfen bilgi fikir verin cildim yağlı cilt tipim kuru kullansam bisi olur mu?

Demek ki cildi ekstra yağlandırmayan bir formu var güneş kreminin. Yani senin cildin kuru ise nem ihtiyacını karşılamayacaktır ama yağlı, karma ve normalse yeterli olacaktır. Cildin yağlı cilt tipin kuru ne demek bilmiyorum anlamadım. Ama nemlendirmesi yetersiz geldiği bölgelere nemlendiriciyle destekleyebilirsin.

Demek ki cildi ekstra yağlandırmayan bir formu var güneş kreminin. Yani senin cildin kuru ise nem ihtiyacını karşılamayacaktır ama yağlı, karma ve normalse yeterli olacaktır. Cildin yağlı cilt tipin kuru ne demek bilmiyorum anlamadım. Ama nemlendirmesi yetersiz geldiği bölgelere nemlendiriciyle destekleyebilirsin.
Yani şöyle hastanede analizde kuru çıktı ama yanak bolgelerim gozenekli yağlı yani bu güneş kremi zarar vermez değil mi :)

evet bende hep bunu merak ediyorum herkes cok övüyor genel olarak lrp yüz temizleme jeli ve nemlendiricisi kullandım ama yine de güvenemiyorum

çalışsam ve harcıyabileceğim param olsa alıp deneyip size söylerdim deneyimimi:):)
Ben şuan kullanıyorum 6 gündür bende yaglanma yapmadi önce bephantol sonra bu güneş kremini sürüyorum henüz öyle çok sivilcelenme yaşamadım ☺ bu krem 3. Tüpüm ama bu soru aklimda kalmıştı sonucta kuru ciltler için değil yagli ve karma ciltler için bence bir gün alıp deneyin bu sanırım kisiden kişiye degisiyo ama henüz icerigini anlamis değilim karmada çünkü kuruyu da barindiriyo içinde değişik :KK70:

Bende vichy güneş kremi alırken aynı hatayı yaptım ve yüzüm yağ bezeleri bağladı. Alırken iyi düşünün derim ben

Normal ciltlere yağ bazlı veya su bazlı farketmiyor. Sizin kreminiz yağlı ve normal ciltler içinse o su bazlıdır. Normal ciltler her tipi kullanabiliyor

X