Cilt Bakımı Ürünleri La Roche Posay ürnlerini kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
selam,
bir arkadaş özelden mesaj atarak effeclar serisi kullanmaya devam edip etmeyeceğim minvalinde bir soru sormuş. özelden mesaj atma konusunda problem yaşadığım için buradan cevap veriyorum. umarım okur:)
effecları ilk kullandığım günlerde hissettiğim yanma ve kızarıklık sonrasında azalarak yok oldu. şu an çok memnunum, ipek gibi yaptı cildimin yüzeyini. umarım geçici bir iyileşme değildir, etkisi bu şekilde sürdüğü müddetçe bu ikiliyi kullanmaya devam edeceğim.

la roche posay anthelios xl spf 50 lotion'suz sokağa çıkmam ve çok memnunum :KK9: ölü gibi bembeyazım neredeyse ve en kuvvetli güneş altında bile en ufak bir lekelenme yapmadan yaşamamı sağlıyor, tavsiye ederim mutlaka :KK8:

tek kötü tarafı ciltte biraz parlama yapması :KK24:

la roche posay anthelios xl spf 50 lotion'suz sokağa çıkmam ve çok memnunum :KK9: ölü gibi bembeyazım neredeyse ve en kuvvetli güneş altında bile en ufak bir lekelenme yapmadan yaşamamı sağlıyor, tavsiye ederim mutlaka :KK8:

tek kötü tarafı ciltte biraz parlama yapması :KK24:

Parlama olayını sorun etmem de,çok mu beyazlama yapıyor acaba? :26:
Sizin cilt tipiniz nedir?

t bölgesi yağlı karma bir cildim var
siyah noktalar da cabası...
la roche posay toleriane jelini ve toniğini almak istiyorum
ama emin olamıyorum
ne tavsiye edersiniz

t bölgesi yağlı karma bir cildim var
siyah noktalar da cabası...
la roche posay toleriane jelini ve toniğini almak istiyorum
ama emin olamıyorum
ne tavsiye edersiniz

aynı cilt tipine sahibiz. temizleme jeli nemlendiricisi guneş kremi ve termal suyunu kullanıyorum cok memnunum

arkadaşlar selam bende bu ürünü almak istiyorum. kahverengi güneş etkisiyle oluşmuş sivilce lekelerim var.. acaba bunun için effaclar k mı tavsiye edersiniz yoksa mela-d ' mi ? ikiside birbirine benziyor gibi geldi bana kararsız kaldım. kullanan arkadaşlardan tavsiye alabilirsem çok sevinirim..

Ben de Mela D kullanmaya basladım, cildimdeki kahverengi lekeler için. Daha once kullanmıs olan arkadasların fikirlerini alabilir miyiz??

güneş kremini ve effaclar serisini çok beğendim. cildim hassas ve karma ama bana iyi geldi

merhaba,

la roche ile bugün tanıştım. forumlarda çok övüldüğü için aldım ama çok da bilmeyerek aldım eczacının önerisi ile. satıcılara pek güvenemediğim için sizlere sormak istedim.

ben 1 aylık bir cilt soyma sürecindeyim. onun sonucunun ne olacağını bilemiyorum ama asıl sorunum çene bölgenden kulaklarıma doğru olan bölgemde sürekli akne gibi ucu olmayan acılı sivilcelerin çıkmasıydı. soyma işleminin işe yarayacağını umuyorum ve bundan sonra cildime kaliteli ürünler kullanmak istiyorum.
cildim sanırım karma ve hassas.
eczacının bana verdiği ürünler:
- effaclar jel
-lotion apaisante physiologique (cilt rahatlatıcı tonik): bu sizin termal su dediğiniz mi?
-toleriane fluide

ben eczacıya cildimin şu an yoğun soyulma döneminde olduğunu, benim asıl istediğimin artık sivilce çıkmaması olduğunu söyledim. sizce bana verdiği ürünler sivilce çıkmasını önler mi?

merhaba,

la roche ile bugün tanıştım. forumlarda çok övüldüğü için aldım ama çok da bilmeyerek aldım eczacının önerisi ile. satıcılara pek güvenemediğim için sizlere sormak istedim.

ben 1 aylık bir cilt soyma sürecindeyim. onun sonucunun ne olacağını bilemiyorum ama asıl sorunum çene bölgenden kulaklarıma doğru olan bölgemde sürekli akne gibi ucu olmayan acılı sivilcelerin çıkmasıydı. soyma işleminin işe yarayacağını umuyorum ve bundan sonra cildime kaliteli ürünler kullanmak istiyorum.
cildim sanırım karma ve hassas.
eczacının bana verdiği ürünler:
- effaclar jel
-lotion apaisante physiologique (cilt rahatlatıcı tonik): bu sizin termal su dediğiniz mi?
-toleriane fluide

ben eczacıya cildimin şu an yoğun soyulma döneminde olduğunu, benim asıl istediğimin artık sivilce çıkmaması olduğunu söyledim. sizce bana verdiği ürünler sivilce çıkmasını önler mi?

önlemez...
hiç bir ürün sivilceleri tamamen geçiremez, ilaçlar dahil...
ama eskisine oranla daha az yağlanan, gözenekleri daha az belli olan bir cildiniz olur...

ben la roche posay in hasas ciltler için olan nemlendiricisini kullanıyorum çok memnunum şimdiye dek tüm nemlendiriciler yüzümde kırmızı kırmızı lekeler yapıyordu ama artık böyle bir sorunum yok..

önlemez...
hiç bir ürün sivilceleri tamamen geçiremez, ilaçlar dahil...
ama eskisine oranla daha az yağlanan, gözenekleri daha az belli olan bir cildiniz olur...

sivilcelerim ve lekelerim için tedavi görüyorum ve %80 oranında geçti. ergen olmadığım için başa çıkılabilecek türdendi demek ki. la rochenin diğer ürünlerden farkı olmazsa cildime bir daha bu kadar para verip bunları kullanacağıma dove sabun kullanırım. bir farkı olmalı, göreceğiz...

sivilcelerim ve lekelerim için tedavi görüyorum ve %80 oranında geçti. ergen olmadığım için başa çıkılabilecek türdendi demek ki. la rochenin diğer ürünlerden farkı olmazsa cildime bir daha bu kadar para verip bunları kullanacağıma dove sabun kullanırım. bir farkı olmalı, göreceğiz...

umarım faydasını görürsünüz...

yüz temizleme jelini kullandım.çok memnun kalmıştım.hatta hep eczaneden la roche posay alıcam demiştim.ama sonra parfümerinin cazibesine kapıldım ve juvena aldım:)

ben termal su içeren toniğinden hiç birşey anlamadım... gereksiz gibi geldi. nemlendirici kremi ise sütten biraz daha kıvamlı. onu da sevmedim! :63:
temizleme jeli içinse ROCtan bir farkını göremedim... bakalım...

ben termal su içeren toniğinden hiç birşey anlamadım... gereksiz gibi geldi. nemlendirici kremi ise sütten biraz daha kıvamlı. onu da sevmedim! :63:
temizleme jeli içinse ROCtan bir farkını göremedim... bakalım...

Termal suyu bence de gereksiz.

Ben kullanmadım ama kullananlardan da pek bir övgü görmedim.

Onun yerine maden suyu kullansak aynı etki olur diye düşünüyorum...:KK19:

Nemlendiriciyi yanlış seçmiş olabilirsiniz...

Eczacılar bazen yanlış seri önerebiliyorlar. Nemlendiricileri başarılıdır genelde çünkü...

X