Kontakt Lens Labella markasının lensleri nasıl ?

Bende labella pixie green var. Pupil boşluğu pixie green ve blue’da çok dar malesef. Sağa sola bakarken yeşil kısmını görüyorum resmen. 1 saatin sonunda batma yaptı. Rahatsız ediyor. Bir de piksel piksel dokusu. Kullanmıyorum öyle duruyorlar.

Bende labella pixie green var. Pupil boşluğu pixie green ve blue’da çok dar malesef. Sağa sola bakarken yeşil kısmını görüyorum resmen. 1 saatin sonunda batma yaptı. Rahatsız ediyor. Bir de piksel piksel dokusu. Kullanmıyorum öyle duruyorlar.
Malesef çok şikayet var labella da bence sorun başka lens alınca anladım ince değil kalın yapısı var buda rahatsız ediyor gözü.Solotica aylık denedim rahatsız etmedi sonra rainbow mirage aldım rahat baya şimdi de rainbow elisa blue kullanıyorum.Aylık seri sanırım yıllıklara göre daha rahat oluyormuş gerçi labella da aylıkları rahat değil keşke yenileseler lensleri.Elisa blueyu böyle bir renk 20200131_151958.jpg 20191231_210958.jpg

Labella nin Ataköy Atrium da ki magazasina gittim. Goz rengim ela, genelde yesil tonlar tavsiye edilir ama Milano serisinden 3 aylik Magic Gray lens aldim. Magaza gorevlisi cok yardimci oldu, bircok rengi denesem de ilk tavsiye ettikleri renkte karar kildim. İstanbul da oturanlar magazaya giderse lensleri deneyerek alma sansina sahip. Ela gozde Magic Gray cok dogal durdu maviye çalan bir renk zaten. Lazerle gozlerimi cizdirmeden once yillarca seffaf lens kullanan biri olarak lensin yapisi ince diyebilirim, belkide bu renk ozelindedir gozumde rahatsizlik batma vs. hissetmedim.

Elimdeki dimgrey tonu guzel ama pupil kismi daha dar olabilirdi

Eklentiler

• 202003158522880420225424178.jpg
    202003158522880420225424178.jpg
    76,6 KB · Görüntüleme: 758
Merhaba fotograf cektiniz mi hiç acaba. Alacağım da emin olamadım o piksel dokuyu istemiyorum. Hypnose hazel kullanıyorum su an icin en iyi o gibi ama biraz sıkıldım

Pixie green bu kendi göz rengim baş rengi açık kahve yani pupili dar olduğu için Bulanık görüyosunuz onun dışında aslında pixie serisi dışındakiler rahat lazord da var labellanın o rahat fakat pupili geniş olduğu için turkuaz rengin arkasında benim bal rengi görününce hoş olmadı koyu göz renklilere her renk güzel oluyo açık göz renkliler daha ela yeşil caramel tonlara yönelin derim

Eklentiler

• 20200608_190227.jpg
    20200608_190227.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 585
Hanımlar la Bella lens sipariş edecektim.bir kaç ay önce fakat pubil boşluğu diğer lenslere göre dar olduğu için bir kaç saat sonra çıkarma isteği oluştuğuna hatta buyuzden baş agrisi yaptığına dair instada çok yorum okudum la Bella Türkiye sayfasına yazdım bir kaç günde alisildiktan sonra sıkıntı yaşanmadığını söylediler sizlerde durum nasıl alistiniz mi, yada la Bella gibi doğal duran lens onerirmisiniz daha önce solotica kullandım.ama 2 yıl önce bıraktım son siparişim da gelen lens korkunçtu çünkü, adeta bir balik gözü efekti yaptı arasam.bu kadarını bulamazdim :KK12:

Çok doğal bir lens olmasına rağmen asla tavsiye etmiyorum. Özellikle numaralı kullananlar icin berbat gözleri okadar yakıp kızartıyor ki bulanık görmeye rağmen çıkarıp atıyosunuz gözünüzden

Labellayı bende kardeşim de kullanıyoruz hiç batma vs sorun olmadı ama doğal dursun istiyorsan milano serisinden almalısın canım diğer hareli seriler ve pixieler doğal durmuyor.

Merhaba fotograf cektiniz mi hiç acaba. Alacağım da emin olamadım o piksel dokuyu istemiyorum. Hypnose hazel kullanıyorum su an icin en iyi o gibi ama biraz sıkıldım
Merhaba mesajınızı aratınca gördüm:) ben de hypnose hazel almak istiyorum nasıl rahatlığından memnun musunuz? Ben şu an rainbow giallo kullanıyorum herkes kendi gözüm sanıyor ama biraz batma yapıyor daha rahat doğal bi lend arayışındayım🙈 önerir misiniz hypnose u? 🤗🙏🏻

Ah eskiden değil ama şuan inanılmaz batma yapıyor, aldım alalı 2 3 kere kullanabildim. Renkleri aşırı güzel ve dogal ama batma ve yanma çok fazla.

Merhaba mesajınızı aratınca gördüm:) ben de hypnose hazel almak istiyorum nasıl rahatlığından memnun musunuz? Ben şu an rainbow giallo kullanıyorum herkes kendi gözüm sanıyor ama biraz batma yapıyor daha rahat doğal bi lend arayışındayım🙈 önerir misiniz hypnose u? 🤗🙏🏻
Ben kullandım canim, yalnız onda da bir sure sonra batma sorunu yaşayınca labellaya geçmiştim zaten.Hazel yeşil oluyordu bende bayagi güzeldi. Ama labelle pixie serisi kullanınca bana otomatik hepisnin pupili büyük geliyor.

Ben kullandım canim, yalnız onda da bir sure sonra batma sorunu yaşayınca labellaya geçmiştim zaten.Hazel yeşil oluyordu bende bayagi güzeldi. Ama labelle pixie serisi kullanınca bana otomatik hepisnin pupili büyük geliyor.
Çok teşekkürler cevap için 😍❤ Ben labella hiç kullanmadım, pixie green nin orijinalini kullanmıştım daha önce ama aşırı pahalıydı ve ister istemez lens oldugu belli olmuştu göz renginde radikal bi değişiklik yaptığı için :KK43: herkesin zevki farklı tabi, lensin mantığına ters ama ben pupili büyük ve az değişim yapıcak bişi arıyorum 🙈😂 hani hafif bi yeşillik versin yeter😂
Yalnız hypnose batma yaptı dediniz o canımı sıktı, rahatlık önemli benim için bi de numaralı alıp tüm gün kullanmayı düşünüyodum 😔

merhabalar ben de internette rainbow giallo hakkında bilgi arıyorum ama hiçbir yerde bulamıyorum. en yakın tarihte kullanan sizi gördüm. lensi yıllık almak mecburiyetindeyim kötü çıkarsa paramı çöpe atmıs olmak istemiyorum. yardımcı olabilir misiniz? 🙏 🙏

merhabalar ben de internette rainbow giallo hakkında bilgi arıyorum ama hiçbir yerde bulamıyorum. en yakın tarihte kullanan sizi gördüm. lensi yıllık almak mecburiyetindeyim kötü çıkarsa paramı çöpe atmıs olmak istemiyorum. yardımcı olabilir misiniz? 🙏 🙏
Görüntüsü çok doğal çok çok güzel . Doğallık istiyorsanız, Hayatımda kullandıgım eeen doğal lens. Yalnız çok aşırı belirgin bi değişiklik yapmıyor, benim gözüm açık kahve-bal rengi, ela-yeşil yapıyordu gözümü. En dibinizdeki kişi bile lens oldugunu anlamaz öyle doğal boyaması rengi.. ama bikaç saat sonra yanma yapıyor bende, bikaç senedir aralıklı kullanıyordum (daha doğal bi lens bulamadıgım için) ama artık gözüm tolere edemez oldu lensi çıkarınca oh be diyodum. O yüzden bırakmak mecburiyetinde kaldım:KK43: ama benim gözlerim hassastır da bunu bilin. Bi arkadaşım benden görüp kullandı, kız gece uyumuş bile lensle bişi olmamış :) tuhaf :) renk olarak kesin öneririm ama:) doğallık arayışındaysanız çok memnun kalırsınız

Görüntüsü çok doğal çok çok güzel . Doğallık istiyorsanız, Hayatımda kullandıgım eeen doğal lens. Yalnız çok aşırı belirgin bi değişiklik yapmıyor, benim gözüm açık kahve-bal rengi, ela-yeşil yapıyordu gözümü. En dibinizdeki kişi bile lens oldugunu anlamaz öyle doğal boyaması rengi.. ama bikaç saat sonra yanma yapıyor bende, bikaç senedir aralıklı kullanıyordum (daha doğal bi lens bulamadıgım için) ama artık gözüm tolere edemez oldu lensi çıkarınca oh be diyodum. O yüzden bırakmak mecburiyetinde kaldım:KK43: ama benim gözlerim hassastır da bunu bilin. Bi arkadaşım benden görüp kullandı, kız gece uyumuş bile lensle bişi olmamış :) tuhaf :) renk olarak kesin öneririm ama:) doğallık arayışındaysanız çok memnun kalırsınız
görüp cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. rainbowun lovely serisini kullandım yıllardır renkli ve şeffaf lens kullanıyorum çok yumusak lenslerdi düşünürseniz aklınızda olsun. hatta bende en doğal duran rengi lovely serisinden hazelnut rengiydi. siz de doğal lens aradıgınızdan bahsetmissiniz belki yardımcı olur. kendi göz rengim kahverengi. Screenshot_20200905-221510_WhatsApp.jpg Screenshot_20200905-221518_WhatsApp.jpg

X