Labiaplasti/Labioplasti Dr.Özgür Kartal

topart24

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2019
31
11
43
Merhaba
Ben uzun uzun araştırdıktan sonra dün uçağa atlayıp eşim ile Dr.Özgür Kartala gittik. Uzun uzadıya anlattı herşeyi. ŞEHİR DIŞINDAN gittiğimiz için hastanede ameliyat için ameliyathanede yer ayırtmıştılar. İstediğiniz kadar resim ve örnek gösteriyor. 4 tip amrliyatı var ve anlattıkça işinde ne kadar başarılı olduğunu anlıyorsunuz. Ben güvendim ve iyiki de güvenmişim. Çarşamba ameliyat oldum dün kendisi hasta olmasına ragmen beni kontrol etmek için geldi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. 2 çi günüm ve uçağa atlayıp evime geldim. Antibiyotik ve ağrı kesici alıyorum. Bende çok az bi şiş var. Buz kullanıyorum ama yolculuk ve eve gelme uzun sürünce hafif bir şiş oldu. Ağrı veya kanama yok. Ben kendisine minnettarım. Güleryüzlü ve çok samimi. Kesinlikle gidip görüşmenizi tavsiye ederim. Burda merak edenler olursa soruları seve seve cevaplarım.

merhaba öncelikle geçmiş olsun dikiş izi kalıyormuymuş yada derinizde sertlik nasıl rahat hareket ediyor musunuz oturup kalkarken

merhaba öncelikle geçmiş olsun dikiş izi kalıyormuymuş yada derinizde sertlik nasıl rahat hareket ediyor musunuz oturup kalkarken
Merhaba bugün 3 cü günüm. Özgür bey çok ince ip kullanıyor. Normal dikiş ipi değil. 3 cü günüm olmasına rağmen oturup kalkmam gayet iyi. 2 günden sonra banyo serbest demişti bugün banyoda yapacağım. Sertlik hakkında şimdilik birşey diyemem ama teknik olarak çok başarılı. Muayene ücretsiz kesinlikle görüşün derim. Ben 10 yıl boşu boşuna erteledim.

çok teşekkür ederim bilgilendirme için gidip görüşeceğim

çok teşekkür ederim bilgilendirme için gidip görüşeceğim
işten izin alacağım sizce kaç gün izin alayım rahat bir şekilde çalışabilmem için izin sonrası

işten izin alacağım sizce kaç gün izin alayım rahat bir şekilde çalışabilmem için izin sonrası
O yapılacak olan tıp ameliyat bağlı. Bende tip2 tip 3 yapıldı galiba. Ne iş yapıyorsunuz bilmiyorum ama galiba 3-5 gün yeter. Ama özgür bey anlatır size

Bugün 4cü günüm. Sızıntı hiç yok kadar az. Ağrı kesici almayınca hafif bir sızı oluyor. Denedim ama ağrı kesici ile daha rahatım. Yürümekte sıkıntı yok sadece oturup kalkınca biraz hashas. Şişlikte artma azalma yok şimdilik. Gelişmeleri günlük paylaşacağım

Evettt kızlar bugün 5ci günüm. Morluklar hafifledi. Gözle görünür azalma var. Günlük resim çektiğim için kıyas yapabiliyorum. Bu sabah şiş de azalmış yani ben mutlu Geceleri rahat geçiriyorum bir sıkıntı yok. Arada hafif bir sızı oluyor oda normal ameliyatlıyız dimi ))) İyi günler hepinize.

dün akşam ve bu sabah dikişlerin eridiğini fark ettim. Erken mı ? zamanında mı bilmiyorum. Şişlik biraz daha azaldı. Morarmalar hergün hafifliyor. İyiyim .. çarşamba 1 hafta olacak.

dün akşam ve bu sabah dikişlerin eridiğini fark ettim. Erken mı ? zamanında mı bilmiyorum. Şişlik biraz daha azaldı. Morarmalar hergün hafifliyor. İyiyim .. çarşamba 1 hafta olacak.
Merhaba ne durumdasınız acaba merakla takip ediyorum surecinizi bu operasyon ve doktor seçimi daha sonra pişman olmamak için çok önemli görüş bildirirseniz çok yararlı olacaktır.

Merhaba ne durumdasınız acaba merakla takip ediyorum surecinizi bu operasyon ve doktor seçimi daha sonra pişman olmamak için çok önemli görüş bildirirseniz çok yararlı olacaktır.
Merhaba bugün 8 çi günüm. Gayet rahat geçiyor. Morarmalar gitmek üzere.. Dikişler erimeye başladı. Sadece iç dudaklarine doğru yapılan dikişler biraz hashas siş var ama bayağı bir azaldı. Gece hafif dikiş batması oluyor. Destek dikişlerimde eridi. Görüntüden şimdilik çok memnunum. Bence kesinlikle gidip görüşmelisiniz. Şimdi ahhh keşke çok önce olsaymışım diyorum. günlük yaşantima 4 cü günden itibaren devam ettim. Kimse yorum yazmayınca ilgilenen yok sanıp günlük yazmadım. Ama siz isterseniz paylaşırım.

Paylaşirsaniz çok sevinirim uzak bir şehirdeyim oyuzden hemen gidip görüşemiyorum araştırmaya da yeni başladım ama Özgür beyin adını duyuyorum hep doktor bulup seçmekçok zor ve en önemli şey yardımcı olursanız sevinirim.

Özgür bey ile isterseniz Instagram dan yazışabilirsiniz. Bende öyle yapmıştım. Gerekli bilgileri paylaşıyor. Link gönderiyor. Ben sekreteri ile öncesinden resim paylaştım. Bence iletişime geçin. Daha çok bilgi edinirsiniz

Evet net kararımı verince dediginiz gibi yapabilirim aşırı korkuyorum arkadaşların olumsuz deneyimlerini okudukça doktora çok önem veriyorum uzak bir şehirde olmasam gidip görüşme de yaparım da çalışınca imkanın olmuyo mecbur uzaktan araştırmak zorunda kalıyorsun. Deneyim sürecini istediğin gibi olup olmadığını paylaşırsan çok sevinirim bir kaç doktor var aklımda biri de Özgür bey.

sorun değil paylaşırım elbette. Bende burayı okuyarak karar vermiştim ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…