Labioblasti ve hudoblasti ameliyati karar verme ve gerceklesme sureci

Ogretmen55

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2021
3
0
35
Merhaba kizlar,oncelikle sunu soylemeliyim ki bir kadin olarak gercekten vucudumuzu taniyor muyuz bu o kadar önemli ki.kendimizi incelemek bilmek adina kesinlikle kendinize bakmaktan cekinmeyin derim.
Ben 2 sene oncesine kadar herkeste bu sekilde saniyordum veya bunun bir duzeltme yolunuj oldugunu bilmiyordum.kadin dogumcumun labioblasti den bahsetmesiyle birlikte epey bi arastirdim baktim ki gercektwn bu konudan muzdarip benim gibi bir cok kadin varmis.ve cozum yolu da varmis.tabi buna cesaret etmek tam 2 senemi aldi.ve en son esime bunu yaptirmak istedigimi soyledigimde hemen doktor arayisina girip 2 gun icinde muayene oldum ve hopp ameliyata.
Dün sabah ameliyatimi oldum ve bugun sabah eve döndüm.agrim asla olmadi ,yururken sadece dikislere zarar veririm korkusuyla yavas yuruyorum ama aci da yok agri da.doktorumun eline saglik ,suan hafif ödem olsa da goruntu mukemmel gercek goruntu buymus yani cok sukur diyorum.
Biraz uzun yazdim ama sorusu olan varsa yardimci olmak isterim cunku bu tarz konulari en yakin dostumuzla veya annemizle bile konusamiyoruz😌
Tavsiyem şu sizlere ,eger ki buna ihtiyaciniz oldugunu dusunuyorsaniz muayene olmaktan doktora gitmekten cekinmeyin.ancak her doktora da gitmeyin ve kriteriniz doktorun ucreti de olmasin saglik bu ve 1 kez olsun tam olsun oyle dusunun yanlis yontemler yuzunden ne eziyetler cekenleri okuyoruz burada,kesinlikle guvenilir bir doktor bu isi cokca yapmis ve kisiye ozel yontem uygulayan ve en onemlisi de muayenede degil hastanede bu operasyonu olmaniz tavsiyemdir.

X